پنجشنبه, 16 آذر 1402 2023,December

طرح های ویژه تسهیلاتی و وام

وام ۲۰۰ میلیون تومانی بانک تجارت با اقساط ۷ میلیونی
این تسهیلات بر مبنای عقد مرابحه، بدون امکان شارژ مجدد، به متقاضیان دارای سپرده قرض الحسنه جاری یا کوتاه مدت با میانگین حساب حداقل سه ماهه یا حداکثر ۹ ماهه اعطا می‌شود.
وام قرض الحسنه 300 میلیون تومانی بانک ملی با کارمزد4 درصد ویژه عموم مردم
طرح‌ مهربانی ملی از جمله طرح‌های جدید اعطای وام قرض الحسنه در بانک ملی ایران است که مشتریان و متقاضیان وام می توانند تا سقف سه میلیارد ریال (300 میلیون تومان) با یک ضامن و با کارمزد 2 تا 4 درصد وام دریافت کنند. این طرح امتیازی است و مشتریان، براساس میانگین کارکرد ۱ ماه تا 12 ماه حساب خود، امکان دریافت این وام را دارند. مشتریان و متقاضیان وام می توانند براساس جدول زیر با مراجعه به هریک از شعب بانک ملی ایران و یا از طریق سامانه بام به صورت غیر حضوری افتتاح حساب نمایند
آغاز ثبت‌نام وام ۱۰۰ و ۵۰۰ میلیونی با سود ۵ درصدی برای همه مردم ایران + مبلغ اقساط
وام ۵۰۰ میلیون تومانی بانک ملت به متقاضیانی پرداخت می‌شود که در یکی از شعب این مجموعه سپرده کوتاه مدت عادی و یا کوتاه مدت طرح شایان داشته باشند و بتوانند میانگین یک تا ۱۲ ماهه ایجاد کنند.
وام برای سربازی نرفته‌ها / دریافت این وام‌ها نیاز به کارت پایان خدمت ندارد
اگر تا چند سال پیش کارت پایان خدمت توی جیب‌تان نداشتید، از خیلی امکانات محروم بودید. از مشکلاتی مثل غیرقابل دسترس بودن گواهینامه برای سربازی‌نرفته‌ها بگیرید، تا عدم امکان سند زدن خانه و ماشین و دارایی‌های دیگر. پس طبیعی بود که اگر فردی دوران خدمت سربازی را پشت سر نگذاشته باشد، علاوه بر همه این‌ها نمی‌توانست وام و تسهیلات از بانک بگیرد. اما در حال حاضر دنیا به سربازی نرفته‌ها آنقدرها هم سخت نمی‌گیرد. آنها هم می‌توانند گواهینامه بگیرند و هم خانه و ماشین به نام خودشان بزنند.
وام بانک کشاورزی با سود ۱۰، ۱۲ و ۱۴ درصد
با افتتاح حسابی به مبلغ حداقل ۱۰۰ هزار تومان تا ۳۲۵ برابر سپرده خود تسهیلات با سود ۱۰، ۱۲ و ۱۴ درصد دریافت کنید. آن دسته از مشتریان بانک کشاورزی که متقاضی وام ۳۰۰ میلیونی این مجموعه هستند، باید حداقل سه ماه از مدت زمان سپرده گذاری ایشان در بانک گذشته باشد. سود این تسهیلات ۱۰ یا ۱۲ یا ۱۴ درصد اعلام شده است و میزان آن به ضریب برابری تسهیلات بستگی دارد.
شرایط وام 300 میلیون تومانی بانک سینا + سود و اقساط وام
طرح نارون بانک سینا مختص شخصیت‌های حقوقی و کسب و کار‌هایی است که دارای حساب قرض الحسنه، جاری یا کوتاه مدت در نزد شعب این بانک هستند.
چگونه از بانک ملت وام بگیریم؟ / معرفی انواع وام‌های بانک ملت
وام‌های بانک ملت در گروه‌های مختلفی دسته‌بندی می‌شوند. وام بدون ضامن، وام خرید کالا و وام مخصوص صاحبان کسب‌وکار از جمله وام‌های این بانک هستند.
