ﺳﻪشنبه, 1 خرداد 1403 2024,May

فروش لوکس ترین محصول مدیران خودرو از امروز آغاز شد+ قیمت

20 فروردین 1403
فروش لوکس ترین محصول مدیران خودرو از امروز آغاز شد+ قیمت

شرایط فروش تیگو ۸ پرو e‌ پلاس با نرخ جدید اعلام شده است. بخشنامه فروش این خودرو هم‌اکنون در دسترس متقاضیان قرار دارد.

به گزارش بانک اول شرکت مدیران خودرو در نخستین روزهای کاری فروردین‌ماه ۱۴۰۳، لیست جدید نرخ محصولاتش را با اندکی افزایش اعلام کرد. اکنون شرایط فروش تیگو ۸ پرو e‌ پلاس با نرخ جدید اعلام شده است.

بخشنامه فروش این خودرو از روز شنبه، ۱۸ فرودین‌ماه ۱۴۰۳، در نمایندگی‌های این شرکت فعال شده. متقاضیان برای ثبت‌نام یا کسب‌ اطلاعات بیشتر، می‌توانند به نمایندگی‌های مدیران‌ خودرو در سراسر کشور مراجعه کنند.

شرایط فروش تیگو 8 پرو e‌ پلاس، فروردین 1403:

خودرو قیمت روش‌های فروش موعد تحویل
تیگو 8 پرو e‌ پلاس 2.791.700.000 تومان نقد و اقساط 90 روز کاری
اخبار مرتبط
موتمنی تصریح کرد: کاهش قیمت انواع خودروهای داخلی و خارجی برآمده از افت قیمت دلار است و وقتی دلار از کانال ۶۰ هزار تومان به کانال ۵۰ هزار تومان وارد شد این کاهش قیمت رخ داد و تا زمانی که ریزش قیمت دلار ادامه داشته باشد از آنجا که خودروی در ایران کالایی سرمایه‌ای است افت قیمت انواع خودرو هم ادامه خواهد داشت.
در این مصوبه آمده است: اعضای شورا به اتفاق آرا مصوب کردند که «خودرو‌های برقی از شمولیت دستورالعمل بازار خودرو‌های سواری مصوبه ۵۴۳ و اصلاحات بعدی آن خارج گردد.»
قیمت مندرج در جدول شماره یک‌، قیمت قطعی در مبادی ورودی بوده و هزینه‌ها و عوارض قانونی پس از ترخیص از قبیل بیمه شخص ثالث، مالیات بر ارزش افزوده، هزینه‌های شماره گذاری، اسقاط خودروی فرسوده، کرایه حمل و … به قیمت‌های فوق اضافه می‌شود که واردکنندگان با رعایت آئین نامه اجرایی قانون حمایت از مصرف کنندگان خودرو می‌توانند نسبت به دریافت آن اقدام کرده و در موعد مقرر نسبت به تحویل خودرو اقدام کنند.
پیرو اعلام نتایج در سامانه یکپارچه تخصیص خودرو به اطلاع نمایندگی ها و متقاضیان حائز شرایطی که در طرح عادی سامانه مذکور در سال گذشته نسبت به ثبت نام اولیه خودرو شاهین G و کوییک مدل جی ایکس اقدام نموده در تاریخ 1403/02/29پیامک به ایشان ارسال گردیده میرساند، امکان واریز وجه خودرو و ثبت نام مطابق شرایط ذیل اعلام می گردد.

دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید

captcha


امتیاز:

دسته بندی مقالات
آخرین مقالات
تگ ها