بانک اول
پنج شنبه ۱۱ آذر۱۴۰۰ 2 December2021

همه چیز در مورد طرح پژواک بانک پارسیان + سقف وام

بانک اول - بانک پارسیان در قالب طرحی اعتباری به نام «پژواک پارسیان» وام نقدی به مشتریان خود اعطا می‌کند.شما می توانید مبلغ تسهیلات، نرخ، مدت بازپرداخت و همچنین نرخ سود سپرده ی آن را خودتان انتخاب کنید

به اشتراک بگذارید:

۰۲ آذر ۱۴۰۰  خبر ۰ دیدگاه

به گزارش بانک اول بانک پارسیان به منظور پرداخت تسهیلات سریع، آسان، بدون سقف و بدون نیاز به ضامن و سپری شدن دوره انتظار، طرح اعتباری پژواک پارسیان را ارائه کرده است. شما می توانید با حفظ سرمایه ی اولیه ی خود و بهره مندی از سود آن، با دریافت تسهیلات ارزان قیمت، تامین مالی شوید.

برای دریافت این تسهیلات بانکی با نرخ های ترجیحی، کافی است با افتتاح سپرده بلندمدت یک ساله با نرخ های منعطف و توثیق آن تا پایان مدت تسهیلات از مزایای این طرح با بازپرداخت تدریجی یا یکجا بهره مند شوید…! نوع ضمانت موردنیاز نیز مسدودی سپرده می باشد.

محاسبه سود سپرده و سود وام در طرح پژواک بانک پارسیان

توجه داشته باشید سود سپرده این وام براساس نسبت تسهیلات به سپرده و مدت بازپرداخت بین ۵ تا ۸ درصد است! همچنین سود این وام بین ۴ تا ۱۲ درصد متغیر است که بر اساس شرایط وام گیرنده است. حداکثر زمان بازپرداخت این وام بانکی نیز ۳۶ ماه است.

از جمله مزایای طرح پژواک بانک پارسیان می توان به تامین مالی مشتریان جهت رفع نیازهای ضروری با نرخ‌ های ترجیحی ضمن حفظ سرمایه اولیه ، عدم وجود نرخ شکست برای سپرده‌ ها ، افزایش ضریب تسهیلات قابل اعطا ( تا ۹۷% میزان سپرده) به متقاضیان تسهیلات ، اعطای تسهیلات منعطف در نرخ و مدت بازپرداخت متناسب با نرخ منابع متقاضی، بدون نیاز به توثیق سپرده ی پایه و بدون طی نمودن دوره پایش، اعطای تسهیلات خرید کالای ایرانی در راستای جهش تولید و حمایت از تولیدات داخلی و همچنین مکان توثیق سپرده شخص ثالث و یا توثیق سپرده ی شخص حقوقی برای کارکنان زیر مجموعه اشاره کرد.

سقف وام ۱,۰۰۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان
قسط وام
۲۹,۵۲۳,۹۸۵ تومان (این رقم قسط برای حداکثر زمان بازپرداخت یعنی ۳۶ ماه است)
کل سود وام
۶۲,۸۶۳,۴۶۰ تومان
مجموع رقم وام و سود ۱,۰۶۱,۷۸۶,۶۶۷ تومان

 

امتیاز کاربران:
نظرات کاربران
نظر بدهید
بانک اول در تلگرام
بانک اول در اینستاگرام
logo-samandehi