بانک اول
جمعه ۸ مهر ۱۴۰۱ 30 September2022

شرایط وام 50 میلیون تومانی بانک ملی با سود ۴ درصد

بانک اول - بانک ملی به منظور رفع کمبود نقدینگی مشتریان واجد شرایط خود، به آن‌ها وام 50 میلیون تومانی با سود کم اعطا می‌کند. این وام بانک ملی با نام طرح «نیکان» به مشتریان واجد شرایط پرداخت می‌شود. تمامی افراد، اعم از حقیقی و حقوقی، امکان درخواست این نوع وام را دارند.

به اشتراک بگذارید:

۱۵ اردیبهشت ۱۴۰۱  خبر ۰ دیدگاه

به گزارش بانک اول افرادی که خواهان استفاده از تسهیلات طرح نیکان هستند باید در یکی از شعب بانک ملی حساب قرض الحسنه داشته باشند. سپس متقاضیان باید یک میانگین حساب سه ماهه ایجاد کنند و بعد از آن برای دریافت وام 50 میلیون تومانی طرح نیکان درخواست بدهند. براساس اعلام بانک ملی، سود این وام 4 درصد است.

 

حداکثر مدت زمان برای بازپرداخت این تسهیلات 50 میلیون تومانی هم 60 ماه اعلام شده است. افرادی که خواهان دریافت این نوع وام هستند باید ضامن رسمی و معتبری داشته باشند و به بانک ارائه دهند. بانک سپرده وام گیرندگان طرح نیکان را مسدود نخواهد کرد، یعنی افراد تا زمان اتمام پرداخت اقساط تسهیلات، امکان استفاده از حساب خود را بدون هیچ محدودیتی خواهند داشت.

 

جزئیات وام 50 میلیون تومانی طرح نیکان

بر اساس قوانین موجود برای وام‌دهی، وام گیرندگان نباید در سیستم بانکی بدهی معوق یا چک برگشتی داشته باشند. ضمنا پرداخت هزینه‌های جانبی مربوط به تشکیل پرونده و اعتبارسنجی هم برعهده خود متقاضیان است.

اگر افراد مبلغ 50 میلیون تومان وام طرح نیکان را با نرخ سود مشخص شده دریافت کنند و مدت زمان بازپرداخت هم برای آن‌ها همان 60 ماه تعیین شود، مبلغ هر قسط برایشان 833 هزار و 333 تومان خواهد بود. مجموع رقم این مبلغ وام طرح نیکان و سود آن هم به 50 میلیون و 100 هزار تومان می‌رسد.

 

امتیاز کاربران:
نظرات کاربران
نظر بدهید
بنر تبلیغاتی آرون گروپ
بانک اول در تلگرام
بانک اول در اینستاگرام
logo-samandehi