ﺳﻪشنبه, 5 تیر 1403 2024,June

قیمت دلار

قیمت طلا، سکه و دلار امروز دوشنبه ۴ تیر ۱۴۰۳
بازار امروز شاهد روند صعودی قیمت طلا و سکه نسبت به روز گذشته است.
قیمت طلا، سکه و دلار امروز یکشنبه ۳ تیر ۱۴۰۳/ طلا گران شد
، بازار امروز شاهد روند کاهشی قیمت طلا و ثبات قیمت سکه و دلار نسبت به روز گذشته است.
قیمت طلا، سکه و دلار امروز پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۴۰۳/  افزایش قیمت‌ها
بازار امروز شاهد روند صعودی قیمت ها نسبت به روز گذشته است.
قیمت طلا، سکه و دلار امروز چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۴۰۳/ سکه ارزان شد
بازار امروز شاهد روند صعودی قیمت طلا و کاهش قیمت سکه نسبت به روز گذشته است.
قیمت طلا، سکه و دلار امروز سه‌شنبه ۲۹ خرداد ۱۴۰۳/ افزایش قیمت‌ها
بازار امروز شاهد روند افزایشی قیمت طلا و سکه نسبت به روز گذشته است.
یک پیش‌بینی جدید درباره قیمت دلار
قیمت درهم روز یکشنبه روی رقم ۱۶ هزار و ۶۰ تومانی ایستاد. تتر با کاهش قیمت دلار همراه شد و روی رقم ۵۸ هزار و ۹۰۰ تومانی معامله شد. قیمت پوند انگلیس با رقم ۷۴ هزار و ۵۶۰ تومانی معامله شد و یورو نیز با افت ۱۰۰ تومانی روی رقم ۶۳ هزار ۹۰ تومانی ایستاد. گفتنی است اسکناس دلار روز یکشنبه با رقم ۴۵ هزار و ۷۴۸ تومان و حواله دلار نیز با رقم ۴۲ هزار و ۷۱۵ تومانی عرضه شد و هر یک از این ارزها بیش از ۱۰۰ تومان گران شد.
قیمت طلا، سکه و دلار امروز یکشنبه ۲۷خرداد ۱۴۰۳/ کاهش قیمت طلا و سکه
،‌ بازار در جریان معاملات امروز شاهد روند نزولی قیمت طلا و سکه نسبت به روز گذشته است.
قیمت انواع ارز بانک مرکزی در ۲۷ خرداد ۱۴۰۳
قیمت هر دلار آمریکا امروز _یکشنبه بیست‌وهفتم خرداد ۱۴۰۳_ در مرکز مبادله ایران قیمت هر دلار آمریکا به ۴۵۶,۷۹۰ ریال، قیمت هر یورو به ۴۸۸,۷۰۲ ریال و قیمت هر درهم به ۱۲۴,۳۸۱ ریال رسید.
قیمت طلا، سکه و دلار امروز شنبه ۲۶ خرداد ۱۴۰۳/ افزایش قیمت ها
بازار امروز شاهد روند صعودی عمده قیمت ها نسبت به روز گذشته است.
یوان چین جایگزین دلار در روسیه شد
به گفته این بانک، نرخ مبادله یوان-روبل اکنون مسیر سایر جفت ارزها را در بورس مسکو (MOEX) از جمله یورو و دلار تعیین می‌کند. این بیانیه در حالی منتشر می‌شود که آخرین دور تحریم‌های ایالات متحده باعث شد تا بورس مسکو در روز چهارشنبه معاملات دلار و یورو را متوقف کند. بریتانیا روز پنجشنبه از آمریکا پیروی کرد و محدودیت‌هایی را علیه سیستم مالی روسیه اعمال کرد.
قیمت طلا، سکه و دلار امروز پنجشنبه ۲۴ خرداد ۱۴۰۳/ شیب قیمت‌ها
امروز قیمت دلار ثبات را تجربه کرده است و قیمت سکه امامی به ۴۰,۱۰۰,۰۰۰ (چهل میلیون و یکصد هزار) تومان رسید که نسبت به روز قبل ، کاهش ۰.۱۳ درصدی داشته است.
قیمت سکه ۵۰ هزار تومان افزایش یافت/ افزایش ۱۸ دلاری بهای جهانی طلا
قیمت هر قطعه سکه طرح جدید امروز (چهارشنبه ۲۳ خرداد) در بازار طلای تهران با ۵۰ هزار تومان افزایش نسبت به دیروز به ۴۰ میلیون و ۱۵۰ هزار تومان رسید.