۷۵۰ میلیون وام بدون بهره بگیرید + جزییات
با توجه به سقف مبلغ تسهیلات، زمان پرداخت اقساط و نرخ سود، میزان قسط ۱۳ میلیون و ۸۱۲ هزار و ۳۹۲ تومان اعلام شده است. کل سود تسهیلات به ۷۸ میلیون و ۷۴۳ هزار و ۴۹۲ تومان می‌رسد. جمع رقم تسهیلات و سود آن نیز ۸۲۸ میلیون و ۷۹۸ هزار و ۴۹۲ تومان خواهد بود.
بدون ضامن وام بگیرید / وام قرض‌الحسنه فوری با اقساط ۱ میلیون تومانی
آن دسته از مشتریان بانک سرمایه که مایل به استفاده از وام ۵۰ میلیون تومانی این مجموعه هستند باید در یکی از شعب این مجموعه سپرده قرض الحسنه داشته باشند. ضمنا باید حداقل سه ماه از مدت زمان سپرده گذاری آن‌ها گذشته باشد. متقاضیان تسهیلات باید به شعبه بانک ضامن رسمی ارائه بدهند. تسهیلات مذکور قرض الحسنه بوده و تنها وام گیرندگان باید کارمزد چهار درصدی آن را پرداخت کنند. حداکثر مدت زمان بازپرداخت تسهیلات ۳۶ ماه اعلام شده است.
وام ۳۰۰ میلیونی بانک سینا با قسط ۲.۵ میلیونی
افرادی امکان درخواست تسهیلات قرض الحسنه جاری یا جاری کارت را دارند که حداقل ۵۰ هزار تومان به مدت سه تا شش ماه در یکی از حساب‌های ذکر شده خود نگهداری کنند. سقف این تسهیلات ۳۰۰ میلیون تومان اعلام شده است. این وام در قالب عقد مرابحه و با نرخ ۲۳ درصد به متقاضیان واجد شرایط پرداخت خواهد شد. نرخ این تسهیلات مطابق دستورالعمل بانک مرکزی بوده و دوره بازپرداخت آن منعطف است. حداکثر مدت زمان پرداخت اقساط این تسهیلات به ۳۶ ماه می‌رسد.
شرایط دریافت وام فوری با سفته / مبلغ و سود وام با سفته چقدر است؟
وام با سفته توسط برخی بانک‌ها و موسسات مالی اعتباری ارائه می‌شود و شرایط دریافت آن نسبت به سایر وام‌ها ساده‌تر است.
چطور وام فوری ۵۰ میلیون تومانی بگیریم؟
در طرح نسیم بانک سرمایه می‌توانید تا سقف ۵۰ میلیون تومان تسهیلات قرض‌الحسنه دریافت کنید.
وام 300 میلیونی سپاس سپهر بانک صادرات یا وام 300 میلیونی نگین امید بانک سپه؟ کدام وام بهتر است؟
وام 300 میلیونی سپاس سپهر بانک صادرات یا وام 300 میلیونی نگین امید بانک سپه؟ کدام وام بهتر است؟ در کدام بانک جهت دریافت وام و تسهیلات سپرده گذاری کنیم؟ با مقایسه این دو طرح تسهیلاتی برنده اصلی طرح نگین امید بانک سپه است . علت آن هم پایین بودن کارمزد 2 درصدی تسهیلات نسبت به کارمزد 4 درصدی طرح سپاس سپهر بانک صادرات و نیز وجود آپش بازپرداخت 60 ماه اقساط بانک سپه در مقایسه با حداکثر بازپرداخت 36 ماهه در طرح بانک صادرات است.
پیش‌بینی اقساط و بازپرداخت وام ازدواج سال 1403
وام ازدواج ۱۴۰۳ احتمالا دست‌کم ۳۰۰ میلیون تومان خواهد بود. اگر عروس‌خانم کمتر از ۲۳ سال یا آقاداماد زیر ۲۵ سال سن داشته باشند، آنوقت مبلغ وام ازدواج ۱۴۰۳ حدود ۱۵ درصد افزایش پیدا می‌کند و به نفری ۳۵۰ میلیون تومان می‌رسد.
 به این دانشجویان وام شهریه کم‌بهره داده می شود
دکتر محمدمهدی طهرانچی درباره شهریه دانشجویان مقطع دکتری در دانشگاه آزاد گفت: متوسط شهریه دانشگاه آزاد از مقطع کاردانی تا دکتری، ۶ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان است. بر این اساس، می‌توان گفت متوسط شهریه در دانشگاه آزاد به مرز ۷ میلیون تومان نمی‌رسد اما همین سرانه در دانشگاه‌های دولتی ۵ برابر است.
