جمعه, 4 خرداد 1403 2024,May

چه کسانی می‌توانند وام فوری ۲۰۰ میلیون تومانی بانک سینا را دریافت کنند؟

24 خرداد 1401
چه کسانی می‌توانند وام فوری ۲۰۰ میلیون تومانی بانک سینا را دریافت کنند؟

به گزارش بانک اول ، این وام نقدی صرفا برای کاسبانی قابل دریافت است که جواز کسب معتبر دارند. متقاضیان می‌توانند با مراجعه به نزدیک ترین شعبه بانک سینا به محل کار خود، حسابی قرض الحسنه افتتاح کرده تا شرایط دریافت وام ۲۰۰ میلیون تومانی بانک سینا ایجاد شود و بتوانند از این تسهیلات بهره‌مند شوند.

بر اساس قوانینی که بانک سینا برای اجرای این طرح وضع کرده، متقاضیان دریافت این وام باید دو ضامن رسمی داشته باشند؛ ضمن اینکه ارائه یک فقره چک و جواز کسب تا سقف ۲۰۰ میلیون تومان نیز ارائه کنند. همچنین فرد نباید بدهی به بانک داشته یا چک برگشتی داشته باشد.

سود این تسهیلات ۲۰۰ میلیون تومانی طبق نرخ مصوب ۱۸ درصد خواهد بود که دریافت کنندگان موظف خواهند شد حداقل ظرف ۱۲ ماه و حداکثر تا ۳۶ ماه اقساط آن را تسویه کنند.

نکته دیگری که درباره وام ۲۰۰میلیون تومانی بانک سینا نباید فراموش شود، این است که گیرنده وام، بعد از دریافت، باید ۱۵ درصد مبلغ وام خود را نزد بانک سپرده کند؛ این مبلغ بعد از تسویه کامل قابل برداشت خواهد بود.

گفتنی است پس از انجام مراحل اداری، این وام بی‌معطلی و به صورت فوری از سوی بانک پرداخت می‌شود؛ البته متقاضیان حتما باید به شعبه‌هایی از بانک سینا مراجعه کنند که در محدوده محل کارشان قرار دارد.

مبلغ اقساط این وام، در صورت بازپرداخت ۳۶ ماهه، 7 میلیون و 230 هزار و ۴۷۹ تومان خواهد بود.

اخبار مرتبط
صندوق بازنشستگی کشوری در سال‌های اخیر طی ۸ مرحله اقدام به پرداخت وام ازدواج به فرزندان بازنشستگان کرده است که در تازه‌ترین مرحله، مبلغ وام ازدواج فرزندان بازنشستگان به ۳۵ میلیون تومان رسیده است.
خیلی از اوقات ممکن است به هر دلیلی فرد نیاز به دریافت وام با سند ملکی داشته باشد. اما برای اخذ چنین وامی نیاز به داشتن شرایط زیادی است و فرد با چالش‌هایی مواجه می‌شود.
در شهر تهران، سقف وام به۲۰۰ میلیون تومان رسیده است. / در مراکز استان‌ها و سایر کلانشهرها این رقم۱۵۰ میلیون تومان می‌باشد. / برای سایر شهرها، متقاضیان می‌توانند تا۱۰۰ میلیون تومان وام دریافت کنند. / در روستاها، سقف وام۴۰ میلیون تومان تعیین شده است.
این تسهیلات تنها در صورتی به مشتریان پرداخت می‌شود که آن‌ها به میزان 37 میلیون و 500 هزار تومان سپرده گذاری کرده باشند و ضمنا مدت زمان سه تا شش ماه از خواب سپرده‌شان گذشته باشد. سود این وام به 18 درصد می‌رسد و مدت زمان بازپرداخت آن برحسب سود متغیر است اما به طور کلی از 60 ماه بیشتر نیست. لازم به ذکر است این تسهیلات در قالب عقد مرابحه عام یا مرابحه منصوبات بخش مسکن ارائه می‌شود.

دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید

captcha


امتیاز:

دیدگاه کاربران
آواره ی وام کرونا ده ی مفلوک مستأجر بی خانمان
ارسال شده در : چهارشنبه 25 خرداد 1401

شرایط را طوری تنظیم می کنند که طرف از دوکیلو متری بانک هم رد نشه سه تا ضامن رسمی دولتی و داشتن کسر از حقوق جهت ضمانت _دویست ملیون وام بگیری پانزده درصد اونو نگهدارند وصدو شش ملیون سود بزاری روش وکارمزد جداگانه از اولش پرداخت کنی به بانک شصت هفتاد میلیون هم هزینه کنی برای گرفتن جواز کسب ودویست سیصد هزار تومانم هزینه ی کپی مدارک کامل وخرید سفته و...پرداخت ‌کنی بعد شش ماه مراجعه کنی بانک چون گرفتن جواز کسب دوندگی وهزینه خاص خود ش روداره بری کارمند بانک اگه نیم درصد گوشی موبایل وجدل حل کردنش روکنار بزاره که بعیده ونوبتت بشه و با اخم بهت بگه سقفش پرشده انشالله سال‌های بعد اگه بودجه دادند سربزنید البته تلفنی بپرسید بهتره (گوشی تلفن طبق معمول همیشه یا اشغاله یا جواب نمیدن)خب مستقیم بفرمایید وام نمیدیم بهتون دوندگیت ارزونیتون_رییس‌شعبه هم باصدایی بلند میگه :فیش واریز روپرکن زودم نهایتاً تقصیر روگردن وزارت...میندازند که وام قرض‌الحسنه چون سودش کمه شبهه فقهی دارد اما وام با سود دویست و هشتاددرصدی در آن واحد به اشخاصی داده می‌شود که احراز شوند آیا گیرنده وام آشناست یانه اگر نیست وام هم نیست چون شبهه دارد مرحمت شما پیاز.

دسته بندی مقالات
آخرین مقالات
تگ ها