چهارشنبه, 5 اردیبهشت 1403 2024,April

قیمت انواع سکه

قیمت طلا، سکه و دلار امروز چهارشنبه ۵ اردیبهشت ۱۴۰۳/  کاهش  قیمت طلا و سکه
، بازار امروز شاهد روند نزولی قیمت طلا و سکه نسبت به روز گذشته است.
قیمت سکه پارسیان، امروز چهارشنبه ۵ اردیبهشت ماه ۱۴۰۳
در این خبر به قیمت سکه پارسیان، امروز چهارشنبه ۵ اردیبهشت ماه ۱۴۰۳ پرداخته شده است.
تداوم روند نزولی قیمت طلا/ سقوط سکه به کانال ۴۲میلیون تومان
قیمت هر قطعه سکه طرح جدید تا لحظه درج این خبر در معاملات امروز (سه‌شنبه، چهارم اردیبهشت ۱۴۰۳) در بازار طلای تهران نسبت به قیمت پایانی روز گذشته افت ۸۹۶ هزار تومانی داشت و به ۴۲ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان رسید.
چند هزار ربع سکه در مرکز مبادله فروخته شد؟
بالسینی در ادامه با اعلام تعداد کل قطعه سکه عرضه و معامله شده از سوی این مرکز اظهار کرد: در مجموعه طی ۱۰ جلسه حراج فوق الذکر تعداد ۳۱۰ هزار و ۸۶۸ قطعه سکه عرضه و تعداد ۱۱۷ هزار و ۷۴۲ قطعه سکه ربع، نیم و تمام سکه معامله و خریداری شده است.
قیمت طلا، سکه و دلار امروز سه‌شنبه ۴اردیبهشت ۱۴۰۳/ سقوط قیمت طلا و سکه
امروز قیمت دلار روند صعودی را تجربه کرده است، قیمت سکه امامی اما پایین آمد
افت ۲۰۰ هزار تومانی قیمت سکه نسبت به روز گذشته
امروز نیم سکه با کاهش ۱۰۰ هزار تومانی نسبت به روز گذشته، ۲۵ میلیون ۴۰۰ هزار تومان و ربع سکه بدون تغییر نسبت به روز گذشته ۱۵ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان مورد معامله قرار گرفت.
قیمت طلا، سکه و دلار امروز دوشنبه ۳ اردیبهشت ۱۴۰۳/سقوط قیمت طلا و سکه
بازار امروز شاهد روند نزولی قیمت طلا و سکه نسبت به روز گذشته است.
سرمایه‌گذاری طلایی؛ خریداران کدام طلا بیشتر سود کردند؟
هر گرم طلا ۱۸ عیار در ماهی که پشت‌سر گذاشتیم با رشد قیمت تقریبا نیم‌میلیونی و عبور از مرز سه میلیون و ۸۰۰، بازدهی ۱۷ درصدی از حودش به‌جا گذاشت و سکه‌بازها روی هر قطعه سکه امامی و سکه بهار آزادی حدود ۱۵ درصد سود کردند. در همین مدت آن‌هایی که بازار ارز را برای سرمایه‌گذاری مطمئن‌تر می‌دانستند، نهایتا به سود هشت درصدی رسیدند.
طلا بخریم یا نقره؟ / پیش‌بینی وضعیت بازار طلا و سکه
رئیس اتحادیه طلا، جواهر و ساعت کرج ادامه داد: از سوی دیگر مردم هم به این افزایش قیمت دامن می‌زنند، چرا که وقتی می‌شنوند طلا در حال گران شدن است، برای خرید اقدام می‌کنند. در حالی که نباید در این شرایط طلا بخرند و باید خویشتن دار بوده و کمی آرامتر برخورد کنند.
قیمت طلا، سکه و دلار امروز یکشنبه ۲ اردیبهشت ۱۴۰۳/ طلا کاهشی شد
بازار امروز شاهد روند نزولی قیمت طلا و شیب صعودی قیمت سکه نسبت به روز گذشته است.
قیمت طلا، سکه و دلار امروز شنبه ۱ اردیبهشت ۱۴۰۳/  کاهش قیمت‌ها
امروز قیمت طلا و سکه امروز بر مدار کاهش حرکت کرد، قیمت دلار مبادله ای هم به ۴۳,۵۶۵ (چهل و سه هزار و پانصد و شصت و پنج ) تومان رسید
قیمت سکه پارسیان، امروز پنجشنبه ۳۰ فر‌وردین ماه ۱۴۰۳
قیمت سکه پارسیان، امروز ۳۰ فر‌وردین ۱۴۰۳، در مقادیر ۵۰ صوت تا ۱گرم، به ثبت رسید.