حرفه ای ها از بازار ارز کنار کشیدند
گفتنی است بازار کم‌عمق معاملات ارز در حالی هفته پایانی خرداد را سپری می‌کند که به رسم پایان هر ماه پول در بازار کم و معاملات کم رمق و بی‌جان است.
قیمت طلا، سکه و دلار امروز چهارشنبه ۲۳ خرداد ۱۴۰۳ / صعود قیمت طلا و دلار
بازار امروز شاهد روند افزایشی قیمت طلا و دلار نسبت به روز گذشته است.
نرخ ارز در بازارهای مختلف 23 خرداد/ دلار و یورو گران شد
در معاملات امروز ( چهارشنبه 23 خرداد ۱۴۰۲) مرکز مبادله ارز و طلای ایران هر اسکناس دلار آمریکا به 45 هزار و624 تومان و نرخ حواله دلار نیز به 42 هزار و 599 تومان رسیده است. قیمت هر اسکناس یورو در مرکز مبادله ایران به 48هزار و 967 تومان و نرخ حواله یورو نیز به 45 هزار و 720 تومان رسیده است. از سوی دیگر اسکناس درهم امارات نیز با افزایش 12 هزار و 423 تومان ارزش‌گذاری شده و نرخ حواله درهم نیز 11 هزار و 599 تومان است .
قیمت طلا، سکه و دلار امروز سه‌شنبه ۲۲ خرداد ۱۴۰۳
بازار امروز شاهد روند صعودی قیمت طلا و سکه نسبت به روز گذشته است.
قیمت طلا، سکه و دلار امروز دوشنبه ۲۱ خرداد ۱۴۰۳ /سقوط قیمت سکه و طلا
بازار امروز شاهد روند نزولی قیمت طلا و سکه نسبت به روز گذشته است.
قیمت طلا، سکه و دلار امروز یکشنبه ۲۰ خرداد 1403/ افزایش قیمت ها
بازار امروز شاهد روند صعودی عمده قیمت ها نسبت به روز گذشته است.
شوک به قیمت دلار / منابع ارزی ایران آزاد شد!
حساب کاربری رسانه رسمی بانک مرکزی در شبکه اجتماعی اکس، با انتشار پستی، خبر از آزادسازی منابع ارزی ایران در عراق داده است.
قیمت طلا، سکه و دلار امروز شنبه ۱۹ خرداد ۱۴۰۳/ کاهش قیمت طلا و سکه
امروز قیمت طلا شیب نزولی را در پیش گرفته است، قیمت سکه امامی هم به ۴۰,۶۰۰,۰۰۰ (چهل میلیون و ششصد هزار) تومان رسید که نسبت به ۲ روز پیش، کاهش ۰.۷۴ درصدی داشته است.
قیمت طلا، سکه و دلار امروز پنجشنبه ۱۷ خرداد ۱۴۰۳| سقوط قیمت ۱۸ عیار و ربع‌سکه
امروز قیمت طلا عقب نشینی کرده است اما قیمت سکه امامی به ۴۰,۹۰۰,۰۰۰ (چهل میلیون و نهصد هزار) تومان رسید که نسبت به روز قبل ، افزایش ۰.۴۸ درصدی داشته است.
قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز ۱۴۰۳/۰۳/۱۶
در بازار سبزه‌میدان، قیمت نیم‌سکه بهار آزادی 23 میلیون و 300 هزار تومان، ربع‌سکه بهار آزادی 15 میلیون و 300 هزار تومان و سکه یک‌گرمی 7 میلیون تومان تعیین شده است و به فروش می‌رسد.
فراز دلار و فرود طلای جهانی
سرمایه‌گذاران اکنون منتظر داده‌های حقوق و دستمزد غیرکشاورزی هستند که قرار است در روز جمعه منتشر شود تا سلامت اقتصاد ایالات‌متحده را بسنجند و آیا فدرال رزرو را از کاهش نرخ بهره در سپتامبر باز دارد یا خیر.
ارزش دلار آبی بیشتر است یا سفید؟
در کشورهایی که واحد پول مبادله‌ای آن‌ها دلار است، دلار آبی و سفید تفاوتی از نظر ارزشی ندارند و تنها تفاوت آن‌ها از نظر ظاهری و امنیتی است که از این نظر دلار آبی مدرن‌تر و ایمن‌تر است.