 پرداخت وام ۳۰۰ میلیونی قرض الحسنه بانک سپه با سود 2 درصد + شرایط
طرح «نگین امید» یک محصول سپرده‌‏- تسهیلاتی است که در آن متقاضیان می توانند با افتتاح سپرده قرض الحسنه ویژه طرح از طریق سامانه امید بانک (بصورت غیرحضوری) و افزایش موجودی سپرده مذکور، بر اساس مدت‌ زمان ماندگاری و میانگین حداقل موجودی سپرده (حداقل ۱ ماه و حداکثر ۱۸ ماه)، حداکثر تا ۳۰۰% (۳ برابر) مبلغ سپرده­ گذاری، مشمول دریافت وام با نرخ کارمزد ۲% شوند.
 وام ۵۰ میلیونی با اقساط یک میلیونی بدون ضامن و سپرده برای همه مردم
آن دسته از مشتریان بانک سرمایه که مایل به استفاده از وام ۵۰ میلیون تومانی این مجموعه هستند باید در یکی از شعب این مجموعه سپرده قرض الحسنه داشته باشند. ضمنا باید حداقل سه ماه از مدت زمان سپرده گذاری آن‌ها گذشته باشد. متقاضیان تسهیلات باید به شعبه بانک ضامن رسمی ارائه بدهند. تسهیلات مذکور قرض الحسنه بوده و تنها وام گیرندگان باید کارمزد چهار درصدی آن را پرداخت کنند. حداکثر مدت زمان بازپرداخت تسهیلات ۳۶ ماه اعلام شده است.
وام ۳۰۰ میلیونی بدون کارمزد /  این ۲ بانک هم اجازه پرداخت وام بدون کارمزد گرفتند
وزیر اقتصاد و رئیس‌ کل بانک مرکزی دیروز از طرح یکی از بانک‌های قرض‌الحسنه رونمایی کردند که براساس آن شهروندانی که به سپرده‌گذاری در قالب قرض‌الحسنه اقدام کنند، پس از مدتی می‌توانند تا سقف 300میلیون تومان وام بدون کارمزد بگیرند
 به روستاها مهاجرت کنید و وام مسکن 5 درصدی بگیرید
اگر افرادی که واجد شرایط دریافت مسکن در طرح نهضت ملی باشند و علاقمند به مهاجرت در روستا باشند، وام سه هزار و ۵۰۰ میلیون ریالی با کارمزد پنج درصد و زمان بازپرداخت ۲۰ ساله دریافت می کنند، افزود: در طرح نهضت ملی مسکن در شهرها وام پنج هزار و ۵۰۰ میلیون ریالی با کارمزد ۱۸ درصد پرداخت خواهد شد که پیش بینی ما آن است متقاضیان، طرح وام مسکن روستایی را ترجیح دهند.
کدام وام بهتر است ؟ وام 300 میلیونی طرح مهربانی بانک ملی یا200 میلیونی طرح رشد بانک ملت؟
کدام وام بهتر است ؟ وام طرح مهربانی بانک ملی یا طرح رشد بانک ملت؟/ پول خود را در کدام بانک سپرده کنیم ؟ طرح وام 300 میلیونی بانک ملی را بگیریم و یا وام 200 میلیونی بانک ملت را دریافت کنیم؟ مزایای طرح رشد بانک ملت : 1- پرداخت تسهیلات تا سقف 15 میلیارد ریال به افراد دارای مجوز کسب و کار 2- امکان سپرده گذاری در حساب کوتاه مدت و دریافت سود (5 درصد) مزایای طرح مهربانی بانک ملی : 1-نرخ پایین تسهیلات ( 4 درصد ) 2-امکان دریافت وام با خواب یک ماهه سرمایه 3-دریافت فقط 1 ضامن برای دریافت وام
اختصاص وام ۳۵۰ میلیون تومانی مسکن روستایی به ۳۵۰ هزار متقاضی
مجید جودی معاون بازسازی و مسکن روستایی بنیاد مسکن گفت: وام ۳۵۰ میلیون تومانی مسکن روستایی در حال سپری کردن مراحل مربوطه برای پرداخت به متقاضیان است.
