بانک اول
جمعه ۸ مهر ۱۴۰۱ 30 September2022

پرداخت وام فرزندآوری مشروط شد؟

بانک اول - دبیر شورای هماهنگی بانک‌های خراسان رضوی درباره پرداخت وام فرزندآوری و پرداخت آن در بانک‌ها مشروط به اعتبارسنجی و کسب امتیاز و بلوکه پول سپرده توسط بانک‌ها تصریح کرد: پرداخت وام فرزند آوری و پذیرش متقاضی صرفأ از طریق ثبت نام متقاضی در سامانه بانک مرکزی صورت می‌گیرد.

به اشتراک بگذارید:

۲۹ شهریور ۱۴۰۱  خبر ۰ دیدگاه

به گزارش بانک اول حمید صفایی نیکو، دبیر شورای هماهنگی بانک‌های خراسان رضوی در خصوص اعتبار سنجی برای وام‌های قرض الحسنه ازدواج و فرزند آوری افزود: لازم است به منظور تسریع و تسهیل در پرداخت این وام‌ها شعب و واحد‌های هر بانک ضمن انجام اعتبار سنجی، امتیاز اعتباری متقاضیان در پرداخت این وام‌ها مدنظر قرار ندهند. ضمن اینکه پرداخت این وام‌ها (فرزندآوری، ازدواج) بدون هیچ گونه سپرده گذاری و یا مسدودی وام پرداختی با یک نفر ضامن معتبر یا یک فقره سفته صورت می‌گیرد.

دبیر شورای هماهنگی بانک‌های خراسان رضوی بیان کرد: امکان پرداخت وام‌های فرزندآوری و ازدواج با یک فقره سفته یا یک ضامن معتبر قابل پرداخت است. همچنین بر اساس سیاست اعتباری سال جاری امکان پرداخت تسهیلات بدون ضامن به شاغلین، بازنشستگان و مستمری بگیران دستگاه‌های اجرایی دولتی که حقوق خود را از بانک‌ها اخذ می‌نمایند و دارای رتبه اعتباری متناسب هستند امکان پذیر است.

امتیاز کاربران:
نظرات کاربران
نظر بدهید
بنر تبلیغاتی آرون گروپ
بانک اول در تلگرام
بانک اول در اینستاگرام
logo-samandehi