یکشنبه, 31 تیر 1403 2024,July

قیمت انواع سکه

قیمت طلا کاهشی شد/ سکه در کانال ۴۰ میلیون تومان باقی ماند
در روز جاری بهای هر انس طلا در بازارهای جهانی ۲ هزار و ۳۹۹ دلار است که نسبت به روز کاری گذشته (پنجشنبه) ۶۴ دلار کاهش داشته است.
قیمت طلا، سکه و دلار امروز شنبه ۳۰ تیر ۱۴۰۳/ دلار صعودی شد
بازار امروز شاهد روند نزولی قیمت طلا و سکه نسبت به روز گذشته است.
طلا و سکه ارزان شد
هر قطعه سکه طرح قدیم امروز بدون تغییر قیمت نسبت به روز گذشته ۳۷ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان فروخته شد.
قیمت طلا، سکه و دلار امروز پنجشنبه ۲۸ تیر ۱۴۰۳
بازار امروز شاهد روند نزولی قیمت طلا و افزایش قیمت دلار نسبت به روز گذشته است.
افزایش قیمت سکه در بازار تهران/ طلای جهانی ۳۲ دلار افزایش یافت
قیمت هر قطعه سکه طرح جدید امروز (چهارشنبه، ۲۷ تیرماه) در بازار طلای تهران با افزایش ۲۰۰ هزار تومانی نسبت به روز کاری گذشته (یکشنبه) در میانه کانال ۴۰ میلیون تومان ماند و بهای هر انس طلا در بازارهای جهانی ۳۲ دلار افزایش یافت.
قیمت طلا، سکه و دلار امروز چهارشنبه ۲۷ تیر ۱۴۰۳
بازار امروز شاهد روند افزایشی قیمت طلا و سکه نسبت به روز گذشته است.
مرکز مبادله ارز و طلا چیست و چگونه در حراج سکه شرکت کنیم؟
در تالار اسکناس ارز انواع اسکناس ارزهایی مانند یورو، دلار، روبل، دینار، لیر، یوآن در یک بستر عرضه و تقاضا مورد معامله قرار می‌گیرند. این تالار با هدف تخصیص ارز به نیازهای قانونی افرادی که به دنبال ارز خدماتی هستند، ایجاد شده است
 قیمت طلا، سکه و دلار امروز یکشنبه ۲۴ تیر ۱۴۰۳
بازار امروز شاهد روند صعودی قیمت ها نسبت به روز گذشته است.
قیمت سکه پارسیان، امروز یکشنبه ۲۴ تیر ۱۴۰۳
قیمت سکه پارسیان، امروز ۲۴ تیر ۱۴۰۳، در مقادیر ۵۰ صوت تا 3 گرم، به ثبت رسید.
برای پس انداز چه سکه‌ای بخریم؟ ۵ فاکتور مهم
قیمت سکه اولین و مهم‌ترین فاکتوری است که باید برای خرید سکه در نظر داشته باشید. ابتدا پیش از سرمایه گذاری قیمت یک نوع سکه را در طول چند سال اخیر را بررسی کنید. با این کار متوجه شوید که کدام سکه در طولانی مدت سود بیشتری را برایتان به ارمغان خواهد آورد. اگر نیاز به سرمایه گذاری بلند مدت دارید، باید از سکه‌ای که می‌خرید توقع داشته باشید که به طور متوسط هر سال ۱.۵ تا ۲ برابر میزان سرمایه شما را افزایش دهد.
سیر نزولی قیمت‌ها در بازار طلا و ارز/ دلار ۵۷ هزاری شد
هم‌اکنون در بازار آزاد، قیمت طلای 18 عیار هر گرم 3 میلیون و 365 هزار تومان، قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح قدیم 36 میلیون و 900 هزار تومان و قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید نیز 40 میلیون تومان است.
قیمت طلا، سکه و دلار امروز شنبه ۲۳ تیر ۱۴۰۳/ طلا ارزان شد
بازار امروز شاهد روند افزایشی قیمت دلار و سکه نسبت به روز گذشته است.
پیش.بینی بازار طلا، ارز و بورس تا زمان تشکیل دولت پزشکیان/ قیمت‌ها تا چه عددی تغییر می‌کند؟
در همین راستا علی صادقین، کارشناس اقتصادی، تا برگزاری مراسم تحلیف رئیس‌جمهوری جدید بازار آرامی را برای دلار پیش‌بینی کرد و به تجارت‌نیوز گفت: «با پیروزی مسعود پزشکیان و با توجه به برنامه‌ها و تیم اقتصادی احتمالی ایشان، به نظر می‌رسد تا مراسم تحلیف رئیس‌جمهوری جدید، روند نسبتاً باثباتی در بازارهای ارز و طلا داشته باشیم.»
