بانک اول
شنبه ۷ خرداد ۱۴۰۱ 28 May2022

سقوط بیت کوین، اتریوم و دوج کوین /روز منفی آلت کوین ها

بانک اول - بیت کوین دوباره سقوط کرد. این بار رشد بیت کوین به بالای 40 هزار دلار خیلی پایدار نبود و خیلی زود قیمت فروشنده ها بازار را در دست گرفتند.

به اشتراک بگذارید:

۰۷ اردیبهشت ۱۴۰۱  خبر ۰ دیدگاه

به گزارش بانک اول بیت کوین که روز گذشته به کانال 40 هزار دلار رسیده بود، با یک افت بزرگ به کانال 38000 دلار سقوط کرد و گرچه بخشی از این افت جبران شده،ولی هنوز هم فروشندگان بازار را در اختیار دارند و ارز اول بازار در محدوده 39000 دلار معامله می شود.

بیت کوین در جریان افت اخیر خود حتی وارد کانال 37000 دلار هم شد اما خیلی زود از این محدوده برگشت زد و فعلا خریدارن و فروشندگان در حال جدال برای تثبیت قیمت در کانال 39000 یا 38000 دلار هستند.

در جریان همین افت اخیر، ارزش معاملات هم به شدت بالا رفت و طی 24 ساعت گذشته بیش از 38 میلیارد دلار بیت کوین معامله شده است.

در حالی که بازدهی هفتگی این ارز به منفی 6 درصد رسیده، ارزش بازار آن هم عدد 743 میلیارد دلار را نمایش می دهد.

افت امروز باعث شده دوباره نظرات بدبینانه بیشتری مطرح شوند. امروز هم مدیرعامل صرافی ارز دیجیتال بیتمکس پیش بینی کرده قیمت بیت کوین به 30 هزار دلار و قیمت اتریوم به 2500 دلار خواهد رسید.

سقوط کوتاه مدت اتریوم به کانال 2700 دلار 

اتریوم هم در جریان افت امروز بازار، تا کانال 2700 دلار سقوط کرد اما خیلی زود به بالای این کانال بازگشت و هم اکنون در حدود قیمت 2890 دلار معامله می شود.

اتریوم در مقیاس روزانه افت 3.3 درصدی و در مقیاس هفتگی افت 6.6 درصدی داشته و ارزش بازار آن هم 349 میلیارد دلار است.

طی شبانه روز گذشته 20 میلیارد دلار اتریوم معامله شده که این رقم در مقایسه با میانگین ماهانه، عدد بزرگ تری است.

رشد ApeCoin در روز منفی آلت کوین ها

امروز در وضعیتی که آلت کوین ها وضعیت خوبی ندارند، ApeCoin رشد 5 درصدی داشته. این تنها ارز در فهرست 50 ارز برتر بازار است که رشد کرده و مابقی نمادها با افت قیمت مواجه بوده اند.

در میان نمادهای منفی، دوج کوین که دیروز رشد بیش از 25 درصدی داشت با یک سقوط 11 درصدی مواجه شده و زی کش هم به همین اندازه افت قیمت داشته است.

مونرو و نیر پروتکل هم دیگر نمادهایی هستند که امروز افت دو رقمی داشته اند.

در بازدهی هفتگی هم وضعیت آلت کوین ها چندان جالب نیست. ApeCoin که امروز مثبت است، در بازدهی هفتگی هم رشد 17 درصدی را نمایش می دهد و مابقی آلت کوین ها در این بازه زمانی افت قیمت داشته اند.

بیشترین افت قیمت هفتگی مربوط به نیر پروتکل است که 23 درصد از ارزش خود را از دست داده. فانتوم هم با افت 17 درصدی در رده بعدی است.

 

ارزش معاملات به 100 میلیارد دلار رسید

 

ارزش بازار ارزهای دیجیتال امروز 3.2 درصد افت کرده و عدد 1.8 تریلیون دلار را نمایش می دهد.

اما ارزش معاملات با رشد 7 درصدی، دوباره 12 رقمی شده و به عدد 100 میلیارد دلار رسیده است.

ارزش معاملات دیفای 12 میلیارد دلار است و در استیبل کوین ها هم 84 میلیارد دلار معامله انجام شده است.

امتیاز کاربران:
نظرات کاربران
نظر بدهید
بنر تبلیغاتی آرون گروپ
بانک اول در تلگرام
بانک اول در اینستاگرام
logo-samandehi