پنجشنبه, 30 شهریور 1402 2023,September

استخدام بانک ها

بانک پارسیان استخدام میکند + مهلت و لینک ثبت نام
بانک پارسیان در نظر دارد جهت تکمیل نیروی انسانی مورد نیاز خود در بخش پشتیبانی در شهر تهران، از بین داوطلبان مرد از طریق مصاحبه و سایر مراحل مربوطه تامین نماید.  مهلت ثبت نام تا ۲۱ شهریور ۱۴۰۲ می باشد.
تمدید مهلت ثبت‌نام آزمون استخدامی بانک سینا
گفتنی است متقاضیان واجد شرایط (زن و مرد) پس از کسب موفقیت در آزمون کتبی، با انجام مصاحبه‌های تخصصی، تایید صلاحیت‌های عمومی و احراز توانایی‌ها در چارچوب قوانین و مقررات جاری، به صورت قراردادی دعوت به همکاری می‌شوند.
بانک سینا استخدام می‌کند
بانک سینا، در راستای توسعه فعالیت‌های خود و بهره‌گیری از نیروهای تخصصی و مجهز به دانش روز، فراخوان جدید استخدامی خود را منتشر کرد.
بانک ایران زمین استخدام می‌کند
بانک ایران زمین به منظور تامین و تکمیل سرمایه انسانی در حوزه های "فناوری اطلاعات" و "طرح و برنامه"، دعوت به همکاری می‌کند.
بانک پاسارگاد استخدام می کند
بانک پاسارگاد به منظور تامین و تکمیل سرمایه انسانی مورد نیاز شعبه‌های خود از واجدین شرایط پس از ثبت نام الکترونیکی و بر اساس اولویت‌های مورد نیاز، دعوت به مصاحبه می‌نماید.
 ثبت نام مرحله ارزیابی تکمیلی آزمون استخدامی بانک ملی ایران در سال ۱۴۰۲
م چنین معرفی شدگان پس از تکمیل فرآیند ثبت نام و درج اطلاعات در سامانه مذکور برای ورودهای بعدی خود با درج آدرس https://bmi.assess.ir/auth/login اقدام کنید.
بانک ایران‌زمین درحوزه فناوری اطلاعات استخدام می‌کند
متقاضیان استخدام می توانند جهت ثبت نام به لینک زیر مراجعه کنند و پس از مطالعه دقیق شرایط و ضوابط استخدام، نسبت به تکمیل فرم ثبت نام الکترونیکی اقدام کنند.
نتایج اولیه آزمون استخدامی بانک ملی اعلام شد
آزمون فوق صبح روز جمعه ۱۵ اردیبهشت ماه در ۷۲ حوزه امتحانی در دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالی و در ۵۶ شهرستان در سراسر کشور برگزار شد.
استخدام بانک پارسیان در تهران و استانها با مدرک لیسانس و فوق لیسانس
بانک پارسیان در سراسر کشور از میان دارندگان مدرک تحصیلی کارشناسی و کارشناسی ارشد در رشته های مختلف استخدام می کند. استخدام بانک پارسیان از طریق برگزاری آزمون کتبی و مصاحبه انجام می شود. لینک ثبت نام در آزمون بانک پارسیان در سایت بانک اول موجود است.
اعلام نتایج پذیرفته­­‌شدگان در آزمون گواهینامه حرفه‌ای بانکداری اسلامی
نتایج پذیرفته­­ شدگان در آزمون گواهینامه حرفه‌ای بانکداری اسلامی مورخ ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ اعلام شد.
برگزاری پانزدهمین آزمون‌ سنجش صلاحیت حرفه‌ای سمت‌های مدیریتی در بانک‌ها و مؤسسات اعتباری
همچنین کارت ورود به جلسه نیز از روز‌های ۱ تا ۴ خردادماه از طریق آدرس https://azmoon.ibi.ac.ir/main در دسترس متقاضیان خواهد بود.
