پنجشنبه, 30 شهریور 1402 2023,September

وام و تسهیلات بانکی

شرایط وام قرض الحسنه 300 میلیونی بانک رسالت + مبلغ سود
به این تسهیلات 2 درصد کارمزد تعلق می‌گیرد. حداکثر مدت زمان بازپرداخت تسهیلات با توجه به معدل حساب تعیین می‌شود. حداکثر مدت زمان بازپرداخت وام با توجه به معدل حساب 20 درصدی 60 ماه اعلام شده است. سقف پرداخت اقساط با توجه به 40 درصد معدل حساب به 48 ماه می‌رسد.
 چه کسی می تواند از پس قسط 20میلیون تومانی این وام مسکن بربیاید؟
آنچه هم‌‌‌اکنون به عنوان وام مسکن به متقاضیان انفرادی پرداخت می‌شود عملا ۳۲۰ میلیون تومان (واقعی) و ۴۰۰ میلیون تومان (اسمی) است. البته شاید گفته شود زوجین در صورت تمایل می‌توانند به ازای هر نفر ۴۰۰ میلیون تومان (اسمی) بگیرندو امکان دسترسی به وام جعاله ۱۶۰ میلیون تومانی هم برای آنها فراهم است. یعنی در مجموع به طور اسمی به وام ۹۶۰ میلیون تومانی دسترسی داشته باشند؛ اما رقم اقساط این وام حول و حوش ۲۰ میلیون تومان می‌شود که از عهده بخش زیادی از افراد فاقد مسکن متقاضی خرید با استفاده از وام، خارج است.
نقشه راه دریافت تسهیلات بانکی بدون ضامن | کدام بانک‌ها راحت تر وام می‌دهند؟
بررسی‌ها حاکی از این است که در شرایط فعلی در سایر بانک‌ها اگر طرح پرداخت تسهیلات داشته باشند، همگی نیازمند گردش حساب، بلوکه شدن پول و البته معرفی ضامن‌های معتبر است و جز در موارد خاصی که شرکت‌های معتبر با بانک تفاهم‌نامه امضا کرده و راسا ضامن کارکنان خود هستند، چیزی به نام تسهیلات بدون ضامن وجود ندارد. البته بسیاری از بانک‌ها نیز اصلاً مقوله‌ای به نام پرداخت تسهیلات ندارند.
افزایش وام‌های دانشجویی برای سال تحصیلی جدید/ اختصاص ۵۰۰ میلیارد تومان برای پرداخت وام‌ها
بودجه صندوق رفاه دانشجویان در مجموعه ۱۰۰۰ میلیارد تومان است و در نیمسال تحصیلی اول سال جدید حدود ۵۰۰ میلیارد تومان برای وام‌ها در نظر گرفته شده است.
تغییر کارمزد وام‌های قرض‌الحسنه / این بانک با کمتر از ۴ درصد وام می‌دهد
احسان خاندوزی گفت: کاهش دوره زمانی اعطای تسهیلات فرزندآوری و ازدواج به دستور رئیس جمهور تا پایان مهر به قوت خود باقی است و بعد از اتمام این مهلت، رئیس کل بانک مرکزی گزارش آن را ارائه خواهد داد.
شرط پرداخت وام ۵۵۰ میلیونی برای ساخت مسکن اعلام شد
دبیر کانون بانک‌ها و موسسه‌های اعتباری خصوصی درباره انتقادات نسبت به مقاومت بانک‌های خصوصی برای پرداخت تسهیلات تکلیفی به ویژه پراخت تسهیلات به بخش مسکن اظهار داشت: اگر بانک‌‌های خصوصی تسهیلات تکلیفی نمی‌پردازد پس چگونه تبصره ۱۶ و ۱۸ در تمام بانک‌های خصوصی به اجرا رسیده و در حال اجرا بوده و وام‌ ازدواج، فرزندآوری، وام به کسب و کارهای کوچک مولد ‌و ... در حال پرداخت است.
شرایط وام 20 میلیون تومانی بانک کارآفرین + مبلغ اقساط
در طرح صبای جدید که بتازگی توسط بانک کارآفرین ارائه شده است،‌ پرسنل و کارکنان ادارات و ارگان‌‌ها می‌توانند با ارائه معرفی نامه نسبت به دریافت این تسهیلات تا سقف ۲۰ میلیون تومان اقدام کنند.
