بانک اول
چهار شنبه ۲۸ مهر ۱۴۰۰ 20 October2021

جزئیات وام ۳۰۰ میلیون تومانی بانک ملی با سود یک درصد

بانک اول - بانک ملی در طرح تسهیلاتی جدید به اعطای وام به مشتریان خود می پردازد! در این طرح تسهیلاتی، وام با سود پایین به متقاضیان پرداخت می شود: وام بانکی تا سقف ۳۰۰ میلیون تومان و با نرخ سود یک تا ۱۸ درصد!

به اشتراک بگذارید:

۱۵ مهر ۱۴۰۰  خبر ۱ دیدگاه

به گزارش بانک اول در بیان جزئیات این وام  بایستی گفت مبلغ این وام بین ۵۰ میلیون تومان تا ۳۰۰ میلیون تومان است. البته لازم به بیان است مبلغ این وام در چند سطح تقسیم‌ بندی می‌ شود:

گروه اول

پزشکان، وکلا، قضات و اعضای هیات علمی دانشگاه‌ ها که بالاترین میزان وام را یعنی مبلغ ۳۰۰ میلیون تومان را دریافت می‌ کنند. این افراد می‌ توانند این وام را با دو ضامن معتبر بگیرند.

گروه دوم

کارکنان و مدیران شرکت‌ ها که براساس میانگین مانده حساب می‌ توانند تا سقف مبلغ ۲۵۰ میلیون تومان وام بگیرند. توجه داشته باشید بایستی حقوق کارکنان و مدیران شرکت‌ ها توسط بانک ملی پرداخت شود، همچنین به یک نفر ضامن معتبر نیاز نیز دارند.

گروه سوم

تمامی کارکنان، سازمان‌ ها و شرکت‌ هایی که حقوق خود را از طریق بانک ملی دریافت می کنند. این افراد با سپرده‌ گذاری شخصی مطابق جداول طرح پس از تایید شعبه تا سقف مبلغ ۳۰۰ میلیون تومان وام می‌ گیرند.

گروه چهارم

شامل سایر اقشار جامعه که می‌ توانند تا سقف ۲۰۰ میلیون تومان با ارائه وثایق و تضمینات وام بگیرند…

همچنین نرخ سود تسهیلات در این طرح از یک تا ۱۸ درصد و مدت بازپرداخت تسهیلات اعطایی نیز از ۱۲ ماه تا ۶۰ ماه است. توجه داشته باشید افراد با سپرده‌ گذاری در بانک ملی پس از ۹ تا ۱۲ ماه می‌ توانند ۷۰ درصد از میانگین سپرده خود را وام بگیرند؛ وامی که با نرخ سود یک درصد محاسبه می‌ شود! اما بایستی این وام را ۱۲ ماهه به بانک برگردانند.

امتیاز کاربران:
نظرات کاربران
نظر بدهید

سعید رعیت پنج شنبه ۱۵ مهر ۱۴۰۰ - ۱۱:۵۰

۰

سلام و ادب ، واقعا دست شما کارشناسان اقتصاد و...درد نکنه از اینکه اینهمه بفکر مردم هستید...اصلا تعجب نکردم خیلی خیلی وقت ها پیش منتظر این نوع وام بودم، آما ،من کارمند بازنشسته هستم ، از عهدنامه ترکمنچای شما ها برامدید خدا شما کارشناسان اقتصاد را همراه مردم ایران بدبخت،حفظ کنه نکنه وام کمتر بدون ضامن بدید یک امتیاز بخاطر هوش و ذکاوت شما کارشناسان اقتصاد بهتون دادم.

بانک اول در تلگرام
بانک اول در اینستاگرام
logo-samandehi