افزایش وام خرد به ۳۰۰ میلیون و وام کسب و کار به ۷۵۰ میلیون تومان
افزایش سقف وام قرض الحسنه به ۳۰۰ میلیون تومان برای اشخاص حقیقی و ۷۵۰ میلیون تومان برای کسب و کارهای کوچک و اشخاص حقوقی اتفاق افتاده است.
نامهربانی تسهیلات «مهربانی» با وام‌گیرندگان کم درآمد/ ۴۷۶میلیون یکسال سپرده‌گذاری کنید، ۳۰۰ میلیون وام بگیرید!
ماجرای پرداخت وام به اقشار متوسط جامعه از سوی بانکها هم حکایت دوستی خاله خرسه شده است. وام هایی که اگرچه با اسامی فاخر و زیبا، مردم را امیدوار می کنند؛ اما در نهایت، قفل هایی را به پای تسهیلات گیرندگان می زنند که دیگر هوس دریافت وام از بانک نکنند. همانطوری که اکنون، بسیاری از افراد کم درآمد، از دریافت وام از نظام بانکی ناامید شده اند و عملا طبقه ضعیف جامعه اگر به خودی خود قرار باشد به بانکها برای دریافت وام مراجعه کنند، کاری از پیش نخواهند برد.
۶۰۰ میلیون تومان وام ۴ درصد بگیرید! + جزئیات
بر اساس مصوبه دولت سقف های جدید تسهیلات خرید یا ساخت مسکن ایثارگران، آزادگان، جانبازان و خانواده های شهدا در شهرهای مختلف مشخص شد.
زمان پرداخت وام ۳۵۰ میلیونی تومانی مسکن روستایی مشخص شد
طبق اعلام رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی کمتر از یک ماه دیگر پرداخت وام ۳۵۰ میلیون تومانی روستایی آغاز می‌شود.
آغاز پرداخت وام ۳۰۰ میلیون تومانی بدون کارمزد از امروز
با رونمایی از وام قرض‌الحسنه ۳۰۰ میلیونی بدون کارمزد، پرداخت این تسهیلات در بانک رسالت آغاز شد.
 وام ازدواج ۳۵۰ میلیون تومانی برای این افراد
به گفته نماینده مردم تهران در مجلس، با حمایت کمیسیون تلفیق بودجه، وام ازدواج جوانان زیر ۲۵ سال ۳۵۰ میلیون تومان می‌شود.
تمام سناریو‌های دریافت وام ۳۰۰ میلیون تومانی بانک ملی
وام ۳۰۰ میلیونی بانک ملی در اصل همان وام قرض‌الحسنه است، ولی تنها به افرادی پرداخت می‌شود که میزان پول مشخصی را برای مدتی معین در بانک سپرده‌گذاری کنند. اصل پول همزمان با وام پس داده می‌شود، اما مشتری مجبور است یک ضامن معرفی کند.
پرداخت 300  میلیون تومان وام قرض‌الحسنه با کارمزد ۲‌ درصد در بانک سپه
بانک سپه از طریق افتتاح حساب قرض‌الحسنه پس‌انداز در سامانه امید بانک (بانکداری دیجیتالی و غیرحضوری) در قالب طرح "نگین امید" تا سقف ۳ میلیارد ریال وام قرض‌الحسنه با کارمزد ۲‌درصد به مشتریان پرداخت می‌کند.
شرایط وام 50 میلیون تومانی بدون ضامن درطرح لیلیوم بانک سینا + مبلغ اقساط
در طرح لیلیوم بانک سینا افرادیکه دارای حساب در نزد این بانک هستند می‌توانند از طریق اپلیکیشن سیبانک اقدام به درخواست تسهیلات بدون ضامن بکنند.
پرداخت وام خرد ۲۴ ساعته می شود
معاون فناوری‌های نوین بانک مرکزی تاکید کرد: مدل زبانی اقتصاد پولی و بانکی می‌تواند مقررات این بخش را برای ماشین‌ها قابل خواندن کند. سعی داریم با استفاده از این فناوری، بخشنامه‌های بانک مرکزی قابل خواندن توسط هوش مصنوعی باشند به صورت خودکار اجرا شوند و گزارش آن تهیه شود.
پرداخت وام با نرخ سود ۱۵ تا ۲۳ درصد در بانک صادرات
در این طرح، این امکان برای کسب‌وکارها و افراد حقوقی فراهم شده است که برای دریافت تسهیلات ، معادل ۲۰۰ درصد از میانگین معدل موجودی حساب سپرده کوتاه‌مدت خود، تسهیلات با نرخ سود ۱۵ تا ۲۳ درصد دریافت کنند. هدف از ارائه این تسهیلات بانکی از سمت بانک صادرات در قالب طرح سنا، تامین منابع مالی مورد نیاز گروه مشتریان اصناف، کسب‌وکارهای حقیقی و اشخاص حقوقی است.