وام آنلاین بانک آینده فعال شد! بدون نیاز به چک و ضامن + مبلغ
وام خرید کالای بانک آینده از طریق سامانه لندو و در قالب «لندو کارت» ارائه می‌شود. متقاضیان می‌توانند این وام را که اولین وام آنلاین در ایران است، بدون نیاز به چک و ضامن و از طریق سایت لندو دریافت کنند. سقف وام لندو ۲۰ میلیون تومان است و به صورت یک کارت خرید عضو شتاب ارائه می‌شود. افراد می‌توانند این کارت را برای خرید از تمامی دستگاه‌های کارت‌خوان و درگاه‌های اینترنتی استفاده کنند.
کدام بانک‌ها وام ۱۰۰ میلیون تومانی بدون ضامن می‌دهند؟
نیمه اول شهریور ماه سخنگوی دولت خبر از حذف ضامن برای اخذ وام‌های ۱۰۰ میلیون تومانی داد، بهادری جهرمی با اشاره به اینکه وام‌های خرد زیر ۱۰۰ میلیون تومانی نیاز به ضامن ندارد، گفت: اگر برای چنین وام‌هایی بانک‌ها ضامن خواستند، مشکل را به معاونت نظارت بانک مرکزی گزارش دهید اما همچنان برای دریافت وام از هر بانک دولتی نیاز به ضامن دارید و هنوز مانع بزرگ ضامن بانکی در کشور حل نشده است.
این افراد برای ساخت خانه وام ۷۵۰ میلیونی می‌گیرند + شرایط بازپرداخت
سقف تسهیلات ساخت مسکن به سازندگانی که از روش‌ها و فناوری‌های نوین استفاده می‌کنند در کلانشهرها، مراکز استان‌ها و سایر شهرها به ترتیب ۷۵۰، ۶۵۰ و ۶۰۰ میلیون تومان تعیین شده که به مرور و با پیشرفت فیزیکی پروژه‌ها پرداخت می‌شود. سال گذشته سقف این تسهیلات ۶۰۰ میلیون تومان بود. بازپرداخت تسهیلات در سال جاری برای تعاونی‌سازها حداکثر ۱۰ سال و برای سایر سازندگان حداکثر ۸ سال با سود نرخ مصوب شورای پول و اعتبار است.
نحوه دریافت وام 300 میلیون تومانی بانک سینا
بانک سینا با هدف حمایت از مشتریان حقیقی و صاحبان کسب‌وکار خرد، سقف مبلغ تسهیلات ارغوان را از ۲ میلیارد ریال به ۳ میلیارد ریال افزایش داد.
شرایط دریافت وام مشاغل بانک پارسیان
افرادی که مشتری بانک پارسیان هستند و به خرید دفتر محل کار خود تمایل دارند بهتر است از تسهیلات «خرید واحدهای خدماتی» این مجموعه استفاده کنند. مبلغ این نوع تسهیلات 70 درصد ارزش ارزیابی شده ملک تا سقف ضوابط جاری بانک است.
جزئیات اعطای تسهیلات بانک ملی به دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی/ دانشجویان دکتری تا سقف 40 میلیون تومان وام می‌گیرند
واحدهای دانشگاهی باید متقاضیانی که نسبت به سایر دانشجویان دارای بیشترین میزان بدهی شهریه هستند، دانشجویانی که کمتر از 50 درصد سنوات تحصیلی خود را سپری کرده باشند و دانشجویانی که از سایر تسهیلات اعطایی صندوق رفاه دانشجویان استفاده نکرده باشند را در اولویت دریافت این تسهیلات قرار دهند. دانشجویان متقاضی دریافت این تسهیلات می توانند با مراجعه به سامانه ساجد به نشانی sajed.iau.ir بخش صندوق رفاه دانشجویان، نسبت به ثبت‌نام و تعیین مبلغ وام اقدام کنند.
کدام بانک‌ها به ایثارگران وام می‌دهند؟
کسانی که در دوران جنگ تحمیلی سابقه جبهه داشته‌اند، می‌توانند برای خودشان یا فرزندانشان وام بگیرند.