بازدهی طلا برای سرمایه گذاری بیشتر است یا دلار؟
این کارشناس اقتصادی با تاکید بر اینکه قطعا طلا می‌تواند بازدهی بهتری نسبت به دلار داشته باشد، خاطرنشان کرد: «ریزش‌های اونس جهانی طلا کوتاه‌مدت است. هر زمانی که رشد شدیدی در اونس جهانی داشتیم، این فلز گرانبها مدتی استراحت کرده است؛ ولی در مجموع، روند قیمت طلای جهانی در میان‌مدت صعودی است.»
 قیمت طلا، سکه و دلار امروز یکشنبه 13 خرداد 1403/ کاهش دسته جمعی قیمت ها +جدول
هر گرم طلا ۱۸ عیار، امروز به ۳,۳۳۰,۰۰۰ (سه میلیون و سیصد و سی هزار) تومان رسید که نسبت به روز قبل ، کاهش ۱.۰۶ درصدی داشته است.
دلار ۴۲۰۰ رسماً از سایت بانک مرکزی حذف شد
برهمین اساس، بانک مرکزی برای استفاده مراکز پژوهشی و استناد مجامع بین‌المللی، نرخ میانگین موزون ارز را محاسبه و با انتشار آن اعلام کرد: این نرخ اعلامی، صرفاً یک نرخ محاسباتی و نمایه‌ای است و نرخ معاملاتی محسوب نمی‌شود.
قیمت طلا، سکه و دلار امروز شنبه ۱۲ خرداد ۱۴۰۳
، بازار امروز شاهد روند صعودی قیمت دلار و افت قیمت طلاست.
دلار در هفته‌های آتی چند می‌شود؟ / پیش‌بینی مهم برای خریداران
دلار که بالاخره پس از مدتها از کانال شصت هزار تومان دل کنده است، در هفته‌ی که گذشت با پیشروی اندک در کانال پنجاه هزار تومان، در محدوده قیمتی ۵۸ هزار تومان ایستاد. رشد قیمت دلار در این هفته در حدود هزار تومان گزارش شده است. بر این اساس به نظر می‌رسد رصد سیاستگذار مانع از افزایش دوباره قیمت‌ها در بازار باشد و کارشناسان نوسان محدود را در همین محدوده را برای دلار در هفته پیش رو، پیش بینی می‌کنند.
قیمت طلا، سکه و دلار امروز پنجشنبه ۱۰ خرداد ۱۴۰۳/ طلا صعودی شد
بازار امروز شاهد روند صعودی قیمت طلا و سکه نسبت به روز گذشته است.
قیمت دلار، سکه، طلا و یورو ۹ خرداد ۱۴۰۳
قیمت دلار و یورو خدماتی افزایش پیدا کرد. طلا در مسیر صعودی قرار گرفت اما نرخ سکه به شکل جزیی عقب رفت
قیمت طلا، سکه و دلار سه‌شنبه ۸ خرداد ۱۴۰۳/ قیمت‌ها بالا رفت
، بازار امروز شاهد روند صعودی قیمت ها نسبت به روز گذشته است.
قیمت دلار، سکه، طلا و یورو شش خرداد ۱۴۰۳
همزمان با کاهش جزیی قیمت طلا، سکه امامی در مسیر صعودی حرکت کرد
ارز در وضعیت ثبات
بر این اساس، تا لحظه تنظیم این گزارش (ساعت ۱۴) افراد حاضر در بازار بیشتر دلالان بودند و متقاضی زیادی در بازار غیر رسمی حضور نداشت.
قیمت طلا، سکه و دلار امروز یکشنبه ۶ خرداد 1403 / افزایش قیمت‌ها
بازار امروز شاهد روند صعودی عمده قیمت ها نسبت به روز گذشته است.
نرخ ارز در بازارهای مختلف 6 خرداد / دلار و یورو گران شد
در معاملات امروز (یکشنبه 6 خرداد ۱۴۰۲) مرکز مبادله ارز و طلای ایران هر اسکناس دلار آمریکا به 44 هزار و 916 تومان و نرخ حواله دلار نیز به 41 هزار و 938 تومان رسیده است. قیمت هر اسکناس یورو در مرکز مبادله ایران به 48 هزار و 740 تومان و نرخ حواله یورو نیز به 45 هزار و 509 تومان رسیده است. از سوی دیگر اسکناس درهم امارات نیز با افزایش 12 هزار و 230 تومان ارزش‌گذاری شده و نرخ حواله درهم نیز 11 هزار و 419 تومان است .
قیمت طلا، سکه و دلار امروز شنبه ۵ خرداد ۱۴۰۳/طلا ارزان و سکه گران شد
بازار امروز شاهد شیب نزولی قیمت طلا و افزایش قیمت سکه نسبت به روز گذشته است.
