بانک اول
یکشنبه ۲۶ دی ۱۴۰۰ 16 January2022

پیش بینی بورس فردا ۱۹دی۱۴۰۰ / خروج پول از بورس ادامه خواهد یافت؟

بانک اول - در معاملات امروز، خروج پول از بورس با قدرت ادامه یافت و در نهایت حدود ۲۶۰میلیارد تومان خروج پول حقیقی به ثبت رسید. اما آیا در ادامه روزهای آینده نیز روند خروج پول از بورس کاهش خواهد یافت؟

به اشتراک بگذارید:

۱۸ دی ۱۴۰۰  خبر ۰ دیدگاه

به گزارش بانک اول پیش‌بینی می‌شود روند رکودی معاملات بازار فردا نیز ادامه داشته باشد. بازار فردا همانند روزهای گذشته رشد یا افت شدیدی نداشته و انتظار می‌رود روند کنونی بازار همچنان ادامه داشته باشد.

 

امید پور محمود، کارشناس و فعال بازار سرمایه ، چشم‌اندازی از روند معاملات فردا تصویر کرد و گفت: در روند معاملاتی امروز سهام گروه بانکی و خودرویی مانع ریزش هر چه بیشتر شاخص کل شدند. اما حدود ۷۰درصد بازار در بازه ۲- الی ۳-معامله شدند و خروج پول از بازار با قدرت ادامه یافت، در چنین شرایطی انتظار می‌رود روند کنونی بازار همچنان ادامه داشته باشد. 

وی بیان کرد: با توجه به اینکه در معاملات امروز حدود ۱۰۰سهم با صف فروش به معاملات خود پایان دادند، انتظار می‌رود روند نزولی این سهام در روز آینده نیز ادامه داشته باشد. در معاملات امروز همزمان با خروج پول از بازار سرمایه، حدود ۹۶میلیارد تومان خروج پول از صندوق‌‌های درآمد به ثبت رسید. بنابراین می‌توان گفت سهامداران منتظر هستند در کف قیمتی پایین‌تری خرید کنند. 

این کارشناس در پایان خاطرنشان کرد: خودرویی‌ها با توجه به حجم معاملات خوبی که داشتند، می‌توانند مورد توجه سهامداران قرار بگیرند. بانکی‌ها و غذایی‌ها نیز از دیگر صنایعی هستند که انتظار می‌رود روند سودسازی بهتری نسبت به سایر صنایع داشته باشند./اقتصادانلاین

امتیاز کاربران:
نظرات کاربران
نظر بدهید
بانک اول در تلگرام
بانک اول در اینستاگرام
logo-samandehi