امکان پرداخت غیرحضوری وام ودیعه فرزند سوم وجود ندارد
سامانه بانک مرکزی در زمینه تسهیلات ازدواج و فرزندآوری طراحی شده البته سرعت این سامانه کم بود، چون ۵ استعلام از مراجع مختلف باید دریافت کند و ما از نظر سخت‌افزاری نمی‌توانیم موارد بیشتری به آن اضافه کنیم، چراکه امکانات سخت افزاری مشخصی داریم و از زمانی که تسهیلات فرزند را به سامانه تسهیلات ازدواج بانک مرکزی اضافه کردیم سامانه با کندی مواجه شد اگر بخواهیم موضوع دیگری را به این سامانه اضافه کنیم به مشکل خواهیم خورد و این روند مثبت در خصوص تسهیلات ازدواج و فرزند را با کندی مواجه خواهد کرد.
اعلام شرایط اعطاء وام به دانشجویان علوم پزشکی در سال تحصیلی جدید
دکتر حمید رئیسی درباره انواع تسهیلات صندوق در سال تحصیلی پیش رو گفت: صندوق رفاه دانشجویان در سال تحصیلی ۰۳-۱۴۰۲ تسهیلات متفاوتی از جمله وام‌های تحصیلی، مسکن، تحصیلی و ضروری دانشجویان ممتاز و نمونه، ضروری، ازدواج، تولد فرزند، المپیاد قرآنی، فرهنگی و ورزشی، جامع علوم پایه و کارورزی، حادثه دیده و مبتلا به بیماری خاص، ودیعه مسکن و ودیعه مسکن نخبگان، بیمه تأمین اجتماعی، بیمه درمانی تکمیل و وام شهریه را برای دانشجویان علوم پزشکی در نظر گرفته است.
وام ۲۰ میلیون تومانی برای صاحبان موتور فرسوده
رئیس انجمن مراکز اسقاط و بازیافت خودرو بیان کرد: در حال حاضر مبلغ ۲۰ میلیون تومان وام به ازای هر موتور سیکلت به عنوان پیش پرداخت مطرح شده است
شرایط جدید وام فوری بانک مهر ایران | وام فوری بدون ضامن با اقساط 5 ساله
افرادی واجد شرایط دریافت وام قرض الحسنه 300 میلیون تومانی مهر پوز هستند که در یکی از شعب این مجموعه سپرده قرض الحسنه پس انداز یا جاری داشته باشند و حداقل دو ماه از مدت زمان افتتاح سپرده‌شان گذشته و میانگین مناسب ایجاد شده باشد. ثبت نام کنندگان برای این وام باید ضمن داشتن اعتبار شغلی، ضامن رسمی مورد پذیرش بانک نیز داشته باشند. این وام قرض الحسنه بوده و تنها کارمزد چهار درصدی به آن تعلق می‌گیرد. حداکثر مدت زمان بازپرداخت آن نیز به 60 ماه می‌رسد.
برنامه دولت؛ پرداخت وام ازدواج و اشتغال به جوانان روستایی
خانم دکتر خزعلی معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده مهمان رادیو اقتصاد , برنامه روزی نو بودند که ترغیب جوانان روستایی به ماندن در روستا را مورد توجه قرار داده و در این راستا به بررسی برنامه ریزی برای پرداخت تسهیلات ویژه از جمله وام ازدواج و وام اشتغال به آنان پرداختند.
۲ شرط شورای پول و اعتبار برای تعیین نرخ کارمزد قرض‌الحسنه
وام قرض‌الحسنه جزو محبوب‌ترین انواع تسهیلات بانکی است. زیرا هنگام بازپرداخت سودی به آن تعلق نمی‌گیرد
شرایط و زمان پرداخت تسهیلات بدون ضامن به بازنشستگان
معاون فرهنگی و اجتماعی سازمان تامین اجتماعی در خصوص شرایط و زمان پرداخت تسهیلات ۲۰ میلیون تومانی به بازنشستگان این سازمان توضیح داد
با افتتاح غیرحضوری حساب بدون مراجعه به بانک وام بگیرید / نحوه دریافت وام 200 و 300 میلیونی با سود 4 درصد
برای دریافت تسهیلات بانک رسالت، وام­‌گیرنده نباید به بانک بدهکار باشد یا وام هنوز تسویه‌نشده داشته باشد، همچنین نباید سابقه چک برگشتی داشته باشد. در صورتی‌که بعد از طی مدت سپرده شرایط دریافت وام را نداشته باشید، می‌توانید امتیاز وام بانک رسالت را در پیشخوان مجازی رسالت به شخص دیگری واگذار کنید.
