بانک اول
دوشنبه ۴ مهر ۱۴۰۱ 26 September2022

وام بدون ضامن بانک قرض الحسنه مهر ایران

بانک مهر ایران شرایط دریافت وام 100 میلیون تومانی بدون ضامن با سود 2 درصد را اعلام کرد

وام و تسهیلات بانک مهر ایران

بانک اول- بانک قرض الحسنه مهر ایران شرایط دریافت وام و تسهیلات بدون ضامن تا سقف 100 میلبون تومان را اعلام کرد.

به اشتراک بگذارید:

۰۲ فروردین ۱۴۰۱  خبر ۴ دیدگاه

به گزارش بانک اول بانک قرض الحسنه مهر ایران با صدور بخشنامه ای به کلیه شغب خود در سراسر کشور دستورالعمل دریافت وام و تسهیلات بدون ضامن در دو سقف 50 و 100 میلین تومانی را ابلاغ کرد.

نکته 1: این بخشنامه به این معنا نیست که همه افراد می توانند از وام بدون ضامن استفاده کنند , بلکه افذادی که دارای شرایط عمومی دریافت تسهیلات هستند, می توانند این وام را بدون ضامن و یا با یک ضامن دریافت نمایند.

نکته 2: این تسهیلات به افرادی پرداخت می شود که حساب واریز حقوق آنها در بانک قرض الحسنه مهر ایران است.

با توجه به اعلام مورخه ۱۴۰۰/۱۰/۱۹ وزارت امور اقتصاد و دارایی در راستای تسهیل در  پرداخت وام و تسهیلات خرد تا سقف ۱۰۰ میلیون تومان به کارکنان ٬ بازنشستگان و مستمری بگیران بخش های دولتی ٬ عمومی و خصوصی ٬ بانک ملت با صدور اطلاعیه ای شرایط و دستورالعمل پرداخت این وام را به شعب خود در ساسر کشور ابلاغ کرد.

بر این اساس مقرر گردید کلیه کارکنان ٬ بازنشستگان ٬ و مستمری بگیران بخش های دولتی ٬ عمومی و خصوصی که حقوق ایشان از طریق بانک ملت پرداخت می شود ٬ با هدف تسهیل و تسریع در فرایند اجرایی و همچنین رعایت فاصله گذاری اجتماعی در ایام همه گیری کرونا جهت دریافت تسهیلات بدون ضامن در قالب کارت اعتباری از طریق بستر فرابانک و به صورت غیر حضوری به شرح ذیل اقدام نمایند:

۱- کلیه شاغلین و مستمری بگیران دستگاههای اجرایی دولتی (شامل : وزارتخانه ها ٬ سازمان های دولتی ٬ شرکت های دولتی و....) و نهادهای عمومی دولتی و غیر دولتی و سایر شرکتهای بخش خصوصی حسب تشخیص بانک که حقوقشان نزد بانک مهر ایران است و دارای رتیبه اعتباری A-B و C می باشند تا سقف ۱۰۰ میلیون تومان بدون ضامن و با نامه کسر از حقوق از این تسهیلات استفاده کنند.

۲- کارکنان سایر شرکت های بخش خصوصی به تسخیص بانک که مشمول بند ۱ نبوده و واریز حقوقشان نزد بانک مهر ایران است و دارای رتبه اعتباری A و B می باشند ٬ تا سقف ۵۰۰ میلیون ریال بدون ضامن و با نامه کسر از حقوق و تا  سقف ۱۰۰ میلیون تومان با یک نفر ضامن معتبر و نامه کسر از حقوق این تسهیلات را دریافت می کنند.

۳-کلیه مشمولین بند ۲ که دارای رتبه اعتباری C  می باشند با ارایه یک ضامن معتبر و نامه کسر از حقوق می توانند از این تسهیلات بهرمند گردند.

 

د ۱) کارکنان شاغل، بازنشستگان و مستمری بگیران بخش های اجرایی دولتی(وزارت خانه ها،سازمان های دولتی،شرکت های دولتی و...) ، نهادهای عمومی غیر دولتی و سایر شرکت های معتبر بخش خصوصی که حقوق خود را از بانک می گیرند، حسب تشخیص بانک به شرح جدول ذیل اقدام گردد:

 

مبلغ تسهیلات(ریال) رتبه اعتباری نحوه اخذ تضامین و وثایق
تا۵۰۰ میلیون A,B,C بدون ضامن با نامه کسر از حقوق+ قرارداد لازم الاجرا+احراز توان بازپرداخت تسهیلات
از ۵۰۰ تا ۱۰۰۰میلیون A,B,C بدون ضامن با نامه کسر از حقوق + اخذ سفته یا چک حسب مورد+ قرارداد لازم الاجرا+احراز توان بازپرداخت تسهیلات

 

بند ۲) برای کارکنان سایر شرکت های بخش خصوصی که حقوق خود را از بانک می گیرند (غیر از بند۱)، حسب تشخیص بانک به شرح جدول ذیل اقدام گردد:

 

مبلغ تسهیلات(ریال) رتبه اعتباری نحوه اخذ تضامین و وثایق
تا۵۰۰ میلیون A,B بدون ضامن با نامه کسر از حقوق + اخذ سفته یا چک حسب مورد+ قرارداد لازم الاجرا+احراز توان بازپرداخت تسهیلات
از ۵۰۰ تا ۱۰۰۰میلیون A,B یک نفر ضامن معتبر با اخذ سفته یا چک حسب مورد+ قرارداد لازم الاجرا+احراز توان بازپرداخت تسهیلات
تا ۱۰۰۰ میلیون C یک نفر ضامن معتبر با اخذ سفته یا چک حسب مورد+ قرارداد لازم الاجرا+احراز توان بازپرداخت تسهیلات

وام گیرنده و ضامنین باید فاقد هر گونه چک برگشتی و یا تسهیلات سررسید گذشته , مشکوک الوصول و یا معوق در شبکه بانکی کشور باشند.

وام بدون ضامن بانک مهر ایران

امتیاز کاربران:
نظرات کاربران
نظر بدهید

محمدرضا حسینی

۰

سلام سال نو مبارک تیتر خبر شرایط تسهیلات بانک مهر ایران است،ولی در توضیحات خبر ،شرایط تسهیلات بانک ملت می‌باشد. اگه میشه شفاف سازی کنید. متشکرم

یه نفر از هشتادو پنج میلبون

۰

هزینه خرید یه پراید هم نیست یا بشه یه شغلی رو کار آفرینی کرد

ولی اله عربی میاندوآب

۰

بنده بازنشسته نیروهای مسلح هستم ۳۶ سال که از بانک سپه حقوق میگیرم ولی تا الان ۱۰۰ ریال وام نگرفتم .به بانک سپه مراجعه کردم با بی احترامی جواب به تقاضا ندادند باید به کی بگیم .

Hadi Hdayati

۰

کاش تو واقعیت هم به همین راحتی باشه

بنر تبلیغاتی آرون گروپ
بانک اول در تلگرام
بانک اول در اینستاگرام
logo-samandehi