فردا آخرین مهلت دریافت کارت آزمون استخدامی بانک ملی
مشاور رئیس و مدیر کل روابط عمومی سازمان سنجش آموزش کشور با بیان اینکه ۱۰۵ هزار و ۲۶۹ داوطلب برای آزمون استخدامی بانک ملی سال ۱۴۰۱ ثبت‌نام کرده‌اند، افزود: از این تعداد ۵۵ هزار و ۱۸۳ داوطلب زن و ۵۰ هزار و ۸۶ داوطلب مرد هستند و این آزمون صبح روز جمعه ۱۵ اردیبهشت ماه در ۷۲ حوزه امتحانی در دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالی و در ۵۶ شهرستان در سراسر کشور برگزار خواهد شد.
بانک سینا کارشناس فناوری اطلاعات استخدام می کند
بانک سینا به منظور تأمین نیروی انسانی و ارائه خدمات بهینه مالی و بانکی به مشتریان، کارشناس فناوری اطلاعات استخدام می‌کند.
 استخدام بزرگ بانک ملی ایران در سراسر کشور /انواع رشته ها
بانک ملی ایران برای تأمین نیروی انسانی مورد نیاز خود از طریق برگزاری آزمون کتبی در حیطه های عمومی و تخصصی، مصاحبه استخدامی و طی مراحل گزینش به صورت پیمانی در سر اسر کشور و از میان رشته های مختلف استخدام مینماید.
 بانک ایران زمین استخدام می کند
بانک ایران زمین به منظور تامین و تکمیل سرمایه انسانی در حوزه فناوری اطلاعات و در ۳ شاخه کارشناس سرویس و عملیات- کارشناس پایگاه داده- کارشناس مرکز داده، دعوت به همکاری می نماید.
راهنمای آزمون استخدامی  بانک ها + شرایط استخدام
اگر مایلید بدانید شرایط استخدام در بانک ها چیست، قبل از هر چیز باید این نکات مهم را بدانید.
اسامی دعوت‌شدگان به مصاحبه آزمون استخدامی بانک مرکزی اعلام شد
فهرست اسامی دعوت شدگان به مصاحبه آزمون استخدامی ۱۱ آذرماه سال ۱۴۰۱ بانک مرکزی ایران در مقاطع و ردیف‌های شغلی مختلف اعلام شد.
دریافت شماره شبای تمام بانک‌ها با یک کلیک
جهت دریافت شماره شبا، با کلیک بر روی لوگوی بانک مورد نظر خود، می‌توانید شماره شبای حساب بانکی خود را دریافت کنید.
بانک قرض الحسنه مهر ایران استخدام می کند
بانک قرض الحسنه مهر ایران استخدام می کند . این بانک از طریق برگزاری آزمون ورودی از متقاضیان دارای درک لیسانس و فوق لیسانس در سراسر کشور نیرو استخدام می کند.
بانک رفاه کارگران استخدام می‌کند / جزئیات و لینک ثبت‌نام
بانک رفاه کارگران استخدام می کند. دارندگان مدرک کارشناسی و کارشناسی ارشد در علوم مهندسی کامپیوتر ٬ مهندسی فناوری اطلاعات ٬ مهندسی صنایه و ... در تهران می توانند در این استخدام شرکت کنند.
 جزییات مهم درباره زمان برگزاری آزمون استخدامی بانک ملت
متقاضیانی که ثبت نام خود را تکمیل و کد رهگیری دریافت کرده اند، می توانند در تاریخ های یادشده برای دریافت کارت ورود به جلسه در رده شغلی بانکدار و کاردان به سایت اینترنتی بانک ملت به نشانی www.bankmellat.ir مراجعه کنند.
بانک رفاه کارگران استخدام می کند
بانک رفاه کارگران به منظور تامین بخشی از نیروی انسانی متخصص مورد نیاز خود از میان افراد واجد شرایط (آقا / خانم) دعوت به همکاری می کند
تمدید زمان ثبت نام آزمون استخدامی  بانک ملت و افزایش گرایش های تحصیلی مورد پذیرش در رده بانکدار و کاردان
متقاضیان واجد شرایط مطابق مفاد آگهی آزمون استخدامی، می توانند برای کسب اطلاعات تکمیلی و ثبت نام، به سایت اینترنتی بانک ملت به نشانی www.bankmellat.ir مراجعه کنند.
