چهارشنبه, 27 تیر 1403 2024,July

وام قرض الحسنه 30 میلیون تومانی بانک رسالت به چه کسانی تعلق می‌گیرد؟

30 دی 1400
وام قرض الحسنه 30 میلیون تومانی بانک رسالت به چه کسانی تعلق می‌گیرد؟

به گزارش بانک اول وام دانشجویان بانک رسالت به موجب عقد تفاهم نامه بین این مجموعه و صندوق رفاه دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی پرداخت می‌شود.

حال این مجموعه سقف تسهیلات و همچنین مدت بازپرداخت وام این گروه را بالا برده است. بانک رسالت در حال حاضر به دانشجویان دوره دکترا دانشگاه آزاد اسلامی مبلغ 30 میلیون تومان و به گروه کارشناسی ارشد مبلغ 20 میلیون تومان تسهیلات می‌پردازد.

حداکثر مدت زمان بازپرداخت این وام هم 36 ماه در نظر گرفته شده است.

 

وام قرض الحسنه بانک رسالت برای دانشجویان دوره کاردانی هم 10 میلیون تومان بوده و مدت زمان بازپرداخت این تسهیلات هم 24 ماه در نظر گرفته شده است. دانشجویان متقاضی می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر درباره این تسهیلات به صندوق رفاه دانشجویان مراجعه کنند.

 

وام 1401 صندوق رفاه برای دانشجویان

معمولا صندوق رفاه دانشجویان انواع وام و تسهیلات را به دانشجویان دانشگاه‌های دولتی و خصوصی اعطا می‌کند. پانزدهم آبان ماه سال جاری هم جدول زمان بندی ارائه انواع وام‌های دانشجویی به گروه مختلف دانشجویان در نمیسال اول سال 1400 و 1401 به همراه مبالغ آن از سوی صندوق دانشجویی به روسای دانشگاه‌ها ارائه شد.

مهلت ثبت نام برای دریافت این وام تا اول دی ماه 1400 بود و افرادی که متقاضی دریافت این تسهیلات بودند باید حتما نسبت به ثبت تقاضای خود در سامانه مذکور اقدام ‌می‌کردند.

طبق اعلام قبلی صندوق دانشجویی، فرآیند اعطای تسهیلات به متقاضیان واجد شرایط هر گروه براساس لیست ارسالی دانشگاه انجام خواهد شد. مدارک و مستندات مورد نیاز برای این وام‌ها توسط هر دانشگاه از متقاضیان دریافت خواهد شد.

اخبار مرتبط
بانک اول - وام‌های بانک رسالت از منابع قرض الحسنه بانک به اشخاص واجد شرایط پرداخت می‌شود. تسهیلات اعطایی این بانک اغلب از طریق آنلاین قابل درخواست است .
بانک اول - بانک رسالت اولین تسهیلات کرونایی سرپرستان خانوار مبتلا به این ویروس را پرداخت کرد. مبلغ این تسهیلات 10 میلیون تومان و زمان بازپرداخت آن 36 ماه اعلام شده بود.
بانک اول - برخی از شرکت‌ها با آگهی خیابانی تبلیغ وام می‌کنند. در یکی از تبلیغات آمده است که هر فرد می‌تواند وام یک ماهه ۴۰ میلیون تومانی بدون ضامن، از بانک رسالت دریافت کند. شرایط دریافت این وام بانکی چیست؟
بانک اول - مدیرعامل بانک قرض‌الحسنه رسالت از امکان خرید و صدور اینترنتی و غیر حضوری سفته به صورت شبانه‌روزی در این بانک خبر داد

دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید

captcha


امتیاز:

دسته بندی مقالات
آخرین مقالات