بروزرسانی سامانه حراج سکه
مرکز مبادله در اطلاعیه‌ای تأکید کرده است: امروز چهارشنبه 20 تیرماه سامانه حراج سکه طلای مرکز مبادله ایران جهت استرداد وجه غیرفعال است و متقاضیانی که قصد استرداد وجه دارند، پس از بروزرسانی سامانه و از فردا پنج‌شنبه 21 تیرماه به سامانه مراجعه کنند.
 قیمت طلا، سکه و دلار امروز چهارشنبه ۲۰ تیر ۱۴۰۳/ طلا ۱۸ عیار گران شد
امروز در بازار قیمت طلا نسبت به روز گذشته روند افزایشی را دنبال کرده است.
قیمت سکه پارسیان امروز چهارشنبه ۲۰ تیر ۱۴۰۳ + جدول
سوت واحد اندازه گیری جرم طلا بوده و یک گرم =۱۰۰۰ میلی‌گرم = ۱۰۰۰ سوت است، لذا هر سوت برابر است با یک هزارم گرم. سوت واحد اندازه گیری جرم طلا بوده و یک گرم =۱۰۰۰ میلی‌گرم = ۱۰۰۰ سوت است، لذا هر سوت برابر است با یک هزارم گرم.
قیمت طلا، سکه و دلار امروز سه‌شنبه ۱۹ تیر ۱۴۰۳/ طلا و سکه ارزان شد
امروز در بازار قیمت طلا و سکه نسبت به روز گذشته روند نزولی را تجربه کرده است.
قیمت طلا، سکه و دلار امروز دوشنبه ۱۸ تیر ۱۴۰۳/ کاهش قیمت ها
بازار امروز شاهد روند نزولی قیمت ها نسبت به روز گذشته است.
قیمت طلا، سکه و دلار امروز یکشنبه ۱۷ تیر ۱۴۰۳
بازار امروز شاهد روند افزایشی قیمت ها نسبت به روز گذشته است.
ریزش ۱.۱ میلیون تومانی قیمت سکه در بازار
سکه تمام طرح قدیم ۶۰۰ هزار تومان کاهش قیمت را نسبت به روز آخر هفته‌ی گذشته داشته و در حالیکه روز پنجشنبه در آخرین معاملات، ۳۸ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان دادوستد شد، امروز ۳۷ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان قیمت دارد.
پانزدهمین حراج سکه دوشنبه برگزار می‌شود + شرایط
در صورتی که اشخاص در بازه زمانی تحویل سکه اقدام به دریافت سکه نکنند، معامله فسخ می‌شود و پس از اعلام بانک عامل وجه معامله پس از کسر کارمزد خرید و سایر هزینه‌های عملیاتی به کیف‌پول خریدار عودت داده می‌شود؛ در صورت انفساخ معامله به‌دلیل عدم‌مراجعه خریدار به شعبه انتخاب‌شده در سامانه جهت دریافت سکه طلا در مهلت مقرر، خریدار به‌مدت 180 روز از ثبت هرگونه سفارش خرید در سامانه منع می‌شود.
قیمت سکه پارسیان امروز شنبه ۱۶ تیر + جدول
سوت واحد اندازه‌گیری جرم طلا بوده و یک گرم = ۱۰۰۰ میلی‌گرم = ۱۰۰۰ سوت است، لذا هر سوت برابر است با یک‌هزارم گرم.
قیمت طلا، سکه و دلار امروز شنبه ۱۶ تیر ۱۴۰۳/ سقوط طلا و سکه
بازار امروز شاهد روند نزولی قیمت طلا و سکه نسبت به روز گذشته است.
سی و ششمین حراج شمش طلای مرکز مبادله ایران ۱۷ تیرماه برگزار میشود
به گزارش مدیریت ارتباطات مرکز مبادله ایران، این حراج از ساعت ۱۲ الی ۱۶ در تالار معاملات طلای مرکز مبادله ایران برگزار خواهد شد.
قیمت طلا، سکه و دلار امروز پنجشنبه ۱۴ تیر ۱۴۰۳
ازار امروز شاهد روند نزولی قیمت طلا و سکه نسبت به روز گذشته است.
 قیمت انواع سکه پارسیان امروز چهارشنبه ۱۳ تیر ۱۴۰۳
قیمت سکه پارسیان امروز چهارشنبه ۱۳ تیر ۱۴۰۳ در انواع سوت با عیار ۷۵۰ را در جدول زیر مشاهده کنید. سوت واحد اندازه گیری جرم طلا بوده و یک گرم =۱۰۰۰ میلی‌گرم = ۱۰۰۰ سوت است، لذا هر سوت برابر است با یک هزارم گرم.
