بانک اول
شنبه ۷ خرداد ۱۴۰۱ 28 May2022

جزئیات وام 140 میلیون تومانی خرید خودرو بانک تجارت + مبلغ اقساط

بانک اول - بانک تجارت به منظور تامین بخشی از نقدینگی خریداران خودرو، به افراد واجد شرایط وام 140 میلیون تومانی پرداخت می‌کند. این وام بانک تجارت تحت عنوان طرحی به نام «پیشرو» ارائه می‌شود.

به اشتراک بگذارید:

۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۱  خبر ۰ دیدگاه

به گزارش بانک اول بانک تجارت به منظور ارائه خدمات متنوع به مشتریان خود و برای تنوع سبد محصولات خود، با طرحی به نام پیشرو به خریداران خودرو تسهیلات پرداخت می‌کند. افراد واجد شرایط برای درخواست این وام باید در یکی از شعب بانک تجارت سپرده کوتاه مدت عادی داشته باشند. این وام با سود 18 درصد پرداخت می‌شود. سپرده افراد بعد از پرداخت این تسهیلات مسدود نخواهد شد و افراد امکان بهره برداری از موجودی خود را تا اخر تسویه اقساط دارند. ضمانت مورد نیاز برای دریافت این نوع وام، ارائه ضامن معتبر است. یعنی متقاضیان این وام باید ضامن رسمی داشته باشند و به بانک ارائه دهند.

 

دیگر شرایط پرداخت وام 140 میلیون تومانی بانک تجارت

 

کسانی که قصددریافت وام 140 میلیون خرید خودرو هستند باید بدانند که حداکثر مدت زمان بازپرداخت این وام 36 ماه است. متقاضیان این وام نباید دارای بدهی معوق یا چک برگشتی در سیستم بانکی باشند، در غیر این صورت امکان درخواست تسهیلات مذکور را نخواهند داشت. ضمنا پرداخت هزینه‌های جانبی مربوط به تشکیل پرونده و اعتبارسنجی با خود متقاضیان است.

در صورتی که فرد متقاضی واجد شرایط لازم باشد و بانک هم به وی حداکثر مبلغ تسهیلات را پرداخت کند، با توجه به سود 18 درصدی این وام و همچنین مدت زمان بازپرداخت 36 ماهه، مبلغ هر قسط برای وی 5 میلیون و 61 هزار و 335 تومان خواهد بود. کل سود این مبلغ وام 42 میلیون و 208 هزار و 74 تومان و مجموع رقم تسهیلات ذکر شده و سود آن هم 182 میلیون و 308 هزار و 74 تومان است.

امتیاز کاربران:
نظرات کاربران
نظر بدهید
بنر تبلیغاتی آرون گروپ
بانک اول در تلگرام
بانک اول در اینستاگرام
logo-samandehi