چهارشنبه, 27 تیر 1403 2024,July

6 شرط تغییر فیدلیتی پرایم به پرستیژ ویژه خردادماه

31 خرداد 1403
6 شرط تغییر فیدلیتی پرایم به پرستیژ ویژه خردادماه

بر اساس این بخشنامه متقاضیان تبدیل خودرو فیدلیتی پرایم به پرستیژ، می‌توانند از ساعت 10 صبح روز پنجشنبه 31 خرداد تا پایان روز یکشنبه 3 تیر با مراجعه به سایت فروش اینترنتی محصولات بهمن موتور، نسبت به واریز مبلغ مابه‌التفاوت اقدام کنند.

به گزارش بانک اول، بهمن موتور با انتشار بخشنامه‌ای، شرایط تغییر خودرو فیدلیتی پرایم به فیدلیتی پرستیژ را برای خرداد ۱۴۰۳ اعلام کرد.

  • بهمن موتور اعلام کرده که ظرفیت این طرح محدود بوده و مختص متقاضیانی است که موعد تحویل خودرو آن‌ها اردیبهشت و مرداد ۱۴۰۳ است. این دسته از متقاضیان نباید تاکنون خودرویی دریافت کرده باشند.
  • گفتنی است که این طرح جایگزینی اختیاری بوده و متقاضیان نسخه پرایم هیچ اجباری در تبدیل خودرو خود ندارند.
  • قیمت فیدلیتی پرستیژ تیپ ۱ در این طرح یک میلیارد و ۶۲۲ میلیون تومان بوده و طی آن متقاضیان تبدیل فیدلیتی پرایم تیپ ۱ به پرستیژ تیپ ۱ باید مابه‌التفاوتی ۲۱۳ میلیون تومانی را بپردازند.
  • متقاضیان تبدیل فیدلیتی پرایم تیپ ۲ به فیدلیتی پرستیژ تیپ ۲ نیز با توجه به قیمت ۱ میلیارد و ۶۳۴ میلیون تومانی آن، باید مابه‌التفاوت ۲۲۱ میلیون تومانی را پرداخت کنند.
  • در این طرح جایگزینی، موعد تحویل، هفته سوم مرداد ماه ۱۴۰۳ اعلام شده است.

جزئیات شرایط تبدیل اختیاری فیدلیتی پرایم به پرستیژ به شرح زیر است:

اخبار مرتبط
نایب رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس با بیان اینکه واردات خودرو منجر به تعادل در بازار می‌شود، گفت: خودرو از کالای سرمایه‌ای به مصرفی تبدیل می‌شود و می‌تواند کمک کند که نقدینگی‌ها به سمت تولید برود و از مسائل احتکار خودروها نیز جلوگیری شود.
گروه خودروسازی سایپا اعلام با ارائه توضیحاتی به ثبت‌نام کنندگان خودرو شاهین اعلام کرد که امکان ویرایش اطلاعات در سامانه یکپارچه خودرو در اختیار شرکت سایپا نیست و مدیریت این سامانه توسط شرکت ایران فاوا انجام می شود.
همانطور که گفته شد تا پایان مهلت ثبت‌نام دستکم 130 هزار نفر در سامانه یکپارچه خودروهای وارداتی ثبت‌نام کردند و با احتساب بلوکه کردن 500 میلیون تومان هر متقاضی می‌توان میزان پول‌های بلوکه‌شده را در مجموع 65 هزار میلیارد تومان تخمین زد.
کرمان موتور در نمایشگاه خودرو شیراز، دو خودروی برقی خود ایگل برقی و EJ۷ به نمایش گذاشت و اکنون با معرفی خودروی E۳۰X تنوع محصولات برقی خود را افزایش داد تا بتواند سهم بازار بیشتری از این بخش نوظهور بازار خودرو کشور به خود اختصاص دهد.

دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید

captcha


امتیاز:

دسته بندی مقالات
آخرین مقالات
تگ ها