بانک اول
چهار شنبه ۲۸ مهر ۱۴۰۰ 20 October2021

وام 500 میلیونی بانک سپه با اقساط 3 ساله و بدون آبونمان

بانک اول - بانک سپه به همه متقاضیان تا سقف 500 میلیون ریال وام در قالب کارت اعتباری با اقساط 36 ماهه و بدون آبونمان پرداخت می کند.

به اشتراک بگذارید:

۱۹ مهر ۱۴۰۰  خبر ۱ دیدگاه

بهین کارت بانک سپه - وام تا سقف 500 میلیون ریال 

به گزارش بانک اول , بانک سپه در قالب طرحی تحت عنوان بهین کارت به همه متقاضیان واجد شرایط تسهیلات یک فقره کارت اعتباری تا سقف 50 میلیون تومان جهت خرید از فروشگاههای طرف قرار داد این بانک در سراسر کشور اعطا می کند.

امتیاز بهین کارت بانک سپه نسبت به کارت های اعتباری سایر بانک ها این است که فاقد هزینه  آبونمان است . تقریبا تمامی بانک های دیگر کشود در هنگام پرداخت وام کارت اعتباری یک درصد آبونمان دریافت می کنند , که مبلغ آن برای وام 50 میلیون تومانی 500 هزار تومان است , ولی بانک سپه این مبلغ را از مشتریان بهین کارت دریافت نمی کند.

ویژگی‌های بهین کارت سپه:

1-     سقف اعتبار کارت 500 میلیون ریال

2-       نرخ سود تسهیلات 18 درصد

3-      مدت بازپرداخت اعتبار 36 ماه

4-    فاقد آبونمان (برخلاف کارتهای اعتباری)

این کارت‌ها صرفاً بر روی دستگاه‌های کارتخوان ویژه این طرح که قبلاً توسط بانک سپه در فروشگاه‌ها/ نمایندگی‌های تولیدکنندگان و عرضه کنندگان طرف قرارداد با بانک نصب شده‌اند، قابل استفاده می‌باشند.

لیست فروشگاههای طرف قرار داد :

به منظور اطلاع رسانی لیست فروشگاه‌های طرف قرارداد موضوع این طرح در سایت اختصاصی بهین کارت به نشانی  www.banksepah.ir/shopping  درج شده است.

وام بهین کارت بانک سپه

شرایط عمومی دریافت وام کارت اعتباری بهین کارت بانک سپه:

1- وام گیرنده و ضامنین باید فاقد چک برگشتی یا تسهیلات معوق در شبکه بانکی باشند.

2- جهت دریافت این وام نیازی به داشتن میانگین حساب در بانک سپه نمی باشد.

3-از آنجا که در حال حاضر سقف فردی دریافت کارت اعتباری در کل شبکه بانکی 500 میلیون ریال هست , در صورتی که متقاضی قبلا از بانک دیگری کارت اعتباری دریافت نموده است , یا باید باقی مانده وام قبلی را تسویه کند و یا تفاوت اعتبار باقی مانده تا سقف 50 میلیون تومان را می تواند از بانک وام کارت اعتباری جدید دریافت کند.

 

 

 

 

 

 

امتیاز کاربران:
نظرات کاربران
نظر بدهید

حبیب محمدی سه شنبه ۲۰ مهر ۱۴۰۰ - ۲:۰۷

۰

به نظر من از این روشن‌تر که در فروشگاه‌های طرف قرداد این بانک مبلغی که برای شما حساب میشه بدونه تخفیف نقدی هست و به حساب بانک میزنند... در صورتی که یه نفر اگر با پول نقد خرید میکنه بهش تخفیف نقدی می دهند... من از بانک ملت وام مشابه گرفتم و درجا به حسابم واریز کردم بدونه محدودیت رفتم نقدی خرید کردم با تخفیفات ویژه.... در صورتی که برادرم همین کارت رو گرفت رفت فروشگاه تحت قرارداد با بانک موقع تخفیف گفتن چون کارت هست ما تخفیف نمیدیم....گفتم فرقی نمیکنه میاد به حساب شما.... گفتن بانک تخفیف فاکتور که شما با کارتش انجام می دهید طبق قرارداد از ما میگیره نمونه او خرید از فروشگاه ایوان....

بانک اول در تلگرام
بانک اول در اینستاگرام
logo-samandehi