قیمت طلا، سکه و دلار امروز پنجشنبه ۳۰ فروردین ۱۴۰۳/  کاهش  قیمت‌ها
، بازار امروز شاهد ریزش عمده قیمت ها نسبت به روز گذشته است.
قیمت طلا، سکه و دلار امروز چهارشنبه ۲۹ فروردین ۱۴۰۳/  سقوط قیمت طلا و سکه
امروز قیمت دلار ثبات را تجربه کرده است، قیمت سکه امامی اما پایین آمد
قیمت طلا تا کجا بالا می رود؟
برخی تحلیلگران خاطرنشان می کنند که کاهش ریسک ژئوپلیتیکی تقاضای کمتری را برای طلا ایجاد می کند، در حالی که احساسات بازار از فعالیت های اقتصادی جهانی حمایت می کند که تقاضای صنعتی نقره را افزایش می دهد.
قیمت سکه افزایش یافت
قیمت سکه تمام بهار آزادی امروز (سه‌شنبه ۲۸ فروردین) با افزایش یک میلیون تومان نسبت به روز گذشته از ۴۳ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان به ۴۴ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان رسید.
چه زمانی طلا بخریم تا ضرر نکنیم؟
نادر بذرافشان از تخلیه نسبی تقاضا و هیجانات در بازار طلا و سکه خبر داد و افزود: از ابتدای سال میلادی افزایش حدود ۳۵۰ دلاری اونس جهانی طلا را شاهد بودیم و از ابتدای امسال (فروردین ۱۴۰۳) اونس جهانی رشد ۲۵۰ دلاری داشته است که بر قیمت طلا و سکه در بازار داخل تاثیر گذاشته است.
چرا سکه در مرکز مبادله به نرخ حاشیه بازار حراج می‌شود؟
عضو هیات علمی پژوهشکده پولی و بانکی درباره اینکه چرا سکه در مرکز مبادله به نرخ حاشیه بازار حراج می‌شود؟ گفت: اگر بانک مرکزی سکه را با نرخ ارز مرکز مبادله می فروخت، اختلاف نرخ با بازار، عامل تحریک تقاضای سفته بازی و توزیع ناعادلانه ثروت می شد.
قیمت طلا، سکه و دلار امروز سه‌شنبه ۲۸ فروردین ۱۴۰۳/ کاهش محسوس قیمت‌ها
، بازار در جریان معاملات امروز شاهد روند نزولی عمده قیمت ها در مقایسه با مبادلات روز گذشته است.
کاهش ۶هزار تومانی قیمت دلار در ۲روز/سکه ۲ میلیون تومان ریخت
این فعال بازار طلا ادامه داد: صبح دیروز دلار 70 هزار تومان هم شده بود ولی هم اکنون در کانال 64 و 65 هزار تومان در معامله است. همین موضوع باعث شده تا قیمت سکه طرح قدیم نسبت به دیروز دو میلیون و 200 هزار تومان و سکه طرح جدید نیز دو میلیون تومان کاهش داشته باشد.
قیمت طلا، سکه و دلار امروز دوشنبه ۲۷ فروردین ۱۴۰۳/ کاهش  قیمت‌ها
عمده قیمت ها امروز در جریان معاملات بازار روند نزولی را نسبت به روز گذشته تجربه کردند.
سکه ۴۵ میلیون تومان شد
هر قطعه سکه طرح جدید در معاملات امروز (یکشنبه) و تا لحظه درج این خبر بازار طلای تهران به ۴۵ میلیون تومان رسید.
آغاز حراج گسترده سکه از فردا در مرکز مبادله+شرایط
پیش از این و در حراج های قبلی مجموعاً بیش از 110 هزار سکه در مرکز مبادله ارز و طلای ایران به فروش رسیده است؛ فعالان بازار طلا و سکه اقدام بانک مرکزی در خصوص حراج از طریق مرکز مبادله را بسیار مثبت در فروکش کردن هیجانات بازار تلقی می کنند و معتقدند این حراج ها به کاهش حباب سکه منجر می شود
بررسی وضعیت طلا + پیش بینی تکنیکالی شاخص آن
تداوم یا تغییر این شرایط را پاسخ احتمالی اسرائیل مشخص میکند و موضوع فعلا در فضای سیاسی همچنان در قالب خط و نشان و هشدارمیان تهران و تل‌آویو مشاهده می‌شود و بنابر ادعای معامله‌گران، هیجان بازار تا زمان دریافت سیگنال ریسک بعدی ، ادامه خواهد داشت در این شرایط خرید سکه و طلا و دلار با این قیمت های هیجانی توصیه نمیشود.
قیمت طلا، سکه و دلار امروز یکشنبه ۲۶ فروردین ۱۴۰۳
، بازار امروز شاهد ثبات قیمت قیمت طلا و سکه در جریان معاملات نسبت به روز گذشته است.
