بانک اول
شنبه ۷ خرداد ۱۴۰۱ 28 May2022

وام فوری با اعمال شاقه!

بانک اول - متقاضیانی که می‌خواهند وام فوری از بانک‌ها دریافت کنند، اغلب با شرایط عجیب وغریبی روبه رو می‌شوند. با وجود آنکه متقاضی دریافت وام نیاز فوری به تسهیلات بانکی دارد، شرایطی که بانک‌ها برای مشتریان درنظر گرفته اند، دشوار است.

به اشتراک بگذارید:

۲۶ دی ۱۴۰۰  خبر ۰ دیدگاه

به گزارش بانک اول متقاضیانی که می‌خواهند وام فوری از بانک‌ها دریافت کنند، اغلب با شرایط عجیب وغریبی روبه رو می‌شوند. با وجود آنکه متقاضی دریافت وام نیاز فوری به تسهیلات بانکی دارد، شرایطی که بانک‌ها برای مشتریان درنظر گرفته اند، دشوار است.  بانک‌ها شرایط عجیبی برای پرداخت وام فوری دارند.

یکی می‌گوید وام فوری را فقط در قالب خرید کالا از یک برند و فروشگاه خاص می‌دهد و بانک دیگر، معادل مبلغ وام را در حساب وام گیرنده بلوکه می‌کند. یک بانک خصوصی نیز در طرح وام فوری خود فقط تا سقف ۲۰میلیون تومان به متقاضیان می‌دهد. در این طرح علاوه بر بلوکه شدن ۱۰درصد مبلغ تسهیلات، فرد متقاضی برای دریافت تسهیلات و ضمانت بازپرداخت اقساط، باید تضمین‌های دیگری ازجمله معرفی ضامن رسمی (کسر از حقوق)، جواز کسب وکار و سفته به بانک ارائه کند.

یک بانک دیگر هم وام فوری را برای متقاضیان درنظر گرفته است. این بانک معرفی تا سقف ۵۰میلیون تومان با شرط ضامن رسمی به متقاضیان وام فوری می‌دهد. بازپرداخت این وام ۳۶ماهه و با سود ۱۵درصد است. اقساط ماهانه وام هم یک میلیون و۷۳۳هزار تومان است. متقاضی این طرح فقط می‌تواند از فروشگاه خاص لوازم خانگی خرید کند و نباید به بانک بدهکار یا دارای چک برگشتی باشد.

برخی دیگر از بانک‌ها نیز وام فوری تا سقف ۲۰۰میلیون تومان می‌دهند؛ برخی درقالب کارت اعتباری و برخی به شکل نقدی. اما آن‌ها هم یک شرط عجیب دارند؛ وام گیرنده باید مبلغی را در بانک سپرده گذاری کند و معادل ۸۰درصد آن را از بانک وام بگیرد. اما نکته مهم این است که در تمام مدت بازپرداخت وام، پول وام گیرنده باید در بانک بلوکه باشد. یعنی یک فرد باید ۱۰۰میلیون را به مدت پنج سال در بانک بلوکه کند تا بتواند ۸۰میلیون تومان وام فوری بگیرد! بانک‌ها نه تنها شرایط سختی را در پرداخت تسهیلات به مشتریان تحمیل می‌کنند، بلکه برای استفاده از تسهیلات هم شروطی را قرار می‌دهند که دست و پای مشتری را کاملا می‌بندد.

امتیاز کاربران:
نظرات کاربران
نظر بدهید
بنر تبلیغاتی آرون گروپ
بانک اول در تلگرام
بانک اول در اینستاگرام
logo-samandehi