بانک اول
یکشنبه ۲۶ دی ۱۴۰۰ 16 January2022

شرایط دریافت وام فوری 50 میلیون تومانی بانک رفاه

بانک اول - بانک رفاه کارگران برای کارمندان و حقوق بگیران بانک رفاه و مستمری بگیران تامین اجتماعی، در صورتی که از بانک رفاه حقوق بگیرند، در قالب طرحی به نام «رفاه کالا» تسهیلات ارائه می‌دهد.

به اشتراک بگذارید:

۲۱ دی ۱۴۰۰  خبر ۳ دیدگاه

به گزارش بانک اول بانک رفاه کارگران با هدف حمایت از تولیدات داخلی اقدام به ارائه طرح رفاه کالا در قالب کارت اعتباری و خرید کالا کرده است. تمام کارمندان و بازنشستگان این بانک و مستمری‌بگیران تامین اجتماعی به شرط آنکه از این بانک حقوق دریافت کنند، مشمول دریافت این وام در قالب کارت اعتباری هستند. در این طرح وام‌گیرنده فقط مجاز به خرید از فروشگاه‌های طرف قراداد با بانک رفاه است.

شرکت
نام وام
رفاه کالا
سود
15 %
سقف وام
50 میلیون تومان
نوع ضمانت
اعتبار شغلی

تضمین این تسهیلات فیش حقوقی کارمندان بانک رفاه است.

نیاز به سپرده  
حساب سپرده لازم
قرض الحسنه
مسدودی سپرده  
حداکثر زمان بازپرداخت
36 ماه
قسط وام
1,733,266 تومان
کل سود وام
12,397,591 تومان
مجموع رقم وام و سود
62,957,591 تومان
سپرده جداگانه
-
هزینه‌های جانبی

۵۶۰ هزار تومان شامل: تشکیل پرونده و آبونمان سالیانه کارت اعتباری

شرایط و مقررات
  • وام‌گیرنده به بانک بدهکار یا دارای چک برگشتی نباشد
  • وام‌گیرنده حتما حقوق بگیر بانک رفاه باشد
 

سقف طرح رفاه کالا چقدر است؟

سقف این تسهیلات فوری ۵۰ میلیون تومان است و در قالب کارت اعتباری ارائه می‌شود. برای ضامن این تسهیلات کافی است وام‌گیرنده یک فیش حقوقی از خود به شعبه ارائه دهد تا بتواند از این وام استفاده کند.

نکته: فیش حقوقی شخص وام‌گیرنده باید حداقل ۶۰ درصد مبلغ اقساط را پوشش دهد.

 

بازپرداخت وام رفاه کالا به چه شکل است؟

حداکثر زمان بازپرداخت این وام ۳۶ ماهه است و اقساط بنابر زمان بازپرداخت به تعداد ماه‌‌های بازپرداخت تقسیم می‌شود و اقساط به‌طور خودکار از حساب شخص وام‌گیرنده برداشت می‌شود. برای دریافت طرح رفاه کالا بانک رفاه کارگران نیازی به میانگین حساب یا سپرده مسدودی نزد بانک نیست و وام‌گیرنده می‌تواند به راحتی و بدون معطلی وام خود را دریافت کند.

 

سود این تسهیلات چند درصد است؟

بانک رفاه به دلیل تسهیل شرایط برای کارمندان و حقوق بگیران خود با سودی پائین‌تر از نرخ مصوب بانک مرکزی این وام خرید کالا را اهدا می‌کند. درحال حاضر نرخ مصوب بانک مرکزی برای پرداخت تسهیلات ۱۸ درصد است ولی بانک رفاه با سود ۱۵ درصد اقدام به پرداخت این تسهیلات به کارمندان و حقوق‌بگیران خود کرده است.

 

شرایط و نحوه پرداخت تسهیلات به چه شکلی است؟

این وام در قالب کارت اعتباری و برای خرید کالاهای مورد نیاز متقاضیان ارائه می‌شود. در این تسهیلات وام‌گیرنده فقط مجاز به خرید کالای ایرانی و  فروشگاه‌های طرف قرارداد با بانک رفاه است. مهم‌ترین شرط دریافت این تسهیلات هم این است که وام‌گیرنده باید حتما بازنشسته، کارمند یا حقوق‌بگیر بانک رفاه کارگران باشد.

 

امتیاز کاربران:
نظرات کاربران
نظر بدهید

س.م zoleghahy چهار شنبه ۲۲ دی ۱۴۰۰ - ۹:۲۲

۰

خوبه ولی لازم افرادی که دختر دم بخت دارن میخوره. با اینکه اکثر بازنشسته ها بچه هاشون رو فرستادن سر خونه زندکی اگر وجه ان رو میدادید بیشتر بدرد میخورد حتی اگر مبلغش 30 م بود.......با تشکر از شما

علی اکبر منصوری چهار شنبه ۲۲ دی ۱۴۰۰ - ۱:۵۴

۰

چرا بصورت نقدی نیست؟ بدرد نمیخوره

علیرضا ملاحسین زاده سه شنبه ۲۱ دی ۱۴۰۰ - ۴:۳۵

۰

سلام وقت بخیر کدوم بانک رفاه این وام رو می ده، بگین ما بریم بگیریم. من بازنشسته تامین اجتماعی و حقوق بگیر بانک رفاه هستم رفتم وام بگیرم میگن ۵۰ میلیون بیار بزار بانک بعد ۳ ماه اگه بودجه داشتیم بهت ۵۰ میلیون وام می دیم.

بانک اول در تلگرام
بانک اول در اینستاگرام
logo-samandehi