پنجشنبه, 31 خرداد 1403 2024,June

آغاز ثبت‌نام آزمون استخدامی شرکت عمران / زمان برگزاری آزمون ۱۱ خرداد+ لینک

26 فروردین 1403
 آغاز ثبت‌نام آزمون استخدامی شرکت عمران / زمان برگزاری آزمون ۱۱ خرداد+ لینک

عضو هیات مدیره و راهبر اداری و مالی شرکت عمران شهرهای جدید از آغاز ثبت‌نام آزمون استخدامی شرکت عمران خبر داد.

به گزارش بانک اول «مختار محمدی» درباره جزئیات برگزاری آزمون استخدامی شرکت عمران شهرهای جدید در سال ١۴٠٣ گفت: نخستین مجوز استخدامی در شرکت مادر تخصصی عمران شهرهای جدید، در سال ۱۳۹۴ برای تعداد ۲۵ نفر اخذ شد که در نهایت پنج نفر در رشته شغلی کارشناس راه، ساختمان و شهرسازی جذب و استخدام شدند.

به گفته وی، دومین مجوز در سال ۱۴۰۱ به تعداد ۳۵۰ نفر توسط سازمان اداری و استخدامی صادر و مجوز تامین اعتبار ۱۰۱ نفر از طریق سازمان برنامه بودجه کشور نیز صادر شد که از این تعداد ۱۵ نفر به سهمیه نخبگان اختصاص یافته است. تلاش می‌شود مانده مجوز تمدید و اعتبار لازم نیز تامین شده تا نیروهای شایسته در فضای رقابتی به منظور انتصاب در پست‌های سازمانی جذب شوند.

محمدی افزود: این مجوز برای استخدام در رشته‌های شغلی کارشناس برنامه‌ریزی شهرهای جدید، کارشناس فنی و اجرایی شهرهای جدید، کارشناس املاک شهرهای جدید، کارشناس شبکه، حسابدار، کارشناس تحلیل و تولید نرم افزار، کارشناس حقوقی، کارشناس برنامه و بودجه اختصاص یافته و دفترچه برگزاری آزمون از مورخ ۱۹ فروردین ۱۴۰۳ در پایگاه اطلاع‌رسانی مرکز آزمون جهاد دانشگاهی به نشانی (https://hrtc.ir) بارگذاری شده است. داوطلبان می‌توانند تا روز سه‌شنبه (۲۸ فروردین) برای شرکت در آزمون ثبت‌نام کنند.

عضو هیات‌مدیره شرکت عمران شهرهای جدید در پایان خاطرنشان کرد: آزمون مدنظر توسط مرکز جهاد دانشگاهی برای داوطلبان پس از ثبت نام، در تاریخ ۱۱ خرداد ۱۴۰۳ برگزار خواهد شد.

اخبار مرتبط
بر اساس آمار منتشر شده از سوی بانک مرکزی، نرخ بهره بین بانکی در هفته منتهی به چهارشنبه ۳۰ خرداد به ۲۳.۶۶ درصد رسید.
وی با بیان این که در مرحله نخست این مسابقه، مردم هر استان با یکدیگر مسابقه خواهند داد، گفت: در مرحله دوم هر استانی که بیشترین میزان صرفه‌جویی را داشته باشد، جوایز بیشتری را به خود اختصاص خواهد داد.
نمره‌کل متقاضیان نوبت اول آزمون سراسری و اسامی چند برابر ظرفیت مربوط به متقاضیان پذیرش دانشجو-معلم اعلام شد. داوطلبان با مراجعه به سایت سازمان ملی سنجش می‌توانند نمره خود را مشاهده کنند. داوطلبان براساس نمره اعلامی باید در مرحله انتخاب رشته شرکت کنند و نتیجه نهایی نیمه مهرماه اعلام می‌شود.
دولت‌های عضو اتحادیه‌ی اروپا قرار است فردا (پنجشنبه) موضع خود را درقبال لایحه‌ی اسکن پیام‌ها اعلام کنند. هدف اصلی لایحه شناسایی محتوای هرزه‌نگاری کودکان است. پس از اعلام موضع دولت‌ها، اتحاشدیه‌ی اروپا درباره‌ی برگزاری رأی‌گیری تصمیم می‌گیرد.

دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید

captcha


امتیاز:

دسته بندی مقالات
آخرین مقالات
تگ ها