بیت‌کوین رکورد یکسال گذشته را شکست!

بانک اول - این نخستین بار از آگوست سال گذشته تا کنون به شمار می‌رود که قیمت بیت‌کوین به 12 هزار دلار می‌رسد.

به اشتراک بگذارید:

۱۲ مرداد ۱۳۹۹  خبر ۱ دیدگاه

 به گزارش بانک اول، در معاملات امروز بازار جهانی ارزهای مجازی قیمت هر توکن بیت‌کوین 11 هزار و 980 دلار به فروش رسیده است که نسبت به دیروز 5.41 درصد رشد کرده است.

این نخستین بار از آگوست سال گذشته تا کنون به شمار می‌رود که قیمت بیت‌کوین به 12 هزار دلار می‌رسد.

البته چند ساعت بعد شاهد کاهش نسبی قیمت بیت‌کوین و رسیدن آن به حدود 11 هزار و 300 دلار بودیم در حال حاضر کل ارزش بازار بیت‌کوین زیر 210 میلیارد دلار است.

یکی دیگر از ارزهای مجازی پرطرفدار ریپل است که در معاملات امروز حدود 10 درصد مثبت شد و به 0.29 دلار به ازای هر توکن رسید.ارزش بازار ریپل هم اکنون 13 میلیارد دلار برآورد می‌شود.

بیت‌کوین کش اما 5 درصد کاهش قیمت را تجربه کرد و 293 دلار معامله شد.

اتریوم هم که دومین ارز مجازی برزگ از نظر ارزش بازار به شمار می‌رود امروز 6 درصد مثبت شد و 376 دلار داد و ستد شد.

امتیاز کاربران:
نظرات کاربران
نظر بدهید

نادر زمانی پنج شنبه ۱۶ مرداد ۱۳۹۹ - ۸:۳۲

۰

با سلام خدا شاهده با این روش امید مردم بدبخت را هم ازبین بردید قبلا کسی پول پیش را برای اب وبرق کاز مالک میگرفت اکر مستاجر نمیداد ازهمان پول کسر میکرد ولی با وعده وام شما به ملت تمام مالکین هر چی درزندکی کم دارند امیدشان را بستند به این پول پیش مردم ودر روستاها هم بالای پنجاه میلیون پول پیش میخواهند این این ملت از این دولت یک کار خیر دیده همش بدبختی وبهانه شده تحریم اقای روحانی خبر ازاجاره وپول پیش دارید شما بجای وام کسانی را انتخاب بکنید که دندان طمع این مالکین تورم را بکشه و هر کی به میل خود هر کاری میکند را ازبین ببره وبجای ماهی ماهی گرفتن را باد بده .ای کاش این دیار نفت نداشت تمام این مصیبتها ازداشتن نفته همه واجبتر وکیلهای مجلس باید پی به قدرت خود داشته باشند وجلو این گرانی را بگیرند

بانک اول در تلگرام
بانک اول در اینستاگرام
logo-samandehi