 احتمال ریزش دلار تا 52 هزار تومان
در اردیبهشت چند اتفاق دیگر هم رخ داد که محاسبات بازار درباره کاهش قیمت‌ها را قطعی‌تر کرد. سفر رئیس‌کل بانک مرکزی به عربستان و اخباری که پیرامون گشایش‌های ارزی به بیرون درز کرد، یکی از مهمترین سیگنال‌ها بود.
نرخ ارز دلار سکه طلا یورو امروز پنجشنبه ۳ خرداد ۱۴۰۳/ طلا ارزان شد
قیمت طلا سیر کاهشی را دنبال کرده است، قیمت سکه امامی به ۴۰,۱۰۰,۰۰۰ (چهل میلیون و یکصد هزار) تومان رسید که نسبت به روز قبل ، بدون تغییر است.
نرخ ارز در بازارهای مختلف 3 خرداد/ یورو کاهشی شد
در معاملات امروز ( پنج شنبه 3 خرداد ۱۴۰۲) مرکز مبادله ارز و طلای ایران هر اسکناس دلار آمریکا به 44 هزار و 811 تومان و نرخ حواله دلار نیز به 41 هزار و 840 تومان رسیده است. قیمت هر اسکناس یورو در مرکز مبادله ایران به 48 هزار و 559 تومان و نرخ حواله یورو نیز به 45 هزار و 340 تومان رسیده است. از سوی دیگر اسکناس درهم امارات نیز بدون تغییر 12 هزار و 201 تومان ارزش‌گذاری شده و نرخ حواله درهم نیز 11 هزار و 392 تومان است.
دلار به کانال ۵۶ هزار تومان بازگشت
اما با اعلام اخبار حادثه بالگرد رییس جمهوری که منجر به شهادت ایشان و هیات همراه شد، دلال ها و برخی افراد معلوم‌الحال سعی در ماهیگیری از آب گل‌الود داشتند، انها با ایجاد التهاب در بازار ارز باعث شدند قیمت دلار از 56 هزار تومان طی چند ساعت به بالای 60 هزار تومان برود.
قیمت طلا، سکه و دلار امروز سه‌شنبه ۱ خرداد ۱۴۰۳/کاهش قیمت‌ها
، بازار امروز شاهد افت قیمت طلا، سکه و دلار در مقایسه با روز گذشته است.
ثبات در بازار ارز برقرار است
این در حالی است که روز گذشته پس از انتشار اخبار سانحه هوایی برای رئیس جمهور، نرخ ارز در بازار غیر رسمی و همچنین کانال‌های تلگرامی، شروع به صعود کرد و در پایان شب گذشته تا مرز 62 هزار تومان پیش رفت. اما از ابتدای صبح امروز با یک شیب تند، روند کاهشی خود را آغاز کرد و دوباره به نرخ میانگین روز گذشته برگشت.
سوءاستفاده دلالان ارز از شهادت رییس‌جمهور/ نهادهای امنیتی در کمین دلالان ارز
اقدامات بانک مرکزی در راستای کاهش قیمت ارز اقدامات مفید و مثمر ثمری بود که متأسفانه دلالان بازار و افرادی که کانال‌های تلگرامی نرخ ساز را در اختیار دارند اقدام به نرخ سازی کرده و این موضوع موجب شد تا قیمت ارز در بازار را نیز تحت تأثیر قرار دهند. به نظر می‌رسد نهادهای امنیتی و نظارتی بیش از پیش نسبت به شرایط پیش آمده باید به بازار ارز توجه داشته باشند تا آرامشی که در هفته‌های اخیر در بازار حاکم شده بود برهم نخورد.
قیمت طلا، سکه و دلار امروز یکشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۳/ سقوط قیمت‌ها
، بازار امروز شاهد روند نزولی کاهشی قیمت طلا و سکه نسبت به روز گذشته است.
۶ دلیل نزول قیمت دلار
، شاید فکر کنید افزایش یا کاهش قیمت ارز فقط از جنبه رشد ارزش دارایی‌ها که ممکن است برخی را ثروتمندتر و برخی را فقیرتر کند مهم است، اما ماجرا فراتر از این حرف‌هاست
ورود دلار به کانال ۵۷ هزار تومان/ ادامه روند کاهشی نرخ ارز
لار امروز در ابتدای هفته و در قیاس با ابتدای هفته گذشته کاهش قیمت ۵۰۰۰ تومانی را شاهد است و طبق گفته بیشتر فروشندگان احتمال تداوم کاهش ارز تا پایان هفته همچنان بالا است.