چهارشنبه, 27 تیر 1403 2024,July

وام ۲۰۰ میلیون تومانی مسکن روستایی چشم انتظار تضمین ها

04 مهر 1401
وام ۲۰۰ میلیون تومانی مسکن روستایی چشم انتظار تضمین ها

به گزارش بانک اول مجید جودی گفت:هنوز تسهیلات ۲۰۰ میلیون تومانی مسکن روستایی پرداخت نشده است. با توجه به آنکه مقرر شده بود که سازمان برنامه و بودجه تضمین نامه را به وزارت راه وشهرسازی ارائه کند، هنوز خبری از این موضوع نیست.

به گفته معاون نوسازی و مسکن بنیاد مسکن انقلاب اسلامی در مصوب هیئت دولت برای پرداخت وام ۲۰۰ میلیون تومانی مسکن روستایی اعلام شده که باید صندوق اساسنامه این  تسهیلات را پرداخت کند. اعلام شده امروز این تضمین نامه پرداخت تسهیلات را ارائه خواهد کرد.

وی می‌گوید: هم اکنون بانک‌های عاملی که این تسهیلات ۲۰۰ میلیون تومانی را باید پرداخت کنند مشخص و سهمیه آن‌ها تعیین شده است. از جمله بانک مسکن وکشاورزی ابلاغ استانی آن‌ها صورت گرفته است.

جودی گفت:  سازمان برنامه بودجه  با ارائه این تضمین نامه به وزارت راه وشهرسازی  در خصوص شارژ صندوق پرداخت تسهیلات تضمین نامه ارائه می‌کند./باشگاه خبرنکاران جوان

اخبار مرتبط
بانک پارسیان در طرح تسهیلاتی وام امتیازی، تا سقف 300 میلیون تومان وام اعطا می‌کند. این وام از نوع قرض الحسنه است و فقط چهار درصد کارمزد برای آن لحاظ شده است. سقف مبلغ وام برای اشخاص حقیقی و حقوقی متغیر است؛ برای شخص حقیقی حداکثر 300 میلیون تومان و برای شخص حقوقی حداکثر 750 میلیون تومان سقف تعیین شده است.
زائران سرپرست خانوار که دریافت کننده یارانه هستند، می‌توانند با مراجعه به در سامانه حج و زیارت و انجام مراحل ثبت نام اربعین، درخواست تسهیلات اربعین را ثبت کنند، با این حال هنوز به صورت رسمی پرداخت تسهیلات اعلام نشده و احتمالا با نزدیک شدن به روزهای اربعین مانند سال گذشته جزئیات آن اعلام می‌شود.
بانک مسکن برای پرسنل شرکت‌هایی که در این بانک حساب دارند، وام 100 میلیون تومانی با دوره بازپرداخت 12 ماهه فراهم کرده است.
در صورتی که افراد حساب کوتاه مدت داشته باشند، از طرف بانک سودی معادل پنج درصد به اصل سپرده‌شان پرداخت می‌شود. متقاضیان به منظور دریافت این وام باید ضامن رسمی و اعتبار شغلی مدنظر بانک را داشته باشند. مدت زمان بازپرداخت اقساط با توجه به سود و مقدار تسهیلات دریافتی متغیر بوده اما در کل از 24 ماه بیشتر نخواهد بود.

دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید

captcha


امتیاز:

دسته بندی مقالات
آخرین مقالات