بانک اول
یکشنبه ۲۶ دی ۱۴۰۰ 16 January2022

وام نقدی 200 میلیون تومانی بانک کارآفرین را چگونه دریافت کنیم؟

بانک اول - بانک کارآفرین به منظور تامین کمبود نقدینگی مشتریان واجد شرایط خود برای خرید کالاهای بادوام، تسهیلاتی در قالب طرح «امیدآفرین» اعطا می‌کند.

به اشتراک بگذارید:

۲۲ دی ۱۴۰۰  خبر ۰ دیدگاه

به گزارش بانک اول به نقل از روابط عمومی بانک کارآفرین، مشتریان حقیقی این مجموعه می‌توانند با افتتاح حساب قرض الحسنه پس انداز ریالی نیک آفرین و سپرده گذاری در حساب مذکور، به مدت حداقل سه ماه، تا دو برابر مبلغ سپرده خود تسهیلات خرید کالا دریافت کنند.

بانک کارآفرین این تسهیلات را در قالب عقد مرابحه به مشتریان می‌پردازد. حداکثر میزان این وام 200 میلیون تومان اعلام شده که با توجه به دوره انتظار سپرده و مدت زمان بازپرداخت تعیین می‌شود. سقف مدت بازپرداخت اقساط این طرح تسهیلاتی هم 36 ماه اعلام شده است.

نرخ سود این طرح تسهیلاتی 18 درصد است. متقاضیان برای دریافت این وام باید ضامن رسمی یا سند ملکی به بانک ارائه دهند. هزینه‌های جانبی هم با توجه به نوع ضمانت تعیین می‌شود. در صورتی که سند ملک ضمانت بانک باشد، هزینه جانبی یک میلیون و 100 هزار تومان، در غیر این صورت 100 هزار تومان خواهد بود.

چه کسانی امکان استفاده از تسهیلات طرح امیدآفرین را دارند؟

متقاضی این طرح حتما باید سپرده 25 میلیونی تومانی و یک میانگین حساب مناسب داشته باشد. طبق معمول هر نوع وامی، نداشتن بدهی معوق یا چک برگشتی از متقاضی در سیستم بانکی ضروری است.

اگر بانک براساس ضوابط موجود به شخصی حداکثر مبلغ تسهیلات را با دوره بازپرداخت 36 ماهه اعطا کند، با توجه به سود 18 درصدی، میزان اقساط وام برای وی 7 میلیون و 230 هزار و 479 تومان خواهد بود. کل سود وام از این مبلغ تسهیلات، 60 میلیون و 297 هزار و 248 تومان و مجموع رقم وام و سود 261 میلیون و 257 هزار و 248 تومان است.

امتیاز کاربران:
نظرات کاربران
نظر بدهید
بانک اول در تلگرام
بانک اول در اینستاگرام
logo-samandehi