استخدام جدید بانک ملت در سراسر کشور با مدرک لیسانس و فوق لیسانس +شرایط
استخدام حدید در بانک ملت در سراسر کشور در رشته های مختلف کارشناسی و کارشناسی ارشد از 15 آذرماه 1401 شروع می شود و ثبت نان اینترنتی از طریق وبسایت این بانک تا تاریخ 25 آذر ادامه دارد. دارندگان مدرک لیسانس و فوق لیسانس به شرح موجود در سایت بانک اول می توانند جهت استخدام در بانک ملت ثبت نام کنند. آزمون کتبی این استخدام در 8 دیماه انجام می شود. اخبار تکمیلی در سایت بانک اول بروزرسانی می شود.
استخدام بانک اقتصاد نوین در ساسر کشور
بانک اول - بانک اقتصاد نوین از تاریخ 26 مهر ماه تا 6 آبا ن ماه از دانش آموختگان رشته حقوق در سراسر کشور استخدام می کند.
بانک آینده استخدام می کند
بانک اول - بانک آینده از افراد مجرب، متخصص، متعهد و با انگیزه، با شرایط به شرح ذیل دعوت به همکاری می نماید.
آزمون استخدامی بانک شهر
بانک اول - مدیر امور آموزش و توسعه سرمایه های انسانی بانک شهر با اشاره به برنامه زمانبندی مرحله دوم آزمون استخدامی بانک شهر بر حضور به موقع شرکت کنندگان در موعد تعیین شده جهت انجام مصاحبه حضوری تاکید کرد.
استخدام در بانک صادرات (لیسانس و فوق لیسانس)
بانک اول - بانک صادرات از میان فارغ التحصیلان کارشناسی و کارشناسی ارشد در رشته های مهندسی کامپیوتر و مهندسی فناوری اطلاعات IT در تهران استخدام می کند.
آگهی استخدام در  بانک پاسارگاد
بانک اول - بانک پاسارگاد استخدام میکند.
 تمدید مهلت ثبت‌نام  آزمون استخدامی بانک رفاه
بانک اول - مهلت ثبت‌نام در آزمون دعوت به همکاری بانک رفاه کارگران تمدید شد.
 استخدام بانک شهر
بانک اول - بانک شهر به منظور تامین و تکمیل بخشی از نیروی انسانی مورد نیاز شعب خود در سمت بانکدار (متصدی دریافت و پرداخت‌‌‏ – تحویلدار)، از بین متقاضیان پس از کسب موفقیت در آزمون کتبی و اعلام پذیرفتگان چند برابر ظرفیت، با انجام مصاحبه های تخصصی، عمومی و طی مراحل اداری به کارگیری نماید.
استخدام بانک رفاه در سراسر کشور
بانک اول - - بانک رفاه کارگران به منظور تامین نیروی انسانی مورد نیاز خود از میان افراد واجد شرایط در مقطع تحصیلی کارشناسی و کارشناسی ارشد و در رشته های مورد نیاز برای مشاغل بانکدار به منظور اشتغال در واحدهای بانک در سراسر کشور، دعوت به همکاری می کند.
چگونه در بانک استخدام شویم؟
بانک اول - بانک همیشه به‌عنوان منبع پول و یک سازمان قدرت‌مند، جذابیت زیادی برای عموم مردم دارد و استخدام در بانک‌، موفقیت بزرگی برای اکثر جوانان تحصیل‌کرده به‌شمار می‌آید اما قبل از اقدام به استخدام شدن باید با شرايط استخدام بانک ها آشنا شوید
استخدام جدید بانک رفاه کارگران/کارشناسی و کارشناسی ارشد
بانک اول - بانک رفاه کارگران در سال ۱۴۰۰ تصمیم به تامین بخشی از نیروی انسانی در چهارچوب قوانین وضع شده ، گرفته است که برای این منظور اقدام به برگزاری آزمون استخدامی بانک رفاه شامل آزمون کتبی و یا مصاحبه حضوری کرده است.
استخدام جدید بانک ملت در سطح کارشناسی و کارشناسی ارشد/ فرصت تا 30 دیماه
بانک اول- بانک ملت به منظور تکمیل نیروی انسانی خود در رده شغلی بانکدار، در استان بوشهر مطابق با ضوابط و آئین نامه استخدامی بانک، از بین متقاضیان واجد شرایط در مقاطع تحصیلی کارشناسی و کارشناسی ارشد دعوت به همکاری می نماید.
