پنجشنبه, 16 آذر 1402 2023,December

هشدار به بورس‌بازان؛ چگونه حساب بورسی را امن‌تر کنیم؟

27 آبان 1402
هشدار به بورس‌بازان؛ چگونه حساب بورسی را امن‌تر کنیم؟

حساب بورسی‌ای که با کد بورسی شما مشخص می‌شود منتسب به شماست و نباید در اختیار فرد دیگری قرار گیرد.

در غیر اینصورت احتمال سوء استفاده از دارایی‌های شما وجود دارد. فرد سوءاستفاده کننده می‌تواند با اقدامات خرابکارانه‌ و ثبت درخواست خرید و فروش، معاملات را مخدوش کرده و امنیت حساب بورسی شما را به مخاطره بیاندازد.

به گزارش بانک اول وظیفه امنیت حساب بورسی و حفظ اطلاعات حساب کاربری برعهده خود شخص است. 

 همچنین شما نمی‌توانید ثابت کنید که خرید و فروش یا نقل و انتقالی در حساب‌تان انجام شده که توسط شما صورت نگرفته است.

پس بهتر است جهت حفظ امنیت حساب بورسی‌تان از رمز عبور یا نام کاربری‌ای استفاده کنید که شبیه به هم نبوده و به راحتی قابل حدس زدن نباشند.

در کنار آن بهتر است اگر ثبت نام شما توسط بازاریاب یا شخص دیگری انجام شده، بلافاصله بعد از وارد شدن، کلمه عبور را تغییر دهید.

اخبار مرتبط
لازم به ذکر است که ارزش معاملات خُرد در بازار امروز مورخ 24 مرداد ماه 1402، مبلغ 5 هزار میلیارد و 700 میلیون تومان بود. گفتنی است حقیقی‌ها در روز جاری حدود 450 میلیارد تومان از بازار سهام خارج کردند.
شاخص کل رشد بیشتری از شاخص هم وزن و سهم‌های کوچک و متوسط داشته است. در بازار امروز هم شاهد جابجایی‌ها و گرایش به نماد‌های کوچک و متوسط دیده می‌شود البته ادامه روند صعودی شروع شده کماکان پابرجا است، اما روز‌هایی مثل فردا با نوسان خودش سهامداران را تحت فشار تصمیم گیری قرار می‌دهد. ثبت سومین رکورد ارزش معاملات خرد از ابتدای تابستان سال ۱۴۰۲ اتفاق افتاد.
بازار سهام با رشدی ۳۳ هزار واحدی توانست مقاومت ۲ میلیون و ۱۰۰ واحد را بشکند و مجددا در مسیر صعود قرار گیرد.
شاخص کل هم‌وزن هم با افزایش ۸۰۷۳ واحد به رقم ۷۲۸ هزار و ۷۱۸ واحد رسید. امروز ۴۵۹ هزار و ۱۷۳ فقره معامله به ارزش ۶۶۰۹ هزار میلیارد تومان در بازار بورس تهران انجام شد.

دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید

captcha


امتیاز:

دسته بندی مقالات
آخرین مقالات
تگ ها