بانک اول
چهار شنبه ۲۸ مهر ۱۴۰۰ 20 October2021

این ارزهای دیجیتال آماده جهش هستند

بانک اول - اسکات ملکر، تحلیل‌گر مطرح بازار ارزهای دیجیتال، از سه آلت کوین نام برده است که به زعم او پتانسیل خوبی برای رشد دارند.

به اشتراک بگذارید:

۱۵ مهر ۱۴۰۰  خبر ۰ دیدگاه

به گزارش بانک اول ملکر که در توییتر چیزی در حدود ۶۰۰ هزار دنبال‌کننده دارد، از پالیگان (MATIC)، سروم (SRM) و کاوا (KAVA) به‌عنوان ارزهایی نام برده است که شرایط تکنیکال مساعدی دارند.

قیمت پالیگان در حال حاضر ۱.۲۳ دلار است و به‌گفته ملکر، احتمال رشد ۴۰ درصدی آن وجود دارد.

 

ارز دیجیتال دیگری که او در فهرست خود گنجانده، سروم است. سروم ارز بومی صرافی ابزارهای مشتقه سرمایه‌گذاری سروم است و به‌عقیده ملکر، ممکن است روندی مشابه پالیگان داشته باشد. او انتظار جهش ۵۰ درصدی برای سروم را دارد و می‌نویسد:

 

هدف سروم [از نظر من] رسیدن به حدود ۱۳ دلار است.

کاوا ارز دیجیتال دیگری است که ملکر می‌گوید روند خوبی را در پیش گرفته و ممکن است ۴۶ درصد رشد کند. در این صورت باید انتظار رسیدن قیمت این ارز دیجیتال به ۹.۲ دلار را داشت. در حال حاضر هر واحد از کاوا در محدوده ۶.۱۲ دلاری معامله می‌شود.

ملکر به سراغ تزوس هم رفته. قیمت تزوس با اوج تاریخی خود فاصله زیادی ندارد و با عبور از این محدوده، وارد فاز کشف قیمت می‌شود. ملکر در ارتباط با تزوس نوشت:

تقریباً از نقطه اول سه برابر و از نقطه دوم (دایره‌های سیاه رنگ) به‌ترتیب ۳ و ۲ برابر رشد داشته است. فاصله زیادی با [بازه] کشف قیمت نداریم. بسته‌شدن قیمت تزوس در بالای ۸.۴ دلار، روند کشف قیمت را آغاز می‌کند.

شایان ذکر است که قیمت تزوس در ۲۴ ساعت گذشته چیزی در حدود ۱۲ درصد از ارزش خود را از دست داده است.

امتیاز کاربران:
نظرات کاربران
نظر بدهید
بانک اول در تلگرام
بانک اول در اینستاگرام
logo-samandehi