قیمت طلا، سکه و دلار امروز چهارشنبه ۱۳ تیر ۱۴۰۳/ سقوط قیمت ها
امروز قیمت دلار در جریان معاملات ثبات را تجربه کرد، قیمت سکه امامی به ۴۲,۶۰۰,۰۰۰ (چهل و دو میلیون و ششصد هزار) تومان رسید که نسبت به روز قبل ، کاهش ۰.۵۹ درصدی داشته است.
صدای پای پول داغ در بازار ارز و سکه
شرایط دوقطبی انتخابات داخل و رویکرد‌های متضاد هر یک از نامزدها موجب شکل‌گیری برخی سوگیری‌ها از سوی فعالان بازار شده است. برخی معتقدند با پیروزی جبهه تندرو در انتخابات روز جمعه آتی معتقدند که چشم‌انداز روابط خارجی کشور تیره‌تر خواهد شد و در نتیجه اقدام به پوشش ریسک‌های خود تحت تاثیر این سناریو کرده‌اند.
سکه وارد کانال ۴۳ شد
هر قطعه سکه طرح قدیم در معاملات امروز بدون تغییر نسبت به روز گذشته ۳۹ میلیون و ۱۰۰ هزار تومان دادوستد شد. نیم‌سکه در روز جاری با افزایش ۱۵۰ هزار تومانی نسبت به دیروز به ۲۴ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان و ربع‌سکه نیز با ۱۰۰ هزار تومان افزایش به ۱۶ میلیون و ۱۰۰ هزار تومان رسید.
روند تحویل سکه‌های خریداری شده از مرکز مبادله چگونه است؟
بالسینی اظهار کرد: شروع زمان تحویل بدون هزینه انبارداری سکه طلا چهاردهمین مرحله از ۲۰ تیرماه آغاز و تا ۳۰ تیرماه ادامه خواهد داشت؛ طی این دوره فقط هزینه تحویل از سوی شعب بانک عامل دریافت می‌شود. هزینه تحویل ۳۰ هزار تومان به ازای هر سکه برای کل دوره خواهد بود اشخاصی که طی بازه زمانی ۳۱ تیرماه تا ۷ مردادماه برای دریافت سکه اقدام کنند، علاوه بر هزینه تحویل، باید هزینه انبارداری نیز پرداخت کنند.
قیمت طلا، سکه و دلار امروز سه‌شنبه ۱۲ تیر ۱۴۰۳
،بازار امروز شاهد روند افزایشی قیمت طلا و سکه نسبت به روز گذشته است.
قیمت انواع سکه در چهاردهمین حراج اعلام شد
از مجموع ۳۰ هزار و ۴۲۳ قطعه ربع سکه ثبت سفارش شده، ۱۶ هزار و ۹۳۰ قطعه با میانگین قیمت ۱۴ میلیون و ۴۲۹ هزار تومان به متقاضیان تخصیص داده شد. در حراج نیم سکه نیز ۱۲ هزار و ۴۳۵ قطعه سکه ثبت سفارش شد که ۵۴۴۶ قطعه با میانگین قیمت ۲۱ میلیون و ۹۲۲ هزار تومان تخصیص داده شد. بدیهی است، در بین متقاضیان افرادی بالاتر و افرادی پایین‌تر از این قیمت‌ها، قیمت پیشنهادی اعلام کرده و به آنها تخصیص داده شده است.
کاهشی شدن طلا و سکه
قیمت سکه یک گرمی نیز کاهش ۱۰۰ هزار تومانی را نسبت به روز گذشته تجربه کرد و به نرخ ۷ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان معامله شد.
قیمت طلا، سکه و دلار امروز دوشنبه ۱۱ تیر ۱۴۰۳/ طلا و سکه ارزان شد
،‌ بازار امروز شاهد روند نزولی قیمت طلا و سکه نسبت به روز گذشته است.
جزئیات چهاردهمین جلسه حراج انواع سکه/ زمان حراج بعدی شمش طلا
حداکثر حجم سفارش و خرید برای هر متقاضی مجموعا 5 قطعه سکه است. به نحوی که می‌توان 5 قطعه ربع سکه یا 5 قطعه نیم سکه یا 5 قطعه تمام سکه، و یا ترکیبی از هر سه شامل تمام سکه، نیم سکه و ربع سکه باشد که جمع هر سه باهم نباید بیش از 5 قطعه باشد.
افزایش قیمت سکه و طلا در دومین روز هفته
قیمت هر قطعه سکه طرح قدیم در معاملات امروز با ۸۹۱ هزار تومان افزایش نسبت به دیروز ۳۹ میلیون و ۱۰۰ هزار تومان دادوستد شد.
