بانک اول
جمعه ۸ مهر ۱۴۰۱ 30 September2022

وام 100 میلیون تومانی بانک ملی با کارمزد 4 درصد و بازپرداخت 84 ماهه

بانک اول - بانک ملی ایران، به مستمری بگیران سازمان بهزیستی، بنیاد شهید و امور ایثارگران و کمیته امداد امام خمینی وام خوداشتغالی پرداخت می‌کند. مبلغ این تسهیلات حداکثر 100 میلیون تومان است.

به اشتراک بگذارید:

۲۰ فروردین ۱۴۰۱  خبر ۰ دیدگاه

به گزارش بانک اول تسهیلات خوداشتغالی به صورت قرض الحسنه و با کارمزد 4 درصد به مشتریان پرداخت می‌شود. متقاضیانی که خواهان این تسهیلات هستند باید از کمیته امداد یا بنیاد شهید و امور ایثارگران یا سازمان بهزیستی نامه دریافت کنند و آن را به یکی از شعب بانک ملی ارائه دهند. ضمنا این افراد باید در یکی از شعب بانک ملی حساب قرض الحسنه داشته باشند یا این سپرده را تشکیل دهند. در این تسهیلات، موجودی سپرده قرض الحسنه وام گیرنده مسدود نخواهد شد و افراد قبل از تسویه اقساط، امکان استفاده از مبلغ حساب خود را دارند.

 

افرادی که خواهان دریافت این نوع تسهیلات تا سقف 50 میلیون تومان هستند، باید دو ضامن رسمی به بانک ارائه دهند. در صورتی که به فردی 100 میلیون تومان تسهیلات تعلق بگیرد، علاوه بر ضامن، باید سند ملکی هم به شعبه بانک ارائه شود. حداکثر مدت زمان بازپرداخت این وام 84 ماه اعلام شده است.

 

طبق قانون بانکی، وام‌گیرنده نباید در سیستم بانکی بدهی یا چک برگشتی داشته باشد. در صورتی که وام‌گیرنده اقساط را به موقع نپردازد، باید بدهی خود را با نرخ وجه التزام 12 درصد بدهد. پرداخت هزینه جانبی تشکیل پرونده و کارمزد هم برعهده وام‌گیرنده است.

اگر بانک به متقاضی 100 میلیون تومان تسهیلات را با نرخ کارمزد یاد شده و تعیین مدت زمان بازپرداخت 84 ماهه، اعطا کند، مبلغ اقساط برای وی یک میلیون و 190 هزار و 476 تومان خواهد بود.

امتیاز کاربران:
نظرات کاربران
نظر بدهید
بنر تبلیغاتی آرون گروپ
بانک اول در تلگرام
بانک اول در اینستاگرام
logo-samandehi