پنجشنبه, 31 خرداد 1403 2024,June

برگزاری پنجمین مزایده املاک و مستغلات سازمان اموال تملیکی

30 مرداد 1401
برگزاری پنجمین مزایده املاک و مستغلات سازمان اموال تملیکی

به گزارش بانک اول به نقل از سازمان جمع‌آوری و فروش اموال تملیکی، آغاز ارسال پیشنهاد قیمت از ساعت هشت صبح امروز (دوشنبه، هشتم مرداد ماه ۱۴۰۱) بوده که هم‌زمان اطلاعات مربوط به این مزایده در سایت سازمان و سامانه تدارکات الکترونیکی دولت منتشر خواهد شد؛ آخرین مهلت ارسال پیشنهاد قیمت نیز تا ساعت ۲۴ روز چهارشنبه ۱۹ این ماه خواهد بود.

شایان ذکر است قیمت پیشنهادی متقاضیان باید بالاتر از قیمت پایه کارشناسی باشد.

بر این اساس، بسته پیشنهادات نیز ساعت ۱۴ روز شنبه (۲۲ مرداد ماه) در محل سازمان مرکزی، رمزگشایی و در همان روز نیز برندگان مزایده اعلام می‌شوند.

حضور متقاضیان در جلسه رمزگشایی پیشنهادات بلامانع است./مهر

اخبار مرتبط
در شرایطی که کارمندان بانک انتظار داشتند همانند سایر ادارات شامل 2 روز تعطیلی در آخر هفته باشند٬ قرار گرفتند نام بانک ها در کنار ارگان های نظامی و انتظامی و بیمارستانها و ... که شامل لایحه فوق نمی شوند موجی از نامیدی را در میان این قشر که از پر کارترین کارمندان کشور هستند ایجاد کرد و باعث تعجب بسیاری از کارشناسان شد . چرا که ارگانهایی مثل بیمارستان ها ٬ مراکز نظامی ٬ انتظامی و ... شیفت کار هستند و به صورت 24 ساعته در تمام ایام و تعطیلات رسمی هم فعالیت دارند ٬ در صورتی که این موضوع در مورد بانک
بانک اول - بانک دی شرایطی را فراهم کرده که متقاضیان واجد شرایط بتوانند وام 200 میلیون تومانی طرح «فرزانه ارزش آفرین» را دریافت کنند. متقاضیان برای دریافت این وام باید در یکی از شعب بانک دی سپرده قرض الحسنه داشته باشند.
بانک اول - قیمت‌ دلار تا ظهر امروز شنبه ۸ مرداد ۱۴۰۱، روندی با ثبات و اندکی افزایشی داشت اما به تدریج به سمت کانال قیمتی بالاتر حرکت کرد. به نظر می‌رسد دلار منتظر اخبار برجامی است. البته اقدامات بازارساز هم می‌تواند در این میان اثرگذار باشد.

دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید

captcha


امتیاز:

دسته بندی مقالات
آخرین مقالات