بانک اول
چهار شنبه ۲۶ مرداد ۱۴۰۱ 17 August2022

پرداخت وام قرض‌الحسنه بدون سود به نیازمندان توسط صندوق امداد ولایت

بانک اول - مدیرعامل صندوق قرض‌الحسنه امداد ولایت با اشاره به صدور هشت میلیون کارت بانکی برای مشتریان این صندوق، گفت: صندوق قرض‌الحسنه امداد ولایت، بزرگترین مجموعه در کشور است که خدمات قرض‌الحسنه ارایه می‌کند.

به اشتراک بگذارید:

۱۳ مرداد ۱۴۰۱  خبر ۰ دیدگاه

به گزارش بانک اول علی عاشوری با اشاره به تاسیس صندوق قرض‌الحسنه امداد ولایت در سال ۹۵ با اخذ مجوز از بانک مرکزی، گفت: در حال حاضر در ۳۱ استان ۳۴ شعبه و در تعدادی از دفاتر کمیته امداد هم باجه فعال داریم و در مجموع ۷۶۰ شعبه و باجه این صندوق، خدمات پرداخت تسهیلات به نیازمندان را ارائه می‌دهند.

مدیرعامل صندوق قرض‌الحسنه امداد ولایت اضافه کرد: این صندوق بر اساس قوانین بانک مرکزی فعالیت دارد و درحال حاضر هشت میلیون کارت بانکی این صندوق در اختیار مشتریان و در شبکه شتاب بانکی کشور فعال است در نتیجه بزرگترین مجموعه در کشور هستیم که خدمات قرض‌الحسنه ارایه می‌کند.

او افزود: تسهیلات صندوق امداد ولایت در ۶ سرفصل کارگشایی، اشتغال، خرید و احداث مسکن، ودیعه مسکن، درمان و فرهنگی به مددجویان پرداخت می‌شود.

عاشوری عنوان کرد: با توجه به اینکه رسالت صندوق قرض الحسنه امداد ولایت پرداخت وام به صورت قرض‌الحسنه است، تسهیلات تا ۱۰ میلیون بدون هیچ‌گونه سود و کارمزدی پرداخت می‌شود و تسهیلات بیش از ۱۰ میلیون تومان تنها یک بار سه درصد کارمزد دریافت می‌شود.

وی با دعوت از خیران برای سپرده‌گذاری در این صندوق تصریح کرد: بخشی از منابع این صندوق از طریق سپرده‌گذاری مردم نیکوکار تامین می‌شود و در همین چند سال ۱۳ هزار میلیارد تومان تسهیلات با آسان‌ترین ضمانت به نیازمندان پرداخت شده است.

وی اعلام کرد: صندوق قرض‌الحسنه امداد ولایت در سال گذشته در کشور ۳۲۰۰ میلیارد تومان وام به ۳۱۴ هزار نیازمند در ۶ سرفصل کاری خود پرداخت کرده است که تسهیلات پرداختی طی سال گذشته در استان قزوین  ۶۶ میلیارد تومان و در  چهار ماهه سال جاری ۲۲ میلیارد تومان بوده است.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی کمیته امداد، مدیرعامل صندوق قرض الحسنه امداد ولایت یادآورشد: شعبه مجازی امداد ولایت هم مدتی پیش افتتاح شد و در بستر فضای مجازی خدمات لازم را به نیازمندان ارائه می کند./ایسنا

امتیاز کاربران:
نظرات کاربران
نظر بدهید
بنر تبلیغاتی آرون گروپ
بانک اول در تلگرام
بانک اول در اینستاگرام
logo-samandehi