بانک اول
چهار شنبه ۲۶ مرداد ۱۴۰۱ 17 August2022

سرمایه‌گذاران اماراتی به زودی می توانند ارزهای دیجیتال را با درهم معامله کنند

بانک اول - کراکن، یکی از بزرگ‌ترین صرافی‌های ارز دیجیتال جهان، با بانک ملی راس‌الخیمه امارات متحده عربی وارد همکاری شد تا به سرمایه‌گذاران این کشور امکان داد و ستد دارایی‌های مجازی با درهم را از طریق حساب‌های بانکی محلی خود ارائه کند.

به اشتراک بگذارید:

۰۱ مرداد ۱۴۰۱  خبر ۰ دیدگاه

به گزارش بانک اول به نقل از نشنال نیوز، کراکن، یکی از بزرگ‌ترین صرافی‌های ارز دیجیتال جهان، با بانک ملی راس‌الخیمه امارات متحده عربی وارد همکاری شد تا به سرمایه‌گذاران این کشور امکان داد و ستد دارایی‌های مجازی با درهم را از طریق حساب‌های بانکی محلی خود ارائه کند.

کراکن و بانک راس‌الخیمه روز دوشنبه اعلام کردند که سرمایه گذاران ارزهای دیجیتال در امارات در حال حاضر مجبورند از بانک‌ها یا سایر ارائه دهندگان خدمات مالی در خارج از این کشور برای تامین مالی معاملات خود استفاده کنند، که اغلب متحمل نرخ تبدیل ارز و کارمزد بالا و مدت زمان طولانی تر می‌شوند و این امر دارایی آنها را مشمول قوانین کشورهای خارجی می کند.

بنجامین آمپن، مدیر عامل کراکن منا، گفت: سرمایه‌گذاران در امارات به زودی می‌توانند مستقیماً در بازار ارزهای دیجیتال سرمایه‌گذاری کنند.

 

وی گفت: راه حل ما ایمن تر و کارآمدتر است و هزینه ها را کاهش می دهد. در کنار شرکای خود در بانک ملی راس‌الخیمه و تحت نظارت پیشگام بازار جهانی ابوظبی [ADGM]، ما در شرف تحقق چشم انداز خود از تجارت ارزهای رمزنگاری شده با درهم در امارات هستیم.

 

مرکز مالی ADGM اولین چارچوب جامع نظارتی دارایی مجازی در جهان را در سال 2018 معرفی کرد. از آن زمان تاکنون تعدادی از شرکت های بزرگ که با ارزهای رمزنگاری شده سروکار دارند را برای ایجاد پایگاه در منطقه آزاد مالی تحت نظارت خود جذب کرده است.

در ماه آوریل، کراکن مجوز نظارتی را از ADGM برای فعالیت در ابوظبی دریافت کرد، در حالی که بایننس، بزرگترین صرافی ارزهای دیجیتال جهان، مجوز اصولی برای فعالیت به عنوان یک واسطه معامله در دارایی های مجازی در پایتخت را دریافت کرد.

در ماه مارس، یک نظرسنجی جهانی توسط شرکت تحقیقات بازار YouGov نشان داد که 67 درصد از ساکنان امارات متحده عربی علاقه مند به سرمایه گذاری در ارزهای دیجیتال در پنج سال آینده هستند./تسنیم

امتیاز کاربران:
نظرات کاربران
نظر بدهید
بنر تبلیغاتی آرون گروپ
بانک اول در تلگرام
بانک اول در اینستاگرام
logo-samandehi