بانک اول
چهار شنبه ۲۸ مهر ۱۴۰۰ 20 October2021

وام فوری بانک تجارت

وام فوری بانک تجارت دو برابر سپرده تا سقف 10 میلیارد ریال با سود 15 درصد

طرح فردا بانک تجارت

بانک اول - در طرح فردا بانک تجارت تا 2 برابر سپرده خود ظرف 24 ساعت تا سقف یک میلیارد تومان تسهیلات فوری با سود 15 درصدی دریافت کنید.

به اشتراک بگذارید:

۱۴ مهر ۱۴۰۰  خبر ۲ دیدگاه

طرح فردا بانک تجارت وام فوری تا سقف 10 میلیارد ریال 

به گزارش بانک اول اکثر بانک های کشور وامی که روی سپرده بلند مدت به مشتریان می دهند حدود 60 الی 90 درصد مبلغ سپرده هست ولی در طرح فردا بانک تجارت مشتریان می توانند تا 2 برابر مبلغ سپرده خود وام دریافت کنند.

بانک تجارت در قالب طرح فردا به مشتریانی که اقدام به افتتاح حسـاب سپرده سرمایه گذاری بلند مدت یکساله کنند معادل 2 برابر مبلغ سپرده خود، حداکثر تا 24 ساعت بعد وام فوری می دهد.

بر اساس اعلام این بانک نرخ سود سپرده پرداختی به مشتری  5 درصد است و در مقابل نرخ سود وام نیز 15 درصد در نظر گرفته شده است برای مدت بازپرداخت تسهیلات  نیز سه دوره 12 ماهه،24 ماهه و 36 ماهه در نظر گرفته شده است.

طرح فردا بانک تجارت

 

هفت گروه نیز مشمول دریافت تسهیلات فوری فردا از سوی بانک تجارت معرفی شده اند و سپرده، سفته در کنار دو ضامن معتبر وثایقی هستند که مشتری باید در اختیار بانک قرار دهد.

1- کلیه سازندگان و فروشندگان طلا  و نقره جواهر و سکه  دارای مجوز فعالیت و کلیه پزشکان متخصص و دندانپزشکان و داروسازان دارای مجوز از نظام پزشکی که سقف وام برای این گروه 10 میلیارد ریال است.

2- تمامی پزشکان عمومی دارای نظام پزشکی ٬ وکلای دارای مجوز فعالیت از کانون وکلا و تمامی سردفتران دارای پروانه سردفتری که سقف وام برای این گروه 5 میلیارد ریال است.

3- کلیه اصناف و کسبه دارای جواز کسب و پروانه فعالیت که در بانک تجارت حساب دارند و سقف وام برای این گروه 3 میلیارد ریال است.

4- مدیران شرکت ها و سازمان هایی که در این بانک حساب دارند ٬ سقف وام برای این گروه 1 میلیارد ریال است.

وام فوری بانک تجارت طرح فردا

نکته : در این طرح علاوه بر مسدودی کل سپرده 2 ضامن معتبر و هم صنف مورد نیاز است.

شرایط عمومی دریافت وام در بانک تجارت:

وام گیرنده و ضامنین باید فاقد چک برگشتی و تسهیلات معوق و سررسید گذشته در شبکه بانکی کشور باشند.

 

 

امتیاز کاربران:
نظرات کاربران
نظر بدهید

علی نعیمی جمعه ۱۶ مهر ۱۴۰۰ - ۷:۳۸

۰

بانک رسالت پس از ۶ ماه سپرده گذاری ۱۰۰ درصد مبلغ سپرده را با سود ۲ درصد وام می دهد و بانک مهر ایران با سود ۴ درصد ( پس از ۶ ماه و به میزان مبلغ سپرده ) بانک ملی ماشاالله چقدر زرنگ شده و یا مردم را ساده فرض کرده !

H. G جمعه ۱۶ مهر ۱۴۰۰ - ۵:۱۴

۰

خخخ. واقعا زحمت کشیدین. این کسانی که شامل وام گرفتن میشن اصلا به وام احتیاج ندارن.

بانک اول در تلگرام
بانک اول در اینستاگرام
logo-samandehi