بانک اول
چهار شنبه ۲۸ مهر ۱۴۰۰ 20 October2021

وام قرض الحسنه

وام قرض الحسنه 100 میلیون تومانی صندوق کار آفرینی امید با کارمزد 4 درصد 60 ماهه

وام صندوق کار آفرینی امید

بانک اول - صندوق قرض الحسنه کار آفرینی امید مبادرت به پرداخت وام 100 میلیون تومانی با کارمزد 4 درصد و اقساط 5 ساله به 3 ماه تنفس به متقاضیان واجد شرایط کرده است.

به اشتراک بگذارید:

۱۵ مهر ۱۴۰۰  خبر ۱ دیدگاه

طرح همیار صندوق کار آفرینی امید - تسهیلات قرض الحسنه تا سقف 100 مییون تومان 5 ساله

به گزارش بانک اول در اقتصاد ایران با توجه به تورم شدید بالای 30-40 درصدی دریافت وام با سود های پایین یک مزیت عالی محسوب می شود.تسهیلات کم بهره در ایران تحت عنوام وام قرض الحسنه پرداخت می شود که سود آنها 4 درصد است . ولی به علت منابع محدود بانک ها سقف وام قرض الحسنه بسیار کم و دریافت آن با دشواری همراه است.

صندوق کار آفرینی امید که یک صندوق قرض الحسنه چند شعبه ای دارای مجوز بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران هست , با معرفی طرح همیا اقدام به پرداخت تسهیلات تا سقف 1 میلیارد ریال به متقاضیان واجد شرایط کرده است.

تسهیلات اشتغال طرح همیار:

میزان وامی که بر اساس این طرح تصویب شده حداکثر یک میلیارد ریال در بخش های خدماتی ,صنعتی و کشاورزی با دوره بازگشت اقساط 57 ماهه و حداکثر 3 ماه دوره تنفس مجموعا مدت قرارداد 60 ماه ثبت و و به صورت یکجا پرداخت می شود.

حداقل مبلغ تسهیلات 100 میلیون ریال و حد اکثر 1 میلیارد ریال است و حد اقل دوره بازپرداخت 12 ماه و حداکثر دوره بازپرداخت 60 ماهه و حداکثر دوران تنفس به درخواست متقاضی وام 3 ماه می باشد.

چه کسانی می توانند این وام را دریافت کنند:

تمامی اشخاص حقیقی و حقوقی متقاضی ایجاد و توسعه کسب و کارهای خرد و کوچک و همچنین تمام وام گیرندگان سالهای گذشته صندوق کار آفرینی امید که مبادرت به افزایش ظرفیت واحد خود کرده اند.

وام صندوق کار آفرینی امید

شرایط فرد وام گیرنده:

1- تابعیت جمهوری اسلامی ایران

2- دارا بودن حداقا 18 سال و حداکثر سن 70 سال تمام با احتساب دوران بازپرداخت تسهیلات

3- نداشتن بدهی معوقه و سررسید گذشته به بانکها و نداشتن چک برگشتی

مدارک مورد نیاز جهت دریافت وام طرح همیار:

1- در صورت دارا بودن جواز کسب یا کجوز فعالیت , کپی برابر اصل شده ارایه گردد , در غیر اینصورت افراد فاقد مجوز فعالیت با ارایه مستندات قابل احراز که به امر تولیدکالا و خدمات مشغول هستند , مورد نیاز است.

2- ارایه مدارک هویتی ( شناسنامه و کارت ملی ) متقاضی وام و ضامنین 

3- ارایه وثایق و ضمانت های متقضاضی وام و ضامنین 

4- ارایه طرح توجیهی کسب و کار

فرایند دریافت این تسهیلات :

در این طرح متقاضی ابتدا طرح کسب و کار خود را به صندوق کار آفرینی امید ارایه می کند, و پس از تصویب , متقاضی وام 50 درصد مبلغ طرح را به عنوان سپرده ضمانتی نزد شعبه تودیع و مابقی مبلغ وثیقه وام از طریق سایر وثایق مطابق دستورالعمل جاری صندوق توسط متقاضی دریافت تسهیلات تامین می گردد.

 

امتیاز کاربران:
نظرات کاربران
نظر بدهید

نسرین تژه شنبه ۱۷ مهر ۱۴۰۰ - ۸:۵۸

۰

کسی میدونه چنتا ضامن میخواد؟وایانیازه پول چن ماهی توبانک بمونه یا ن؟

بانک اول در تلگرام
بانک اول در اینستاگرام
logo-samandehi