بانک اول
یکشنبه ۲۶ دی ۱۴۰۰ 16 January2022

نحوه دریافت وام 200 میلیون تومانی بانک مسکن

بانک اول - در طرح صفر در صفر بانک مسکن می توانید با سپرده‌گذاری تا 85 درصد سپرده خود وام بدون سود دریافت کنید

به اشتراک بگذارید:

۲۳ دی ۱۴۰۰  خبر ۱ دیدگاه

به گزارش بانک اول متقاضیان تسهیلات صفر در صفر بانک مسکن امکان دریافت وام تا 85 درصد مبلغ سپرده خود را دارند. افرادی امکان درخواست این نوع تسهیلات را دارند که حداقل 10 میلیون تومان سپرده داشته باشند. بنابراین لازم است متقاضیان سپرده قرض الحسنه پس انداز بانک مسکن را افتتاح کنند. سقف این وام 200 میلیون تومان اعلام شده است.

 

متقاضیان باید به این نکته توجه داشته باشند که ضمانت اصلی برای این نوع تسهیلات مسدودی سپرده است. یعنی وام گیرنده تا پایان تسویه اقساط امکان استفاده از سپرده را ندارد. حداکثر زمان بازپرداخت این تسهیلات هم 60 ماه اعلام شده است. البته این مدت زمان برای کاربرد این وام در بخش مسکن است. در صورتی که این تسهیلات برای بخش غیرمسکن به کار برود، سقف مدت زمان بازپرداخت 24 ماه خواهد بود.

ویژگی‌های طرح صفر در صفر بانک مسکن

این تسهیلات هم مانند هر نوع تسهیلات دیگری به اشخاصی تعلق می‌گیرد که دارای بدهی معوق یا چک برگشتی در سیستم بانکی نباشند. تسهیلات طرح صفر در صفر با اعلام رضایت صاحب سپرده به بستگان درجه یک وی منتقل می‌شود، اما به دیگر افراد قابل انتقال نیست.

در صورتی که بانک به وام گیرنده حداکثر مبلغ تسهیلات، یعنی 200 میلیون تومان، را بپردازد و حداکثر مدت زمان بازپرداخت وی هم 60 ماه تعیین شود، مبلغ اقساط برای او 3 میلیون و 333 هزار و 333 تومان خواهد بود. لازم به ذکر است که در این طرح هیچ سود بانکی به وام گیرنده تعلق نخواهد گرفت.

 

امتیاز کاربران:
نظرات کاربران
نظر بدهید

محمد جمعه ۲۴ دی ۱۴۰۰ - ۷:۰۷

۰

مثلا الان بانک ه سود سپرده هم که نمیده خب هر کسی 200 و خورده ای پول داشته باشه بزاره بانک مسکن تا 200 بهش بدن خب همون مبلغ رو تو هر راهی هزینه میکنه بعد بخاد پس انداز کنه همون ماهی 3 و300 میزاره کنار تا جمع بشه یا میزاره تو یه حساب دیگه که بهش سود تعلق بگیره.

بانک اول در تلگرام
بانک اول در اینستاگرام
logo-samandehi