بانک اول
چهار شنبه ۲۸ مهر ۱۴۰۰ 20 October2021

وام و تسهیلات بانک توسعه تعاون

طرح حاتم بانک توسعه تعاون/ وام تا سقف 3 میلیارد تومان 48 ماهه

دریافت وام از بانک توسعه تعاون

بانک اول - افراد حقیقی یا حقوقی و کلیه شرکتهای تعاونی که دنبال خرید یا جایگزین کردن اقلام و کالاهای سرمایه‌ای در بخش تولید یا خدمات هستند می‌توانند از این طرح جهت دریافت وام تا سقف 3 میلیارد تومان استفاده کنند.

به اشتراک بگذارید:

۳۰ شهریور ۱۴۰۰  خبر ۰ دیدگاه

به گزارش بانک اول طرح حاتم تسهیلاتی است که به کلیه شرکت ها و اتحادیه های تعاونی پرداخت می شود. در این طرح، تسهیلاتی به منظور خرید، جایگزینی اقلام و کالاهای سرمایه ای، ماشین آلات و ادوات مورد نیاز پرداخت می شود که این تسهیلات تا سقف ۳۰ میلیارد ریال  با سود 18 پرداخت شده و حداکثر 70 درصد بهای تمام شده است.
باز پرداخت این وام 48 ماهه بوده و یکی دیگر از ویژگی های این طرح فاصله اقساط است که می تواند تا سه ماه افزایش پیدا کند.به این معنی که مشتری می تواند اقساط این وام را هر 3 ماه یکبار پرداخت کند.

وام طرح حاتم بانک توسعه تعاون

هر قسط وام 3 میلیارد تومانی طرح حاتم در صورت بازپرداخت 48 ماهه مبلغ 88,124,999 تومان و کل سود وام مبلغ 1,229,999,944 تومان است.

شرایط دریافت تسهیلات حاتم توسعه تعاون

این وام  بانک توسعه تعاون مخصوص شرکت‌ها و افراد فعال در حوزه تعاونی،‌ خدمات و تولید است و این افراد با داشتن جواز کسب و در صورتی‌که قسط یا بدهی معوق به بانک نداشته‌ باشند، می‌توانند از این تسهیلات استفاده کنند.از شرایط عمومی دریافت وام هم مانند تمامی وام ها نداشتن چک برگشتی و تسهیلات معوق در شبکه بانکی است.

وثیقه لازم جهت دریافت این وام سند ملکی است.

 

امتیاز کاربران:
نظرات کاربران
نظر بدهید
بانک اول در تلگرام
بانک اول در اینستاگرام
logo-samandehi