بانک اول
چهار شنبه ۲۸ مهر ۱۴۰۰ 20 October2021

قیمت ارزهای دیجیتالی امروز ۱۱ مهر

بانک اول - قیمت انواع ارزهای شاخص دیجیتالی امروز در روند معاملات در بازارهای تجارت دیجیتال بین‌المللی تغییراتی را تجربه کرد.

به اشتراک بگذارید:

۱۱ مهر ۱۴۰۰  خبر ۰ دیدگاه

به گزارش بانک اول شرکت Evergrande (دومین توسعه دهنده بزرگ املاک در چین) همچنان باعث ایجاد تحریکات عصبی در بازارهای جهانی می‌شود. روبرت کیوساکی، نویسنده "پدر پولدار، پدر فقیر"، اتفاق بزرگی را پیش بینی کرده است.

او پیش بینی کرده است که "املاک و مستغلات با بازار سهام سقوط می‌کنند و همچنین ممکن است بررسی اموال جعلی شرکت اورگراند هم باعث سقوط بیشتر آن شود.

 

او سرمایه گذاری در سه دارایی زیر را پیشنهاد کرد که عبارتند ازطلا نقره و بیت کوین به عنوان ارز دیجیتال. اما توصیه او این بود که مردم نگاه ویژه ای به بازار بیت کوین داشته باشند.

 

بیت‌ کوین ۱۲ سال پیش توسط گروه گمنامی از معامله‌گران بر بستربلاک چین  ایجاد شد.

بیت کوین

بیت کوین با نماد اختصاری BTC یک ارز دیجیتال یا شکلی از دارایی دیجیتال است که با ارزش بازار حدود ۹۰۵.۱ میلیارد دلار، در رتبه ۱ بازار قرار داشته و سهم ۴۰.۶۴ درصدی از کل بازار را در اختیار دارد.

اتریوم

اتریوم با نماد اختصاری ETH یک ارز دیجیتال یا شکلی از دارایی دیجیتال است که با ارزش بازار حدود ۴۰۵.۲ میلیارد دلار، در رتبه ۲ بازار قرار داشته و سهم ۱۷.۰۷ درصدی از کل بازار را در اختیار دارد.

کاردانو

کاردانو با نماد اختصاری ADA یک ارز دیجیتال یا شکلی از دارایی دیجیتال است که با ارزش بازار حدود ۷۲.۸۹ میلیارد دلار، در رتبه ۳ بازار قرار داشته و سهم ۳.۲۶ درصدی از کل بازار را در اختیار دارد.

قیمت ارزهای دیجیتالی

قیمت انواع ارزهای دیجیتالی از جمله بیت کوین و اتریوم در ۱۱ مهر ۱۴۰۰

 

 

ارز دیجیتال قیمت(دلار) قیمت(تومان)
بیت کوین ۴۸,۰۴۲ ۱,۳۴۱,۹۵۳,۳۱۵
اتریوم ۳۴۱۹ ۹۵,۵۳۴,۵۱۳
کاردانو ۲.۲۸ ۶۳,۶۴۳
بایننس کوین ۴۳۲ ۱۲,۰۹۹,۸۶۷
تتر ۱ ۲۷,۹۵۳
سولانا ۱۷۲ ۴,۸۳۸,۵۳۳
ریپل ۱.۰۵ ۲۹,۳۸۵
یو اس دی  ۰.۹۹ ۲۷,۹۳۹

 

امتیاز کاربران:
نظرات کاربران
نظر بدهید
بانک اول در تلگرام
بانک اول در اینستاگرام
logo-samandehi