بانک اول
یکشنبه ۲۶ دی ۱۴۰۰ 16 January2022

پیش بینی بورس فردا ۲۰ دی۱۴۰۰ / برجام تابلوها را سرخ کرد؟

بانک اول - پیش‌ بینی کارشناسان حاکی از تداوم روند فعلی بورس در روزهای پیش‌رو است، اما آیا در طول روزهای آینده روند فعلی بازار بهبود خواهد یافت؟

به اشتراک بگذارید:

۱۹ دی ۱۴۰۰  خبر ۰ دیدگاه

به گزارش بانک اول به زعم عده‌ای از کارشناسان روند نزولی بازار همچنان ادامه خواهد یافت، همچنین به نظر می‌رسد خروج پول از بازار سرمایه و صندوق‌های درآمد ثابت همچنان ادامه داشته باشد.

 

 

مهدی مهدیانی، کارشناس و فعال بازار سرمایه  روند معاملات را بررسی کرد و گفت: با توجه به روند نزولی که بازار در روزهای گذشته، پیش‌بینی می‌شود این روند نزولی تا پایان هفته ادامه داشته باشد. همچنین به نظر می‌رسد خروج پول از بازار سرمایه و صندوق‌های درآمد ثابت همچنان ادامه داشته باشد.

وی بیان کرد: بنابراین می‌توان گفت در هفته آینده نیز روند رکودی ادامه خواهد یافت، این شرایط نشان می‌دهد سهامداران انتظار دارند تا در قیمت کمتری خرید کرده و وارد بازار شوند. متاسفانه دولت نیز در بخش هدایت نقدینگی به سمت بازار سرمایه عملکردی ضعیف داشته و بازارهای موازی شرایط جذاب‌تری برای سهامداران خرد دارند.

 

وی در پایان خاطرنشان کرد: از طرفی فرسایشی شدن مذاکرات برجام و حاصل نشدن نتیجه‌ای پیرامون آن، در روند بازار سرمایه بی‌تاثیر نبوده و معامله‌گران منتظر مشخص شدن تکلیف بازار هستند./اقتصادانلاین

امتیاز کاربران:
نظرات کاربران
نظر بدهید
بانک اول در تلگرام
بانک اول در اینستاگرام
logo-samandehi