بانک اول
پنج شنبه ۱۱ آذر۱۴۰۰ 2 December2021

نحوه دریافت وام ۳۰۰ میلیون تومانی با سود ۴ درصد از بانک تجارت

بانک اول - بانک تجارت در طرح تسهیلاتی جالب توجهی به ارائه ی وام ۳۰۰ میلیون تومانی با سود ۴ درصد می پردازد! این طرح تسهیلاتی بانکی که طرح آنی نام دارد، دارای برخی شرایط و پیش نیازها است .

به اشتراک بگذارید:

۰۲ آذر ۱۴۰۰  خبر ۰ دیدگاه

به گزارش بانک اول متقاضی دریافت وام ۳۰۰ میلیون تومانی بانک تجارت بایستی در این بانک حساب سپرده بلندمدت داشته باشند؛ شاید این سوال پیش آید که نرخ سود سپرده بلندمدت این طرح به چه صورت است؟ در پاسخ بایستی گفت با توجه به انتخاب مشتری، سود حساب سپرده بلندمدت می‌ تواند یکی از اعداد ۵، ۱۰ و ۱۵ درصد باشد.

توجه داشته باشید بانک تجارت نسبت به سپرده ی مشتری خود به او وام پرداخت می‌ کند! البته در طرح تسهیلاتی آنی بانک تجارت، نسبت مبلغ وام به میزان سپرده، چیزی بین ۶۰ تا ۸۵ درصد متغیر است.

به یاد داشته باشید یکی از شرایط مهم بانک تجارت برای ارائه ی وام فوری بدون ضامن، مسدوی سپرده است! همچنین ابطال سپرده قبل از سررسید تسهیلات منوط به تسویه کامل قرارداد است.

مدت زمان بازپرداخت این تسهیلات بانکی از ۱۲ تا ۶۰ ماه و با توجه به میزان سود و میزان تسهیلات درخواستی متغیر است!

در انتها لازم به بیان است در طرح تسهیلاتی آنی بانک تجارت، امکان واگذاری امتیاز دریافت تسهیلات از طریق تهاتر غیرمستقیم به فرد دیگر وجود دارد! در صورت واگذاری امتیاز تسهیلات، سپرده‌ گذار بایستی به‌ عنوان ضامن و متعهد، ذیل قراردادهای تنظیمی با تسهیلات گیرنده را امضا کند و متعهد و ملزم به اجرای آن شود!

امتیاز کاربران:
نظرات کاربران
نظر بدهید
بانک اول در تلگرام
بانک اول در اینستاگرام
logo-samandehi