پیش بینی قیمت سکه/ آیا اکنون وقت خرید سکه است؟
آنطور که شواهد نشان می‌دهد سکه‌بازان دیروز شاهد صعود قیمت سکه بودند. بر این‌ اساس و طبق اعلام سایت اتحادیه طلا و جواهر قیمت سکه امامی که قبل از عید فطر با ۴۲ میلیون و ۶۰۰ هزار معامله شده بود، در اولین روز هفته جاری با ۴۳ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان شروع به کار کرد و در ادامه معاملات تا سطح ۴۵ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان بالا رفت. البته عصر دیروز قیمت هر قطعه سکه امامی در سایت مذکور با رقم ۴۵ میلیون تومان به فروش رسید.
زمان اولین حراج سکه مرکز مبادله در سال ۱۴۰۳ اعلام شد
همچنین از ۲۷ بهمن آمار عرضه حراج سکه طلا به میزان ۲ تن را داشتیم. در مجموع در بازار حراج سکه هم تعداد ۱۱۰۵۲۴ سکه مورد معامله قرار گرفته است.
قیمت طلا، سکه و دلار امروز شنبه ۲۵ فروردین ۱۴۰۳/ افزایش  قیمت‌ها
امروز قیمت طلا و سکه در جریان معاملات بازار بالا رفت، قیمت دلار مبادله ای در بازار داخلی هم ۴۳,۵۶۷ (چهل و سه هزار و پانصد و شصت و هفت ) تومان قیمت خورد.
همگام با افزایش انس جهانی طلا، قیمت سکه افزایش یافت
هر قطعه سکه طرح جدید در معاملات امروز (سه شنبه) بازار طلای تهران با یک میلیون و ۸۵۰ هزار تومان افزایش قیمت نسبت به روز گذشته (دوشنبه، ۲۰ فروردین) به ۴۳ میلیون و ۲۵۰ هزار تومان رسید.
قیمت طلا، سکه و دلار امروز سه‌شنبه ۲۱ فروردین ۱۴۰۳/ صعود قیمت طلا و سکه
، بازار امروز شاهد روند صعودی قیمت ها نسبت به روز گذشته است.
زیر پای سکه خالی شد/ سقوط قیمت ها ادامه دارد؟
به دنبال تخلیه هیجانات بازار ارز و سکه، قیمت سکه امامی دیروز برای سومین روز متوالی در هفته جاری کاهشی شد. در همین راستا بنا بر اعلام سایت اتحادیه طلا و جواهر، سکه امامی روز قبل در حدود ۴۱ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان به بسته شد که نسبت به روز یکشنبه ۸۰۰ هزار تومان ارزان شده است. البته لازم به ذکر است که قیمت سکه برای دقایقی تا 40 میلیون و 900 هزار تومان هم پایین آمده بود.
سکه به کانال ۴۱ میلیونی سقوط کرد
یمت نیم‌ سکه در روز جاری با یک میلیون تومان افت به ۲۴ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان رسید. همچنین قیمت ربع سکه با کاهش یک میلیون تومانی نسبت به دیروز ۱۴ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان معامله شد.
قیمت طلا، سکه و دلار امروز دوشنبه ۲۰ فروردین ۱۴۰۳/   سکه کاهشی شد
بازار امروز شاهد شیب نزولی قیمت سکه و افزایش قیمت طلا نسبت به روز گذشته است.
سکه چقدر حباب دارد؟ / ارزش واقعی سکه چقدر است؟
آمار‌ها نشان می‌دهد حباب انواع سکه افزایش چشمگیری داشته و ارزش ذاتی سکه تمام اکنون بیشتر از 35میلیون تومان نیست
عقب نشینی سکه به کانال ۴۲ میلیون تومان با ریزش ۱.۶ میلیون تومانی
قیمت نیم‌ سکه در روز جاری با ۹۰۰ هزار تومان افت به ۲۵ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان رسید؛ همچنین قیمت ربع سکه با کاهش ۹۰۰ هزار تومانی نسبت به دیروز ۱۵ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان معامله شد
امروز چند کیلو طلا فروش رفت؟
طی جلسه معاملاتی امروز و در دو عرضه عمده و خرد، مجموعا 272 قطعه شمش طلای استاندارد از سوی صادرکنندگان عرضه شد.
توقف خریدهای هیجانی در بازار طلا و سکه/ ریزش شروع شد
این فعال بازار طلا و سکه با تأکید براینکه حباب انواع سکه امروز کاهش یافته است، تصریح کرد: حباب سکه به 7 میلیون و 800 هزار تومان کاهش یافته و پیش بینی می شود با توجه به ادامه حراج سکه و شمش طلا در روزهای آینده حباب سکه بیشتر تخلیه شود.