نحوه محاسبه نرخ کارمزد تسهیلات قرض الحسنه تعیین شد
براساس مصوبه امروز شورای پول و اعتبار؛ برای کاهش میزان کارمزد قرض الحسنه اعطایی و کمک به اقشار مختلف جامعه به ویژه اقشار آسیب پذیر و جوانان در اخذ تسهیلات قرض الحسنه نظیر ازدواج و فرزند آوری ... بانک ها و موسسات اعتباری غیر بانکی مجاز شدند نحوه محاسبه کارمزد قرض الحسنه اعطایی را با تصویب در هیئت مدیره و منوط به اخذ تاییدیه از بانک مرکزی و با رعایت سقف نرخ کارمزد قرض الحسنه ابلاغی توسط بانک مرکزی تعیین نماید.
شرایط دریافت وام 5 و 20 میلیون تومانی بانک کارگشایی چیست؟
متقاضیان این نوع تسهیلات باید در نظر داشته باشند که حتما اصل پول و سود آن در موعد مشخص به بانک پس بدهند وگرنه متحمل جریمه دیرکرد خواهند شد. لازم به ذکر است که ترهین بانک حتما باید طلاهای تزئینی و ساخته شده، از هر نوع، باشد وگرنه این بانک سکه طلا را به عنوان ضمانت قبول نخواهد کرد.
فوری؛ پرداخت تسهیلات ۵۰۰ میلیون تومانی به این زوجین
معاون امور زنان و خانواده رئیس جمهوری از پرداخت ۵۰۰ میلیون تومان تسهیلات به زوجین روستایی دهه شصتی خبر داد و تصریح کرد: به این زوجین ۱۰۰ میلیون تومان تسهیلات ازدواج علاوه بر تسهیلات عام ازدواج، ۲۰۰ میلیون تومان کالا کارت، ۲۰۰ میلیون تومان تسهیلات اشتغال داده می‌شود و مجموعا ۵۰۰ میلیون تومان پشتوانه برای زوجین دهه شصتی روستایی تعیین شده است. علاوه بر این بیمه اجتماعی نیز برای این زوجین در نظر گرفته شده است.
واریز وام 20 میلیونی از اول مهر برای بازنشستگان/ چه کسانی مشمول این وام می شوند؟
متقاضیان دریافت تسهیلات قرض‌الحسنه بازنشستگان باید دارای شرایط به خصوصی باشند که از جمله این شرایط می‌توان به دارا بودن ۲۰ سال سابقه بیمه‌پردازی و بیشتر، حداکثر مستمری دریافتی ۱۵۰ میلیون ریال، دارای سن ۵۰ تا ۷۸ سال، عدم مسدودی حساب، مالکیت تلفن همراه به نام شخص متقاضی، عدم سابقه چک برگشتی، عدم بدهی معوق به سیستم بانکی کشور (بابت شخص متقاضی یا ضمانت وام دیگران)، عدم استفاده از تسهیلات مشابه طی ۳ سال گذشته و داشتن موجودی مکفی در حساب بانکی شخص به مبلغ ۱۰۰ هزار تومان اشاره کرد.
شرایط دریافت وام 3 میلیارد تومانی بانک ملت + مبلغ اقساط
آن گروه از مشتریان بانک ملت که پایانه فروش متصل به شرکت به پرداخت ملت را دارند، در صورت نیاز به وام می‌توانند از طرح تسهیلاتی «پذیرندگان ملت» استفاده کنند. مقدار وام این طرح با توجه به رتبه اعتباری متقاضیان تعیین می‌شود و حداکثر به 3 میلیارد و 200 میلیون تومان می‌رسد.
شیوه دریافت وام 5 میلیارد تومانی بانک توسعه تعاون
تمامی افراد حقیقی و حقوقی مشتری بانک توسعه تعاون که کسب و کاری دارند و مایل به جایگزین کردن اقلام و کالاهای سرمایه‌ای در بخش تولید و خدمات هستند، می‌توانند برای وام 5 میلیارد تومانی طرح «حاتم 2» این مجموعه درخواست بدهند.
