بانک اول
جمعه ۸ مهر ۱۴۰۱ 30 September2022

وام قرض الحسنه بانک رسالت

وام 200/000/000 تومانی قرض الحسنه بانک مهر ایران و بانک رسالت با سود 2 درصد آغاز شد

وام قرض الحسنه بانک مهر ایران

بانک اول -رئیس دایره اعتبارات بانک‌های تجاری بانک مرکزی گفت: سقف تسهیلات قرض الحسنه اعطایی به اشخاص حقیقی تا ۲۰۰ میلیون تومان افزایش پیدا کرده و دوره بازپرداخت آن ۶۰ ماهه است.

به اشتراک بگذارید:

۲۶ فروردین ۱۴۰۱  خبر ۰ دیدگاه

به گزارش بانک اول بخشنامه افزایش وام و تسهیلات قرض الحسنه 200 میلیون تومانی به دو بانک تخصصی قرض الحسنه ایران یعنی بانک مهر ایران و بانک رسالت ابلاغ شد .

 رئیس دایره اعتبارات بانک‌های تجاری بانک مرکزی درباره افزایش وام قرض الحسنه در سال ۱۴۰۱ گفت: سقف تسهیلات قرض الحسنه اعطایی به اشخاص حقیقی تا ۲۰۰ میلیون تومان افزایش پیدا کرده و دوره بازپرداخت آن ۶۰ ماهه است.

هاشم مولایی که در مصاحبه با رادیو سخن می گفت افزود: سقف تسهیلات اشتغالزایی برای کسب و کارهای خرد و کوچک هم به ۵۰۰ میلیون تومان افزایش پیدا کرده و دوره بازپرداخت آن حداکثر ۸۴ ماه تعیین شده و به بانک‌های قرض الحسنه مهر و بانک رسالت هم ابلاغ شده است.

وی درباره اینکه چه شرکت‌ها و کسب و کارهایی می‌توانند از این تسهیلات استفاده کنند؟

گفت: هدف قانونگذار این است که کسب و کارهای خرد و کوچک و شرکت‌های کوچک رونق بگیرد و به تشخیص بانک می‌توانند از این تسهیلات بهره‌مند شوند و اشخاص حقیقی و کسانی هم که کسب‌وکاری را راه می‌اندازند، می‌توانند به این بانک‌ها برای دریافت مراجعه کنند.

کارمزد این وام ها بین 2 تا 4 درصد است.

وام گیرنده و ضامنین نباید دارای چک برگشتی و یا وام و تعهدات سررسید گذشته َ معوق و مشکوک الوصول در شبکه بانکی باشند.

امتیاز کاربران:
نظرات کاربران
نظر بدهید
بنر تبلیغاتی آرون گروپ
بانک اول در تلگرام
بانک اول در اینستاگرام
logo-samandehi