بانک اول
چهار شنبه ۲۸ مهر ۱۴۰۰ 20 October2021

همه چیزدر مورد وام خرید خودرو بانک ملت + سقف وام

بانک اول - وام خودرو به عنوان یکی از وام های رایج در بانک ها و موسسات خصوصی و دولتی، برای حمایت از افرادی ارائه می شود که تصمیم دارند خودروی داخلی (نه خودروهای خارجی و وارداتی) بخرند! توجه داشته باشید این وام به تمامی افراد در مشاغل دولتی، غیر دولتی و همچنین مشاغل آزاد تعلق می‌ گیرد.

به اشتراک بگذارید:

۱۷ مهر ۱۴۰۰  خبر ۰ دیدگاه

به گزارش بانک اول در حال حاضر سقف اعطای وام خرید خودرو از سوی شبکه بانکی جمهوری اسلامی ایران از ۱۵ میلیون تومان تا ۵۰ میلیون تومان با سود سالانه ۱۸ تعیین شده است! البته بعضی از بانک ها حاضر به پرداخت مبلغی بیش از این نیز به متقاضیان و مشتریان خود می باشند. لازم به بیان است مهلت بازپرداخت وام خرید خودرو نیز حداکثر ۳ سال در نظر گرفته شده است.

در این بین، بانک ملت نیز همچون دیگر بانک ها اقدام به ارائه ی وام خرید خودرو برای متقاضیان نموده است. بانک ملت اعلام کرده است تسهیلاتی تحت عنوان وام خرید خودرو ندارد! اما تقاضای تسهیلات خرد متقاضیان را با عقد مرابحه یا کارت اعتباری پوشش می‌ دهد…

برای مثال از طریق سامانه تسهیلات فرابانک بانک‌ ملت می‌ توان با توجه به رتبه اعتباری‌ خود در این بانک ۲۰ میلیون تومان، ۳۰ میلیون تومان، ۵۰ میلیون تومان و یا ۱۰۰ میلیون تومان وام دریافت کرد و در اقساط ۳۶ تا ۶۰ ماهه آن را بازپرداخت نمود. لازم به بیان است بانک ملت با هدف تسهیل و تسریع در فرآیند محصولات اعتباری برای رفع نیازهای شخصی مشتریان، سامانه هوشمند تسهیلات فرابانک را ارائه نموده است تا مشتریان بدون نیاز به مراجعه به شعب بتوانند ضمن دسترسی به امکان بررسی شرایط خود، در صورت احراز شرایط درخواست تسهیلات مورد نظر را ثبت و پیگیری کنند.

توجه داشته باشید برای دریافت این وام الزامی به خرید کالای خاصی نیست و یکی از مواردی که می‌ توان از این تسهیلات استفاده کرد، خرید خودرو است!

امتیاز کاربران:
نظرات کاربران
نظر بدهید
بانک اول در تلگرام
بانک اول در اینستاگرام
logo-samandehi