ﺳﻪشنبه, 1 خرداد 1403 2024,May

شرایط فروش نقدی ون باری اینرودز با تحویل خرداد ماه امسال

27 فروردین 1403
شرایط فروش نقدی ون باری اینرودز با تحویل خرداد ماه امسال

شرکت بهمن موتور طرح فروش نقدی و آنلاین ون باری اینرودز را برای خریداران اعلام نمود. بر اساس این طرح ویژه، متقاضیان محترم می‌توانند در بازه زمانی مشخص شده از ساعت 10 صبح روز چهارشنبه، 29 فروردین 1403 لغایت 24 بامداد چهارشنبه 12 اردیبهشت ماه 1403 یا تا زمانی که ظرفیت موجود باشد، نسبت به ثبت سفارش خرید این محصول جدید اقدام نمایند.

به گزارش بانک اول ون باری اینرودز که با کد محصول SKNNRD00 شناخته می‌شود، در هفته پایانی خردادماه سال جاری و با مدل 1403 به دست مشتریان گرامی خواهد رسید. این خودروی کاربردی با رنگ سفید عرضه خواهد گردید و قیمت آن مبلغ 8 میلیارد و 171 میلیون و 60 هزار ریال تعیین شده است. لازم به ذکر است که در صورت انصراف از خرید، شرکت بهمن موتور سود 17.5 درصد سالیانه را از خریداران محترم دریافت خواهد نمود و چنانچه تاخیری در تحویل خودرو رخ دهد، جریمه 2.5 درصد ماهانه برای شرکت در نظر گرفته شده است.

جدول شرایط فروش نقدی ون باری اینرودز ویژه فروردین 1403

نوع خودرو ون باری اینرودز
کد محصول SKNNRD00
قیمت محصول (ریال) 8,171,060,000
سود انصراف (سالیانه) 17.5 درصد
جریمه تاخیر (ماهانه) 2.5 درصد
مدل 1403
زمان تحویل خودرو هفته آخر خرداد
رنگ قابل عرضه سفید
اخبار مرتبط
مشی رئیس‌جمهور این بود که یک روز هم کار مردم روی زمین نماند؛ لذا تصمیم دولت بر این شد که تعطیلی نداشته باشیم.
جوکار در ادامه افزود: از سوی دیگر در سیستم مالیاتی باید نظام تشویق و تنبیه وجود داشته باشد و مودیانی که در مناطق محروم فعالیت اقتصادی دارند مشمول معافیت‌های مالیاتی جذابی شوند تا سرمایه‌ها به مناطق محروم سوق داده شود.
رهبر معظم انقلاب اسلامی در بخشی از این پیام تصریح کردند: با اندوه و تاسف فراوان خبر تلخِ درگذشتِ شهادت گونه‌ی عالم مجاهد، رئیس جمهور مردمی و با کفایت و پرتلاش، خادم‌الرضا علیه السلام جناب حجة الاسلام و المسلمین آقای حاج سید ابراهیم رئیسی و همراهان گرامی ایشان رضوان الله علیهم را دریافت کردم.

دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید

captcha


امتیاز:

دسته بندی مقالات
آخرین مقالات
تگ ها