بانک اول
یکشنبه ۲۶ دی ۱۴۰۰ 16 January2022

هشدار مهم به متقاضیان وام ازدواج

بانک اول - با توجه به شکایات و تقاضاهای دریافتی در خصوص اخذ هزینه از سوی برخی سایت‌ها برای ثبت نام متقاضیان در سامانه تسهیلات قرض الحسنه ازدواج، به هم‌وطنان یادآور می شود، ثبت نام برای دریافت تسهیلات ازدواج تنها از طریق سامانه تسهیلات ازدواج به نشانی https://ve.cbi.ir/ با انتخاب یکی از بانک‌های فعال در این سامانه انجام می‌گیرد و لزومی به پرداخت هزینه نیست.

به اشتراک بگذارید:

۲۱ دی ۱۴۰۰  خبر ۰ دیدگاه

به گزارش بانک اول بانک مرکزی اعلام کرد که از ابتدای امسال تا روز نوزدهم دی‌ماه سال جاری، تعداد ۷۷۶ هزار و ۸۹۹ فقره تسهیلات قرض‌الحسنه ازدواج به مبلغ ۶۷۱ هزار و ۹۲۹ میلیارد ریال به متقاضیان پرداخت شده است.

بر اساس اطلاعات دریافتی از سامانه تسهیلات قرض‌الحسنه ازدواج، تعداد ۲۵۷ هزار و ۶۳۳ نفر نیز در صف دریافت تسهیلات قرار دارند که پس از تکمیل مدارک و متناسب با جذب منابع از سوی بانک‌های عامل، تسهیلات قرض‌الحسنه ازدواج به این دسته از متقاضیان نیز پرداخت خواهد شد.

 

تاکید می شود، با توجه به شکایات و تقاضاهای دریافتی در خصوص اخذ هزینه از سوی برخی سایت‌ها برای ثبت نام متقاضیان در سامانه تسهیلات قرض الحسنه ازدواج، به هم‌وطنان یادآور می شود، ثبت نام برای دریافت تسهیلات ازدواج تنها از طریق سامانه تسهیلات ازدواج به نشانی https://ve.cbi.ir/ با انتخاب یکی از بانک‌های فعال در این سامانه  انجام می‌گیرد و لزومی به پرداخت هزینه نیست./ایرنا

 

امتیاز کاربران:
نظرات کاربران
نظر بدهید
بانک اول در تلگرام
بانک اول در اینستاگرام
logo-samandehi