بانک اول
یکشنبه ۲۶ دی ۱۴۰۰ 16 January2022

وام ارزان بانک پاسارگاد را چگونه دریافت کنیم ؟

بانک اول - بانک پاسارگاد به منظور اعطای تسهیلات ارزان قیمت به مشتریان خود و همچنین ارتباط بیشتر بانک با آن‌ها، «کارت اعتباری ارزان قیمت» به متقاضیان واجد شرایط اعطا می‌کند.

به اشتراک بگذارید:

۱۱ آذر ۱۴۰۰  خبر ۰ دیدگاه

به گزارش بانک اول ، افراد به منظور برخورداری از این تسهیلات باید سپرده قرض الحسنه جاری با دسته چک یا بدون دسته چک و نیز به صورت سپرده سرمایه گذاری کوتاه مدت عادی بانک پاسارگاد را داشته باشند. برای استفاده از این وام ارزان قیمت حداقل باید سه ماه از مدت افتتاح سپرده در بانک گذشته باشد. سپس بانک امتیازات مشتریان را محاسبه کرده و با توجه به این موضوع به آن‌‌ها تسهیلات اعطا می‌کند. محاسبه امتیازات مشتریان از طریق اپلیکیشن ویپاد انجام خواهد شد.

حداقل مبلغ تخصیص اعتبار به مشتریان واجد شرایط 10 میلیون تومان و حداکثر 30 میلیون تومان است. نرخ سود بازپرداخت این تسهیلات با توجه به میزان سپرده، متناسب با ضریب اعطای تسهیلات، شرایط وام گیرنده و همچنین مدت زمان بازپرداخت، 12 درصد یا 15 درصد یا 18 درصد خواهد بود.

در صورتی که تسهیلات تا پایان مدت زمان مشخص شده توسط وام گیرنده تسویه شود، مطابق نرخ مصوب به حساب سپرده وی سود تعلق می‌گیرد. در غیر این صورت مشتری ملزم به بازپرداخت نرخ سود 18 درصد به صورت روز شمار به علاوه 6 درصد جریمه تاخیر خواهد بود.

نحوه ثبت نام برای تسهیلات ارزان قیمت بانک پاسارگاد

متقاضیان دریافت تسهیلات ارزان کارت اعتباری بانک پاسارگاد باید در اپلیکیشن ویپاد ثبت نام کنند. این اپلیکیشن وابسته به بانک پاسارگاد بوده و از طریق آن امکان افتتاح حساب، درخواست تسهیلات و … وجود دارد.

اگر کاربران هنگام استفاده از این اپلیکیشن با مشکل مواجه شوند، می‌توانند از پشتیبانی آنلاین ویپاد استفاده کنند.

اطلاعات بیشتر درباره این تسهیلات بانک پاساگارد در وبسایت این مجموعه موجود است؛ همچنین متقاضیان می‌توانند با مراجعه حضوری به شعب مختلف بانک پاسارگارد، اطلاعات لازم را به دست آورند.

امتیاز کاربران:
نظرات کاربران
نظر بدهید
بانک اول در تلگرام
بانک اول در اینستاگرام
logo-samandehi