بانک اول
چهار شنبه ۲۸ مهر ۱۴۰۰ 20 October2021

آخرین خبر وزیر کشور از طرح تردد شبانه

بانک اول - وزیر کشور تاکید کرد: آمادگی برای افزایش واکسیناسیون هم وجود دارد و مردم هرچه سریعتر برای واکسیناسیون مراجعه کنند تا واکسیناسیون را در زمان کمتری به انتها ببریم.

به اشتراک بگذارید:

۳۰ شهریور ۱۴۰۰  خبر ۰ دیدگاه

به گزارش بانک اول احمد وحیدی وزیر کشور عصر امروز (سه‌شنبه) در حاشیه جلسه قرارگاه عملیاتی ستاد کرونا در جمع خبرنگاران اظهار داشت: در جلسه امروز، طرح شهید سلیمانی مورد بررسی قرار گرفت و قرار بر این شد که با تقویت هر چه بیشتر آن بتوانیم مرحله‌ شناسایی، مراقبت، قرنطینه، حمایت و واکسیناسیون را با دقت و سرعت بیشتری انجام دهیم.

وی افزود: مقرر شد در مرحله شناسایی میزان تست‌ها را بیشتر کنیم تا به شکلی هوشمند بتوانیم مراحل قرنطینه را بهتر پیاده‌سازی کنیم. 

وحیدی با بیان اینکه بنا بر این شد که حمایت‌های شخصی  و صنفی را مجددا مورد بررسی قرار دهیم، خاطرنشان کرد: نسبت به سرعت بخشی واکسیناسیون کاملا این آمادگی از طرف وزارت بهداشت با تمهیداتی که صورت گرفته وجود دارد و باید مردم با توجه به این‌ آمادگی ها هر چه سریعتر برای واکسیناسیون مراجعه کنند  تا موضوع واکسیناسیون در کمترین زمان ممکن به انتها برسد. 

وزیر کشور افزود: بحث دیگر نشست امروز راجع به پیگیری تامین معوقات کادر درمانی بود که بخش‌هایی از این معوقات پرداخت شده و معوقات به مرور تکمیل خواهد شد.

وی با اشاره به محدودیت‌های کرونایی و رفع آنها هم تصریح کرد: برخی محدودیت‌هایی که می‌تواند برداشته شود به ویژه برخی مشاغل مورد بررسی قرار گرفت و مقرر شد با زدن دو دوز واکسن این محدودیت ها نیز برداشته شود.

وحیدی ادامه داد: راجع به ترددهای مرزی و کنترل دقیق‌تر تست در مبادی ورودی و خروجی به شکل زمینی و هوایی بحث شد و مقرر شد تمهیدات قوی‌تری در این‌باره وضع شود. 

وزیر کشور در پاسخ به سوالی درمورد برداشتن محدودیت های شبانه خاطرنشان کرد: تردد شبانه تا تعداد فوتی‌ها به میزان قابل توجهی کاهش نیابد، برداشته نخواهد شد و ما به دنبال رفع محدودیت‌ها هستیم اما این موضوع باید همراه با کاهش ابتلا و فوتی‌ها باشد./دنیای اقتصاد

امتیاز کاربران:
نظرات کاربران
نظر بدهید
بانک اول در تلگرام
بانک اول در اینستاگرام
logo-samandehi