استخدام بانک پارسیان در شهرهای مختلف در 18 رشته تحصیلی
بانک اول - گروه پارسیان در نظر دارد نیروی انسانی مورد نیاز خود را در شعب تهران و شهرستان، از بین داوطلبان مرد و زن و از طریق برگزاری آزمون کتبی ، مصاحبه و سایر مراحل مربوطه تامین نماید.
استخدام بانک سینا  در 22 استان در سراسر کشور (لیسانس و فوق لیسانس)
بانک اول - بانک سینا به منظور تکمیل نیروی انسانی خود، از بین متقاضیان واجد شرایط در مقاطع تحصیلی کارشناسی و کارشناسی ارشد با حداقل معدل 15 ، بومی و ساکن یکی از شهرهای مندرج در جداول ذیل با رابطه استخدامی قراردادی با برگزاری آزمون سراسری استخدام می کند.
استخدام کارشناس در بانک ایران زمین + لینک
بانک اول - بانک ایران ‌زمین، به‌منظور تکمیل کادر اداری مورد نیاز خود، در حوزه امور انفورماتیک در واحد ستادی ادارات مرکزی، در استان تهران دعوت به همکاری می‌کند.
بانک ایران زمین استخدام می کند
بانک اول -جزئیات استخدام در بانک ایران زمین را در گزارش زیر بخوانید
استخدام بدون آزمون ورودی بانک پاسارگاد در رشته های مختلف لیسانس و فوق لیسانس در استانهای مختلف
بانک اول - بانک پاسارگاد در رشته های مختلف با مدرک لیسانس و فوق لیسانس و بدون آزمون ورودی جهت 3 گروه شغلی بانکدار٬ منشی (مسئول دفتر ) و کارشناس حقوقی در استانهای مختلف متقاضیان واجد شرایط را استخدام می کند.
 چگونگی و شرایط لازم برای استخدام در بانک
بانک اول - یکی از مشاغل بسیار پرطرفدار و محبوب در میان مردم استخدام در بانک است. معمولا کارمندان بانکی متصدی امور مالی و بانکی و یا تحویلدار نامیده می‌شوند. اگر از آن دست افرادی هستید که به دنبال راهی برای استخدام در بانک هستند حتما این مطلب را بخوانید
شروع ثبت نام استخدام بانک صادرات+اطلاعیه مهم زمان دقیق توزیع کارت و تاریخ آزمون(دیپلم ٬ لیسانس٬فوق لیسانس)
بانک اول - ثبت نام جهت شرکت در آزمون استخدامی بانک صادرات از دیروز اول مهر ماه شروع شد و بانک صادرات طی اطلاعیه ای زمان دقیق ثبت نام ٬ توزیع کارت شرکت در جلسه و تاریخ آزمون را اعلام کرد.
استخدام بانک صادرات در 19 استان کشور(دیپلم٬لیسانس٬فوق لیسانس)
بانک اول - بانک صادرات ایران به منظور تأمین نیروی انسانی مورد نیاز خود در تهران و18 استان‌ دیگر کشور از میان داوطلبان مرد و زن برای تصدی سمت‌های بانکدار و بانکیار (تحویلدار)، کارمند فنی - مهندسی و نگهبان از طریق آزمون کتبی و مصاحبه و بر اساس ضوابط و آیین‌نامه استخدامی مربوطه استخدام می‌کند.
اعلام اسامی پذیرفته شدگان آزمون استخدامی بانک تجارت
بانک اول - بانک تجارت اسامی پذیرفته شدگان آزمون استخدامی این بانک در تیرماه سالجاری را اعلام کرد.
بانک رفاه کارگران استخدام می‌کند
بانک اول - بانک رفاه کارگران جهت تکمیل کادر فنی خود، دعوت به همکاری می‌کند.
استخدام بانک پارسیان (جدید)
بانک اول - استخدام جدید در بانک پارسیان
استخدام بانک رفاه کارگران در سال ۹۹ / جذب تحویلدار و مشاغل تخصصی
بانک اول - بانک رفاه کارگران در نظر دارد به منظور تامین نیروی انسانی مورد نیاز بانک از میان افراد واجد شرایط به صورت «قراردادی» دعوت به همکاری نماید.