 زمان آغاز ثبت نام وام دانشجویان شهریه‌پرداز اعلام شد
مسعود گنجی، رئیس صندوق رفاه دانشجویان گفت: در سال تحصیلی گذشته حدود هزار میلیارد تومان وام‌های مختلف به دانشجویان پرداخت شده است. او گفت: بر اساس برنامه ریزی های انجام شده، میزان پرداخت وام ها سالیانه از رشد ۳۰ درصدی برخوردار خواهد بود.
وام جدید برای کارمندان دولت؛ این افراد ۵۵۰ میلیون وام می‌گیرند
مهدی علی مددی با اشاره به اینکه مبالغ جدید وام‌های مسکن کارکنان صنعت نفت ابلاغ شده است، افزود: وام‌های مسکن شامل وام خرید، تبدیل به احسن و وام تعمیرات پس از تصویب در هیئت امنای صندوق‌ها و تأیید وزیر نفت سرانجام در شورای اداری و استخدامی صنعت نفت نیز تصویب نهایی شد. وی ادامه داد: تسهیلات مسکن شامل تسهیلات خرید به مبلغ ۵.۵ میلیارد ریال، تبدیل به احسن به مبلغ ۲.۳ میلیارد ریال و تسهیلات تعمیرات مسکن به مبلغ ۷۵۰ میلیون ریال تصویب شد.
 وام ۲۰۰ میلیونی برای خرید سورن پلاس دوگانه + لینک  ثبت‌نام
مدیر نوسازی ناوگان تاکسیرانی شهر تهران از امکان انتخاب مراکز اسقاط از طریق سامانه‌ ستاد نوسازی ناوگان و اسقاط خودروهای فرسوده توسط تاکسیرانان خبر داد.
کارگران از لیست متقاضیان وام مسکن حذف شدند!
سخنگوی کمیسیون عمران مجلس با تاکید بر اینکه اکثر خانواده ایرانی توان پرداخت اقساط سنگین تسهیلات مسکن را ندارند اظهار کرد:باید آمار مربوط به قیمت مسکن در دوره های گذشته بصورت دقیق مورد بررسی قرار گیرد. همچنین باید برای کنترل این بازار پر تلاطم برای افزایش تولید صنعتی ساختمان و مهار فعالیت دلالان و محتکران برنامه ریزی کنیم.
سنوات مجاز جهت درخواست وام دانشجویی اعلام شد
رییس صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم افزود: بیشترین تقاضای دانشجویان برای دریافت وام تحصیلی، سپس وام ضروری و در مرحله سوم وام ودیعه مسکن است. وی ادامه داد: از ۶۸ هزار و ۹۹۷ نفری که ثبت نام کرده اند ۶۳ درصد متقاضی وام تحصیلی، ۳۴ درصد متقاضی وام ضروری و ۳ درصد متقاضی وام ودیعه مسکن هستند. وی افزود: سنوات مجاز جهت درخواست وام برای دانشجویان کارشناسی ارشد ناپیوسته ۴ نیمسال تحصیلی و برای دانشجویان کارشناسی پیوسته و دکتری تخصصی ناپیوسته ۸ نیمسال تحصیلی است.
چگونه وام قرض الحسنه 150/000/000 تومانی مشاغل خانگی با سود 4 درصد بگیریم؟
مبلغ وام برای کسب و کارهای خانگی در سال ۱۴۰۲ مشخص شده و به هر نفر حداکثر تا سقف ۱۵۰میلیون تومان وام می‌دهند. یعنی اگر کسب وکاری راه انداخته‌اید که سه نفر در آن شاغل هستند، تا ۴۵۰میلیون تومان امکان گرفتن وام خواهید داشت. سقف وام مشاغل خانگی هم ۴میلیارد تومان برای مشاغل با تعداد نیروی کار بالاست. سود این تسهیلات هم ۴درصدی است که البته کارمزد وام است نه بهره و به عنوان تسهیلات با سود پایین به متقاضیان داده می‌شود.
سازمان  تامین احتماعی آب پاکی را روی دست بازنشستگان ریخت/ وام بی وام !
