بانک اول
پنج شنبه ۱۱ آذر۱۴۰۰ 2 December2021

واکنش‌ها به شرایط عجیب وام‌دهی بانک‌ها/ وام ۳۰ میلیونی با ۳ ضامن!

بانک اول - شرایط وام‌دهی بانک‌ها عجیب وگاهی سخت است. متقاضیان دریافت وام در حالی که باید وام با مبالغ پایین دریافت کنند که تنها اقساط زیادی را باید بپردازند بلکه باید سپرده‌گذاری هم در بانک انجام دهند.

به اشتراک بگذارید:

۰۴ آذر ۱۴۰۰  خبر ۰ دیدگاه

به گزارش بانک اول شرایط وام‌دهی بانک‌ها با متقاضیان عجیب و سخت شده است. متقاضی دریافت وام باید سپرده‌گذاری بعضا بلند مدتی در بانک انجام دهد تا بانک تا مبلغ اندکی تسهیلات بدهد.

برخی از بانک‌ها هم علاوه بر شرط سپرده‌گذاری، معرفی ضامن مورد تایید بانک را هم جزو شروط اصلی خود قرار داده‌اند. یکی از بانک‌های فعال در شبکه بانکی در ازای پرداخت ۳۰ میلیون تومان وام به مشتری3 ضامن با کسر از حقوق می‌خواهد و علاوه بر آن باید مبلغی در بانک بلوکه شود.

جدا از شرایط سخت بانک‌ها برای پرداخت وام اقساط دریافتی هم مبالغ بالا و دور از انتظاری است. به عنوان مثال اگر متقاضی بخواهد وام ۳۰۰ میلیون تومانی با بازپرداخت ۶۰ ماهه و سود4 درصد را از بانک دریافت کند ماهانه اقساط این وام پنج میلیون و ۵۲۴ هزار تومان می‌شود.

این قسط در حالی تعیین شده است که متقاضیان دریافت وام عموما قشر کارمند یا کارگر هستند و متوسط حقوق کارگری چهار میلیون و ۲۰۰ هزار تومان است.

 

 

امتیاز کاربران:
نظرات کاربران
نظر بدهید
بانک اول در تلگرام
بانک اول در اینستاگرام
logo-samandehi