چهارشنبه, 27 تیر 1403 2024,July

دریافت وام فوری 50 میلیون تومانی بانک آینده + شرایط و مبلغ اقساط

03 تیر 1403
دریافت وام فوری 50 میلیون تومانی بانک آینده + شرایط و مبلغ اقساط

افرادی که مایل به دریافت وام 50 میلیون تومانی طرح «آینده داران» از بانک آینده برای خرید کالا و محصولات مختلف هستند باید در این مجموعه سپرده کوتاه مدت عادی، بلندمدت یا قرض الحسنه جاری داشته باشند. متقاضیان دریافت این تسهیلات نیازی به ارائه ضامن نیز ندارند.

به گزارش بانک اول، افرادی که به دریافت وام 50 میلیون تومانی بانک آینده تمایل دارند با این مبلغ تنها می‌توانند از فروشگاه‌های ایران مال خرید داشته باشند. این وام بدون ضامن سود متغیری دارد که با توجه به دوره بازپرداخت مشخص می‌شود. در صورتی که دوره بازپرداخت شش ماهه باشد، سود این تسهیلات هفت درصد خواهد بود و اگر مدت زمان بازپرداخت 24 ماه تعیین شود، سود تسهیلات به 23 درصد خواهد رسید. بانک برای ضمانت بازپرداخت اقساط این تسهیلات سپرده متقاضی را مسدود کرده و با توجه به اعتبار شغلی وی وام را پرداخت می‌کند. در صورتی که متقاضی وام کارمند دولتی باشد، سپرده وی مسدود نشده و تنها با ارائه یک معرفی نامه از محل کار خود امکان دریافت این وام را دارد.

با در نظر گرفتن حداکثر مبلغ وام، سود هفت درصدی و بازپرداخت شش ماهه، میزان هر قسط 6 میلیون و 803 هزار و 437 تومان است. کل سود وام به 820 هزار و 625 تومان می‌رسد و جمع رقم تسهیلات و سود آن نیز 40 میلیون و 920 هزار و 625 تومان خواهد بود.

امکان دریافت غیرحضوری وام خرید کالای بانک آینده وجود دارد؟

افراد مایل به دریافت این وام به صورت مجازی نیز امکان درخواست برای آن را دارند. به این منظور متقاضیان باید به سامانه‌های پیشخوان مجازی یا سمتا مراجعه کرده و براساس میزان اعلام و توافق شده در مقابل وثیقه‌های مورد نظر بانکی اعتبار خرید دریافت کنند.

اخبار مرتبط
بانک پارسیان در طرح تسهیلاتی وام امتیازی، تا سقف 300 میلیون تومان وام اعطا می‌کند. این وام از نوع قرض الحسنه است و فقط چهار درصد کارمزد برای آن لحاظ شده است. سقف مبلغ وام برای اشخاص حقیقی و حقوقی متغیر است؛ برای شخص حقیقی حداکثر 300 میلیون تومان و برای شخص حقوقی حداکثر 750 میلیون تومان سقف تعیین شده است.
زائران سرپرست خانوار که دریافت کننده یارانه هستند، می‌توانند با مراجعه به در سامانه حج و زیارت و انجام مراحل ثبت نام اربعین، درخواست تسهیلات اربعین را ثبت کنند، با این حال هنوز به صورت رسمی پرداخت تسهیلات اعلام نشده و احتمالا با نزدیک شدن به روزهای اربعین مانند سال گذشته جزئیات آن اعلام می‌شود.
بانک مسکن برای پرسنل شرکت‌هایی که در این بانک حساب دارند، وام 100 میلیون تومانی با دوره بازپرداخت 12 ماهه فراهم کرده است.
در صورتی که افراد حساب کوتاه مدت داشته باشند، از طرف بانک سودی معادل پنج درصد به اصل سپرده‌شان پرداخت می‌شود. متقاضیان به منظور دریافت این وام باید ضامن رسمی و اعتبار شغلی مدنظر بانک را داشته باشند. مدت زمان بازپرداخت اقساط با توجه به سود و مقدار تسهیلات دریافتی متغیر بوده اما در کل از 24 ماه بیشتر نخواهد بود.

دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید

captcha


امتیاز:

دسته بندی مقالات
آخرین مقالات
تگ ها