قیمت طلا، سکه و دلار امروز یکشنبه ۱۹ فروردین ۱۴۰۳ /شیب تند کاهش قیمت‌ها
بازار امروز شاهد شیب نزولی قیمت ها نسبت به روز گذشته است.
حراج انواع سکه از هفته آینده
اطلاعات تکمیلی درباره این حراج ها و ضوابط آن از طریق این سامانه و همچنین پایگاه اطلاع رسانی مرکز مبادله ایران به آدرس www.ice.ir اطلاع رسانی خواهد شد.
قیمت سکه و طلا کاهشی شد/ رکود تقاضا در بازار
رئیس اتحادیه طلا و جواهر تهران خاطرنشان کرد: البته تحلیل‌گران و اقتصاددانان در سطح جهانی پیش‌بینی می‌کردند که تا پایان سال ۲۰۲۴، اونس جهانی طلا به ۲۵۰۰ دلار هم خواهد رسید، اما زودتر از موعد این اتفاق افتاد. این جهش قیمت طلا در بازارهای جهانی به‌تبع تاثیر به سزایی بر بازارهای داخلی کشورها داشته و بازار داخل ایران نیز مستثنی از این قاعده نبوده و تحت تاثیر این جهش ۱۶ دلاری طی ۱۸ روز قرار گرفت.
ریزش یک میلیون و ۴۰۰ هزار تومانی قیمت سکه
هر قطعه سکه طرح جدید در معاملات امروز (شنبه، ۱۸ فروردین) بازار طلای تهران با یک میلیون و ۴۰۰ هزار تومان افزایش قیمت نسبت به روز کاری گذشته (پنجشنبه، ۱۶ فروردین) به ۴۴ میلیون و ۳۵۰ هزار تومان رسید.
قیمت طلا، سکه و دلار امروز شنبه ۱۸ فروردین ۱۴۰۳/طلا و سکه ارزان شد
بازار در نخستین روز هفته شاهد شیب نزولی قیمت طلا و سکه نسبت به روز گذشته است.
اونس طلا، مقصر اصلی آشفتگی بازار طلای ایران
آخرین بررسی‌ها (بدون اعمال نوسانات اخیر) نشان می‌دهد که قیمت جهانی طلا طی شش ماهه اخیر حداقل صعود ۴۰۰ دلاری داشته است؛ انتشار داده‌های ضعیف از اقتصاد آمریکا و تضعیف شاخص جهانی دلار در اثر این اطلاعات، یکی از مهمترین عوامل جهش بهای طلا در بازارهای جهانی بوده است.
قیمت سکه از ۴۵ میلیون نیز عبور کرد!
سکه امامی همزمان با جهش قیمت طلا، به یک قدمی محدوده ۴۶ میلیون رسید و ربع سکه و نیم سکه به ترتیب در محدوده ۱۷ و ۲۷ میلیون معامله شدند. یورو خدماتی هم امروز از مرز ۴۷ هزار تومان عبور کرد.
قیمت طلا، سکه و دلار امروز پنجشنبه ۱۶ فروردین ۱۴۰۳/صعود قیمت ها
امروز قیمت سکه در بازار بالا رفت، قیمت طلا هم افزایش یافت
هشدار به خریداران؛ حباب سکه ۲ برابر شد!
این فعال بازار طلا و جواهر با تأکید براینکه با افزایش تقاضا حباب سکه در حال افزایش است، افزود: شاید در روزهای آینده بازهم بازار دستخوش نوسانات شود، ولی همه چیز به تحولات اونس و قیمت ارز بستگی دارد.
چرا پول بلوکه شده ۵۰ شرکت کننده در حراج برنگشت؟
بالسینی افزود: پس از اعلام بانک مرکزی مبنی بر شروع حراج‌ها، نسبت به برگزاری حراج سکه و شمش اقدام خواهیم کرد. اولین حراج شمش در سال ۱۴۰۳ هم یکشنبه هفته آینده -۱۹ فروردین ماه- برگزار خواهد شد.درباره کسانی که وجه واریزی آنها در حراج‌ها بلوکه شده تاکید کرد: برای کمتر از ۵۰ نفر هنوز استرداد وجه صورت نگرفته آن هم به دلیل اینکه با کارتی وجه واریز شده که متصل به شماره شبا نبوده و تا زمانی که شماره شبا نباشد عملا امکان عودت و وا و واریز وجه وجود ندارد.
قیمت طلا، سکه و دلار امروز چهارشنبه ۱۵ فروردین ۱۴۰۳/ رشد قیمت طلا و سکه
امروز قیمت طلا و سکه روند صعودی را تجربه کرده است، قیمت دلار مبادله ای در بازار داخلی هم ۴۳,۴۶۲ (چهل و سه هزار و چهارصد و شصت و دو ) تومان قیمت خورد.