جمعه, 4 خرداد 1403 2024,May

نحوه دریافت وام 100 میلیون تومانی بانک سینا

24 خرداد 1401
نحوه دریافت وام 100 میلیون تومانی بانک سینا

به گزارش بانک اول بانک سینا از جمله مجموعه‌های بانکی است که در صورت وجود بودجه و منابع کافی، برای خرید کالا به متقاضیان واجد شرایط تسهیلات ارائه می‌دهد. این تسهیلات در قالب طرح «انتخاب سینا» به متقاضیان ارائه می‌شود.

طبق اطلاعات وبسایت بانک سینا، متقاضیان واجد شرایط این امکان را دارند تا با استفاده از طرح مذکور کالاهای ایرانی مورد نیاز خود را خریداری کنند.

متقاضیان به منظور دریافت حواله بانک سینا باید ابتدا به فروشگاه طرف قرارداد این مجموعه، که اسامی آن‌ها در وبسایت ذکر شده، مراجعه کنند. سپس کالای مورد نیاز خود را انتخاب کرده و از فروشگاه مورد نظر خود پیش فاکتور بگیرند.

بعد از انجام این کار، متقاضی باید پیش فاکتور را به نزدیک‌ترین شعبه بانک سینا ارائه دهد و با تشکیل پرونده اعتباری و ارائه مدارک و مستندات مورد نیاز، تسهیلات خرید کالا را دریافت کند. بعد از آن پیش فاکتور پرفراژ شده- ایجاد کد با سوراخ‌های ریز متوالی- با مهر شعبه به فروشگاه ارائه و کالای مورد نظر تحویل گرفته می‌شود .

جزئیات طرح انتخاب و مبلغ اقساط

حداکثر مبلغ طرح تسهیلاتی انتخاب سینا 100 میلیون تومان است. سقف نرخ تسهیلات هم 17 درصد عنوان شده که بسته به مدت زمان بازپرداخت و مبلغ تسهیلات دریافتی تعیین می‌شود. متقاضیان برای دریافت این 100 میلیون وام باید دو ضامن معتبر به بانک ارائه دهند.

در صورتی که بانک منابع مالی کافی داشته باشد و به فرد حداکثر سقف تسهیلات را با سود 17 درصدی اعطا کند، فرد باید اقساط آن را طی 60 ماه بپردازد. میزان قسط ماهیانه این وام 2 میلیون و 485 هزار و 258 تومان است. سود کل آن هم به 49 میلیون و 115 هزار و 455 تومان می‌رسد.

اخبار مرتبط
صندوق بازنشستگی کشوری در سال‌های اخیر طی ۸ مرحله اقدام به پرداخت وام ازدواج به فرزندان بازنشستگان کرده است که در تازه‌ترین مرحله، مبلغ وام ازدواج فرزندان بازنشستگان به ۳۵ میلیون تومان رسیده است.
خیلی از اوقات ممکن است به هر دلیلی فرد نیاز به دریافت وام با سند ملکی داشته باشد. اما برای اخذ چنین وامی نیاز به داشتن شرایط زیادی است و فرد با چالش‌هایی مواجه می‌شود.
در شهر تهران، سقف وام به۲۰۰ میلیون تومان رسیده است. / در مراکز استان‌ها و سایر کلانشهرها این رقم۱۵۰ میلیون تومان می‌باشد. / برای سایر شهرها، متقاضیان می‌توانند تا۱۰۰ میلیون تومان وام دریافت کنند. / در روستاها، سقف وام۴۰ میلیون تومان تعیین شده است.
این تسهیلات تنها در صورتی به مشتریان پرداخت می‌شود که آن‌ها به میزان 37 میلیون و 500 هزار تومان سپرده گذاری کرده باشند و ضمنا مدت زمان سه تا شش ماه از خواب سپرده‌شان گذشته باشد. سود این وام به 18 درصد می‌رسد و مدت زمان بازپرداخت آن برحسب سود متغیر است اما به طور کلی از 60 ماه بیشتر نیست. لازم به ذکر است این تسهیلات در قالب عقد مرابحه عام یا مرابحه منصوبات بخش مسکن ارائه می‌شود.

دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید

captcha


امتیاز:

دسته بندی مقالات
آخرین مقالات
تگ ها