امروز رحمت‌الله پورموسی، دبیر کانون کارگران بازنشسته تأمین اجتماعی خراسان رضوی، از تکذیب تمامی اخبار مربوط به وام ۲۰میلیون تومانی بازنشستگان تأمین اجتماعی خبر داد و در خصوص باز نشدن سایت ثبت‌نام، اظهار کرد: صبح امروز پیگیر شدم، سازمان تأمین اجتماعی به‌طور کلی اخباری مبنی بر پرداخت این وام را تکذیب کرده و این صرفاً یک جریان‌سازی خبری است، در حال حاضر خبری از وام برای بازنشستگان نیست.
وام 200 میلیون تومانی بانک کارآفرین با اقساط 7 میلیونی
لازم به ذکر است که متقاضیان نباید بدهی معوق یا چک برگشتی داشته باشند. ضمنا مبلغ سپرده گذاری، تعیین کننده میزان تسهیلات اعطایی خواهد بود. اگر مبلغ سپرده گذاری 100 میلیون تومان باشد، حداکثر مبلغ وام به فرد تعلق خواهد گرفت. علاوه بر این موارد، بعد از دریافت وام و دوره انتظار تعیین شده، مشتری امکان استفاده از سپرده خود و برداشت آن را دارد.
شرایط وام 300 میلیون تومانی طرح سپاس سپهر بانک صادرات + مبلغ اقساط
طرح سپاس سپهر بانک صادرات ایران به تازگی ارائه شده است تا اشخاصی که کمبود نقدینگی و بودجه دارند بتوانند از این وام بهره‌مند شوند. وام سپاس سپهر همانند طرح‌های اخیر تسهیلاتی به افرادی که دارای میانگین حساب باشند پرداخت می‌شود.
پرداخت وام ۲۰۰ میلیون تومانی در بانک رفاه با بازپرداخت 48 ماهه
با هدف مساعدت مالی به مستمری‌بگیران و بازنشستگان، اعطای تسهیلات در قالب “طرح کرامت” بانک رفاه کارگران بازنگری و تمدید شد.
شرایط وام 200میلیون تومانی بانک تجارت با سود کم
بانک تجارت در طرح حامی این امکان را به شما می‌دهد که پولی که الان دارید اما برای انجام کار شما کافی نیست را دوبرابر کرده و تحویل شما بدهد.
همه چیز در مورد وام 300 میلیون تومانی بانک ملی
اقساط وام ۳۰۰ میلیونی بانک ملی با کارمزد چهاردرصد و طی دوره‌های مشخص شده از سوی متقاضی تعیین خواهد شد. دوره بازگشت وام حداقل شش ماه است
پرداخت وام ۵۰ تا ۱۰۰ میلیون تومانی برای خرید لوازم خانگی
پرداخت وام خرید لوازم خانگی به مبلغ 50 و 100 میلیون تومان به 200/000 نفر در دستور کار دولت قرار دارد.
شرایط ضامن مورد نیاز برای دریافت وام 60 ماهه اشتغال تا سقف 300 میلیون تومان اعلام شد + جزییات
بانک مرکزی شرایط ضامنین دریافت وام اشتغالزایی از مبلغ 100 تا 300 میلیون ریال را اعلام کرد.اینوام بسته به مبلغ آن بدون ضامن و یا حداکثر 1 یا 2 ضامن به همراه سفته قابل پرداخت است. مدت بازپرداخت این وام 36 الی 60 ماهه است.
طلای خود را در بانک ملی وثیقه کنید و وام 500/000/000 ریالی فوری دریافت کنید/بدون ضامن
در طرح جدید بانک ملی شما می توانید با وثیقه قرار دادن طلای خود تا سقف 500 میلیون ریال از وام و تسهیلات بانک ملی با سود 18 درصد و باز پرداخت 60 ماهه به صورت فوری و بدون ضامن استفاده کنید.
طرح جدید بانک ملی/هم سود 18 درصد بگیرید و هم وام 200 میلیون تومانی فوری و بدون ضامن
در طرح جدید بانک ملی می توانید با سپرده گذاری 18 درصدی در مقاطع 3ماهه ٬6ماهه و 12 ماهه علاوه بر دریافت سود به میزان 2/000/000/000 ریال وام خرید دریافت کنید.این وام فوری و بدون ضامن پرداخت می شود.