وام مسکن روستایی ۴۰۰ میلیون تومان شد؟
معاون مسکن روستایی بنیاد مسکن گفت: تسهیلات مسکن روستایی امسال ۲۰۰ میلیون تومان است که رئیس بنیاد مسکن پیشنهاد افزایش این وام به ۴۰۰ میلیون تومان را به هیئت دولت داده است.
شرایط دریافت وام 1 میلیاردی بانک پارسیان
مشتریان بانک پارسیان که مایل به دریافت وام طرح پژواک هستند کافی است سپرده بلندمدت یکساله افتتاح کرده و تا پایان مدت زمان تسهیلات آن را وثیقه گذاری کنند.
این افراد وام مسکن ۲۰۰ میلیونی با سود ۵ درصد می‌گیرند
معاون مسکن روستایی بنیاد مسکن تاکید کرد: امیدوار هستیم تا ۱۰ روز دیگر با تصویب این تسهیلات در هیئت دولت شاهد تحقق یافتن هدف گذاری نوسازی و مقاوم سازی ۲۰۰ هزار واحد مسکن روستایی در روستا‌های کشور باشیم.
 مرحله سوم وام ضروری بازنشستگان کی واریز می‌شود؟
امسال در مرحله اول ۴۰ هزار نفر وام گرفتند و در مرحله دوم ۳۴هزار نفر که در مرداد ماه ثبت نام کرده بودند، وام خود را دریافت کردند؛ این تسهیلات به صورت کاملا غیرحضوری، بدون حضور در شعبه و بدون ضامن پرداخت شد.مهر ماه نیز مرحله سوم وام پرداخت خواهد شد.
وام فوری و ویژه 150 و 200 میلیونی رئیسی به این افراد! + بدون ضامن ویژه شهریور ماه
به دو شیوه حضوری و غیر حضوری می‌توان درخواست دریافت کارت را ثبت کرد. در شیوه حضوری فرد به یکی از شعب بانک صادرات مراجعه کرده و پس از اعتبارسنجی درخواست متقاضی رد یا پذیرش می‌شود. در شیوه غیرحضوری متقاضی باید به سامانه شمس مراجعه کند. فرد می‌تواند درخواست خود را در این سامانه ثبت کرده و مدارک خود را بارگذاری کند. سپس درخواست او توسط بانک مورد بررسی قرار می‌گیرد.
کدام بانک وام قرض‌الحسنه بیشتری می‌دهد؟
در مرداد ماه امسال بیش از 27 همت وام قرض‌الحسنه از سوی 14 بانک پرداخت شده است.
وام ساخت مسکن روستایی به 400 میلیون افزایش می یابد؟
ثبت‌نام وام مسکن روستایی ۱۴۰۲ با دو روش حضوری و با مراجعه به شعب بانک‌ها یا به صورت غیرحضوری و از طریق سامانه درخواست تسهیلات سایت بانک های عامل انجام می‌شود.
دریافت وام چهار میلیاردی برای این افراد / وام میلیاردی به چه افرادی تعلق می گیرد؟
آزیتا همتیان رئیس دبیرخانه ستاد ساماندهی و حمایت از مشاغل خانگی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با بیان اینکه ۸ بانک توسعه تعاون، رفاه کارگران، ملی، ملت، تجارت، صادرات، مهر ایران به‌عنوان عامل پرداخت تسهیلات مشاغل خانگی هستند گفت: با معرفی افراد از سامانه وزارت تعاون، تسهیلات به آنها پرداخت می‌شود.
این افراد ۷ مدل وام دریافت می‌کنند + شرایط
دستورالعمل اجرایی نحوه استفاده از تسهیلات اعطایی صندوق رفاه دانشجویان وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در سال تحصیلی ۱۴۰۳ - ۱۴۰۲ منتشر شد. در راستای اجرای ماده ۲۳ آئین نامه نحوه استفاده از تسهیلات صندوق رفاه دانشجویان وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و به منظور تعیین نحوه پرداخت تسهیلات، این دستورالعمل تدوین و دانشگاه‌ها ملزم به اجرای آن هستند.