فروش ۵.۸ تن طلا در ۳۵ حراج/ امروز چقدر طلا فروخته شد؟
از مجموع 245 کیلوگرم شمش طلای عرضه شده در حراج های عمده و خرد تالار معاملات طلای این مرکز، 225 کیلوگرم با میانگین قیمت چهار میلیارد و 652 میلیون تومان به ازای هر شمش طلای استاندارد معامله شد.
پیش‌بینی مهم از قیمت سکه / خریداران بخوانند
روز شنبه قیمت دلار هرات هم به مانند طلا و سکه، به کانال ۶۱ هزار تومان رفت و برگشت داشت و در حالی که معاملات را با نرخ ۶۰ هزار و ۹۰۰ تومان آغاز کرده بود،‌ در نیمه پایانی فعالیت بازار ارز به کانال ۶۱ هزار تومان بازگشت. اسکناس آمریکایی معاملات پشت خطی را هم با نرخ ۶۱ هزار و ۵۳۰ تومان به پایان رساند.
قیمت طلا، سکه و دلار امروز یکشنبه ۱۰ تیر ۱۴۰۳/ قیمت‌ها تغییر فاز دادند
بازار امروز شاهد روند افزایشی قیمت طلا و سکه نسبت به روز گذشته است.
قیمت سکه پارسیان امروز یکشنبه ۱۰ تیر ۱۴۰۳ + جدول
قیمت سکه پارسیان امروز یکشنبه ۱۰ تیر ۱۴۰۳ در انواع سوت با عیار ۷۵۰ را در جدول زیر مشاهده کنید. سوت واحد اندازه گیری جرم طلا بوده و یک گرم =۱۰۰۰ میلی‌گرم = ۱۰۰۰ سوت است، لذا هر سوت برابر است با یک هزارم گرم.
کاهش قیمت سکه
هر قطعه سکه طرح قدیم در معاملات روز جاری با ۲۰۰ هزار تومان افزایش نسبت به روز پنجشنبه گذشته ۳۸ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان دادوستد شد.
زمان برگزاری چهاردهمین حراج انواع سکه اعلام شد + شرایط
چهاردهمین جلسه حراج سکه طلا در روز دوشنبه مورخ ۱۱ تیرماه ۱۴۰۳، برگزار خواهد شد. این حراج از طریق سامانه معاملات این مرکز به آدرس اینترنتی market.ice.ir برگزار می شود و دارایی موضوع چهاردهمین حراج، تمام سکه، نیم سکه و ربع سکه بهار آزادی ضرب سال ۱۳۸۶ بانک مرکزی و بدون بسته بندی است.
قیمت طلا، سکه و دلار امروز شنبه ۹ تیر ۱۴۰۳/ طلا و سکه ارزان شد
امروز قیمت دلار بالا رفته است،‌ قیمت سکه امامی به ۴۲,۳۵۰,۰۰۰ (چهل و دو میلیون و سیصد و پنجاه هزار) تومان رسید که نسبت به ۲ روز پیش، کاهش ۰.۷۱ درصدی داشته است.
قیمت طلا، سکه و دلار امروز دوشنبه ۴ تیر ۱۴۰۳
بازار امروز شاهد روند صعودی قیمت طلا و سکه نسبت به روز گذشته است.
آغاز حراج جدید سکه در مرکز مبادله از ساعت ۱۲ امروز
سیزدهمین جلسه حراج سکه طلا امروز دوشنبه مورخ 4 تیرماه ماه 1403، برگزار می شود. این حراج از طریق سامانه معاملات این مرکز به آدرس اینترنتی market.ice.ir برگزار می شود و دارایی موضوع سیزدهمین حراج، تمام سکه، نیم سکه و ربع سکه بهار آزادی ضرب سال 1386 بانک مرکزی و بدون بسته بندی است.
هر فرد چند سکه از مرکز مبادله می‌تواند خریداری کند؟
اصغر بالسینی سخنگوی مرکز مبادله ارز و طلای ایران در گفتگو با باشگاه خبرنگاران جوان گفت: سیزدهمین جلسه حراج سکه طلا فردا دوشنبه ۴ تیرماه در مرکز مبادله برگزار می‌شود تمام سکه‌های عرضه شده حراج فردا ضرب سال ۱۳۸۶ بانک مرکزی و بدون بسته بندی هستند.
قیمت طلا، سکه و دلار امروز یکشنبه ۳ تیر ۱۴۰۳/ طلا گران شد
، بازار امروز شاهد روند کاهشی قیمت طلا و ثبات قیمت سکه و دلار نسبت به روز گذشته است.
قیمت طلا، سکه و دلار امروز شنبه ۲ تیر ۱۴۰۳/  طلا ارزان شد
امروز قیمت طلا در بازار پایین آمد، قیمت سکه امامی به ۴۰,۵۰۰,۰۰۰ (چهل میلیون و پانصد هزار) تومان رسید که نسبت به ۲ روز پیش، بدون تغییر است.