بانک اول
چهار شنبه ۲۶ مرداد ۱۴۰۱ 17 August2022

وام فوری

وام فوری بانک ملی و بانک کارآفرین تا سقف 5 میلیارد تومان+ شرایط

وام فوری بانک ملی

بانک اول - شرایط دریافت وام فوری از بانک ملی تا سقف 5 میلیارد تومان و بانک کارآفرین تا سقف 200 میلیون تومان

به اشتراک بگذارید:

۰۷ مرداد ۱۴۰۱  خبر ۰ دیدگاه

به گزارش بانک اول در شرایط تورمی کشور ما و کاهش مداوم ارزش پول ملی , پس انداز کردن پول جت خرید کالا و خدمات در آینده زیاد راهگشا نیست , چرا که قیمت کالا ها و خدمات روز به روز در حال افزایش است و معمولا دواندیشی ما جهت پس انداز کردن مبلغی پول مثلا جهت خرید یک ماشین درست از آب در نمی آید , چرا که ارزش پول ما کاهش میابد و قیمت ماشین بالا می رود.

در این شرایط دریافت وام بانکی گزینه مناسبی جهت پیشی گرفتن از تورم و یا حداقل عقب نیفتادن از آن است.بانک هم که در بیشتر مواقع طرح های وام دهی خود را منوط به داشتن معدل حساب چند ماهه می کنند . ولی برخی از طرح های وام دهی بانک ها نیاز به معدل حساب ندارد و به صورت فوری پرداخت می شود.

در این مطلب به دو طرح وام فوری بانک ملی و بانک کار آفرین اشاره می کنیم , که یکی در قبال سپرده بلند مدت و دیگری بدون سپرده و با اخذ ضامن پرداخت می شود.

شرایط درافت وام فوری از بانک ملی

بانک ملی به متقاضیان دریافت وام‌ فوری، تا سقف پنج میلیارد تومان تسهیلات اعطا می‌کند. سقف این وام برای تولیدکنندگان دارای پروانه جواز کسب، پنج میلیارد تومان، پزشکان، مهندسان، وکلا، قضات، اعضای هیئت علمی دانشگاه، مدیران ارشد شرکت‌های خصوصی و دولتی، دو میلیاردتومان و برای سایر مشاغل، یک میلیارد تومان است.

نرخ سود این وام ۱۷درصد و زمان بازپرداخت آن ۶۰ماهه است. بنابراین متقاضیان وام پنج میلیاردی، ماهانه قسطی معادل ۱۲۴میلیون تومان پرداخت خواهند کرد. به این ترتیب مجموع بازپرداخت متقاضی به بانک، معادل هفت میلیارد و ۴۵۵میلیون تومان خواهد شد. البته پرداخت هزینه‌های جانبی این وام که معدل ۱۰۰ هزار تومان است هم بر عهده مشتری است.

متقاضیان دریافت این وام برای ضمانت بازپرداخت آن، باید سپرده‌ای بلندمدت در بانک ملی افتتاح کنند. این سپرده که سودی ۱۸درصدی را به مشتری پرداخت می‌کند، تا زمان تسویه کامل، مسدود می‌شود. لازم به ذکر است که وام‌گیرنده نباید به بانکها بدهی عقب افتاده یا دارای چک برگشتی باشد.

البته می توان این تسهیلات را بروی سپرده اشخاص ثالث هم دریافت کرد.

وام فوری طرح صبا بانک کارآفرین

بانک کارآفرین در قالب طرح صبا تا سقف ۲۰۰میلیون تومان وام فوری به متقاضیان پرداخت می‌کند. وام‌گیرنده باید نرخ سودی ۲۴درصدی را بسته به مبلغ وام دریافتی، طی مدت حداکثر ۶۰ماه پرداخت کند.

هر قسط وام ۲۰۰میلیون تومانی، با سررسید بازپرداخت ۶۰ماهه، پنج میلیون و ۷۵۰هزار تومان خواهد بود. در نتیجه کل مبلغ بازپرداخت در پایان سررسید، به بیش از ۳۴۶میلیون و ۱۷۵هزار تومان خواهد رسید.

متقاضی، برای دریافت این وام تا سقف ۶۰میلیون تومان، نیاز به دو ضامن رسمی دارد. بانک کارآفرین برای برای تضمین وام‌های بیش از ۶۰میلیون تومان نیز، سند ملک دریافت می‌کند. بدیهی است که این سند نباید در رهن بانک یا جای دیگری باشد.

وام گیرنده و ضامنین نباید دارای بدهی سررسید گذشته , معوق یا مشکوک الوصول و همچنین چک برگشتی در شبکه بانکی کشور باشند.

امتیاز کاربران:
نظرات کاربران
نظر بدهید
بنر تبلیغاتی آرون گروپ
بانک اول در تلگرام
بانک اول در اینستاگرام
logo-samandehi