پنجشنبه, 31 خرداد 1403 2024,June

فوری؛ سن دریافت گواهینامه تغییر کرد

19 دی 1402
فوری؛ سن دریافت گواهینامه تغییر کرد

مطابق مصوبه جدید دولت،سن دریافت گواهینامه برای جوانان تغییر کرد.

به گزارش بانک اول، سخنگوی دولت گفت: مطابق مصوبه جدید دولت، نوجوانان ۱۶ساله گواهینامه‌های موتور سیکلت‌های خاص را دریافت می‌کنند. در راستای تحقق دولت الکترونیک، تمام مراحل ثبت‌نام متقاضی به‌صورت برخط انجام می‌شود. بعد از فراهم کردن زیرساخت‌های لازم، این ابلاغیه اجرایی خواهد شد.

سخنگوی دولت گفت: امکان دریافت برخی انواع خاص از گواهینامه موتورسیکلت برای نوجوانان ۱۶سال به بالا، بعد از فراهم شدن مقدمات آن در دست رسیدگی است.

علی بهادری‌جهرمی سخنگوی دولت در نشست خبری با خبرنگاران ضمن گرامیداشت سالگرد قیام 19 دی مردم قم در سال 1356، بیان کرد: بعد از دستور رییس‌جمهور درخصوص مساعدت حداکثری به عزیزانی که در طرح ملی مسکن از امکان تسهیلات استفاده می‌کنند، معاون اول رییس‌جمهور جلسات متعددی با متولیان بخش‌های مختلف برگزار کردند و توافق شد اقساط وام نهضت ملی مسکن در دو سال ابتدایی بازپرداخت به حدود 5 میلیون تومان کاهش یابد تا امکان بازپرداخت برای مردم بهتر شود و این کاهش در وام‌های با مبلغ کمتر نیز پایین‌تر خواهد بود.

وی افزود: هم‌چنین امکان دریافت برخی انواع خاص از گواهینامه موتورسیکلت برای نوجوانان 16 سال به بالا، بعد از فراهم شدن مقدمات آن در دست رسیدگی است؛ هم‌چنین مقرر شده است تمامی فرآیندها بعد از اجرای آیین‌نامه باید به‌صورت الکترونیکی برگزار شود.

اخبار مرتبط
ام وی ام X۲۲ پرو دنده‌ای در کنار نسخه اتوماتیک گزینه‌های متنوع‌تری را برای علاقه‌مندان این هاچبک کراس‌اوور فراهم می‌آورد. این خودرو با فاصله محوری ۲.۵۵ متر و کابین جادار، فضای مناسبی برای خانواده‌های کوچک دارد.
خرید ۲۰۷ دنده‌ای ۷۵۰ میلیون تمام می‌شود، اما قیمت ۲۰۷ اتوماتیک سقف‌شیشه‌ای به یک میلیارد رسیده است
شرکت بهمن موتور شرایط فروش و تکمیل وجه ۴ خودرو ویژه طرح جوانی جمعیت و عادی را اعلام کرد.
، بر اساس این بخشنامه متقاضیان تبدیل خودرو فیدلیتی پرایم به پرستیژ، می‌توانند از ساعت 10 صبح روز پنجشنبه 31 خرداد تا پایان روز یکشنبه 3 تیر با مراجعه به سایت فروش اینترنتی محصولات بهمن موتور، نسبت به واریز مبلغ مابه‌التفاوت اقدام کنند.

دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید

captcha


امتیاز:

دسته بندی مقالات
آخرین مقالات
تگ ها