نحوه دریافت وام خرید مسکن برای زوجین / بدون سپرده اقدام کنید
نحوه دریافت وام خرید مسکن 1402، پس از اعلام دولت، به روش حضوری و همچنین، غیرحضوری از طریق سایت بانک مسکن، بخش سامانه درخواست تسهیلات، امکان پذیر خواهد بود. شرایط دریافت این وام، می تواند مواردی نظیر داشتن سن بالای 18 سال و باز کردن حساب سپرده و داشتن مدارکی چون، شناسنامه، کارت ملی باشد. آن دسته از افرادی که قصد دریافت تسهیلات خرید منزل مسکونی، از هر یک از بانک های ارائه دهنده این وام را دارند، نباید هیچ گونه سابقه چک برگشتی، در هیچ یک از بانک های کشور داشته باشند.
 به این بیمه شدگان تامین اجتماعی  افراد وام بلاعوض تعلق می گیرد!
پرداخت کمک هزینه مراسم ترحیم به افراد مشمول واجد شرایط، یکی از تعهدات بیمه‌ای سازمان تأمین‌اجتماعی است. مشمولان دریافت این کمک‌هزینه، بیمه‌شدگان اجباری، اختیاری، توافقی، رانندگان، کارگران ساختمانی، مقرری‌بگیران بیمه بیکاری و قالیبافان بیمه‌شده هستند.
 علت جلوگیری از پرداخت وام نوسازی مسکن چیست؟!
مهدی هدایت درباره پرداخت وام نوسازی به بافت فرسوده گفت: با بخشنامه‌ای که به تازگی بانک مرکزی ابلاغ کرده، بافت‌های فرسوده از ارزان‌ترین و بالاترین سقف وام ساخت با سود ۱۸ درصد محروم شدند و فقط می‌توانند از وام‌های ۲۳ درصد بانکی بهره‌مند شوند. وی افزود: محدود کردن وام ۵۵۰ میلیون تومانی با نرخ سود ۱۸‌درصد به ساخت روی اراضی دولتی و محرومیت دیگر ساخت‌وسازها از این وام، هم درتضاد با قانون و هم در مغایرت با وضع فعلی بازار مسکن و هم متضاد با شرایط کنونی شهرها است.
ارائه تسهیلات برای ضمانت پرداخت مالیات/ مالیات‌ستانی از فعالان مجازی و اینفلوئنسرها
یکی از اهداف سازمان مالیاتی، ارائه تسهیلات مربوط به پرداخت گمرک برای واردکنندگان است تا در فشار مالی و کمبود نقدینگی از ضمانت‌های بانکی و وثیقه‌های دیگر استفاده کنند.
جزییات کاهش کارمزد تسهیلات قرض‌الحسنه / کارمزد وام قرض الحسنه چگونه محاسبه می شود؟
کارمزد وام قرض‌الحسنه در حال حاضر بر اساس مانده بدهی سالانه محاسبه می‌شود. به این ترتیب اگر کسی ۱۰۰ میلیون تومان وام بگیرد، روی قسط اول، کارمزد چهار درصدی محاسبه می‌شود و وقتی سال اول به پایان رسید، کارمزد چهار درصدی دوباره روی مانده تسهیلات می‌آید.
جزییات کاهش کارمزد تسهیلات قرض‌الحسنه در دو بانک
کارمزد وام قرض‌الحسنه در حال حاضر بر اساس مانده بدهی سالانه محاسبه می‌شود. به این ترتیب اگر کسی ۱۰۰ میلیون تومان وام بگیرد، روی قسط اول، کارمزد چهار درصدی محاسبه می‌شود و وقتی سال اول به پایان رسید، کارمزد چهار درصدی دوباره روی مانده تسهیلات می‌آید.
شرایط دریافت وام 200 میلیون تومانی بانک کشاورزی + مبلغ اقساط
مشتریان بانک کشاورزی که در یکی از شعب این مجموعه سپرده قرض الحسنه دارند، در صورتی که حداقل یک ماه از مدت زمان خواب سپرده ایشان گذشته باشد می‌توانند برای وام 200 میلیون تومانی طرح «احسان» درخواست بدهند.
دریافت وام ۲۰۰ میلیون تومانی از بانک گردشگری با سود ۲ تا ۴ درصد
بانک گردشگری وام ۲۰۰ میلیونی با نرخ ۲ تا ۴ درصد را به متقاضیان واجد شرایط پرداخت می کند.