بانک اول
سه شنبه ۲۵ خرداد ۱۴۰۰ 15 June2021

سقوط ۱۰ درصدی قیمت بیت کوین

بانک اول - قیمت بیت کوین با شدت گرفتن مقررات ارزهای رمزنگاری شده در چین و ایالات متحده، نزدیک به ۱۰ درصد سقوط کرد.

به اشتراک بگذارید:

۱۸ خرداد ۱۴۰۰  خبر ۰ دیدگاه

به گزارش بانک اول به نقل از راشاتودی، روز سه شنبه در بحبوحه نگرانی ها از سیاست های پولی ایالات متحده و شدت گرفتن مقررات ارزهای رمزنگاری شده در چین، قیمت بیت کوین به پایین ترین سطح طی یک هفته گذشته کاهش یافت. این ارز رمزنگاری شده اصلی در ساعت ۰۷:۰۵ به وقت گرینویچ با ۹.۷ درصد کاهش با قیمت ۳۲۳۱۸ دلار معامله شد.

این بزرگ ترین زیان روزانه بیت کوین از ۲۸ می است. سایر ارزهای رمزنگاری شده اصلی نیز در روز سه شنبه با ضرر معامله می شدند، در حالی که ۱۰ سرمایه برتر بازار طی ۲۴ ساعت گذشته بین ۷.۳ تا ۱۲.۹ درصد کاهش یافته است.

تحلیل گران با اشاره به افزایش سرکوب تجارت و استخراج بیت کوین در چین، در تعطیلات آخر هفته گذشته، تنظیم کنندگان چینی تعدادی حساب مربوط به ارزهای رمزنگاری شده را در پلتفرم توئیتر مانند Weibo مسدود کردند.

جهان چو، از بخش مدیریت شرکت سرمایه گذاری ارز رمزنگاری Kenetic Capital، مستقر در هنگ کنگ، به کوین دسک گفت: چین همچنان به ارز رمزنگاری شده فشار می آورد و ممنوعیت های استخراج را با پاک کردن محبوب ترین پلت فرم رسانه های اجتماعی خود، Weibo انجام میدهد، که این نشان دهنده  سخت گیری پیرامون ارز رمزنگاری در چین است.

سرمایه گذاران هم این احتمال را دنبال می کنند که فدرال رزرو آمریکا بتواند از برنامه کاهش کمی نقدینگی خود جدا شود با این که برخی ادعا می کنند که بعید به نظر می رسد این سیاست پولی بر رمزارز و طلا تأثیر بگذارد.

این خبر مبنی بر اینکه وزارت دادگستری ایالات متحده اکثر ارزهای رمزنگاری شده را که خط لوله اصلی امریکا به هکرهای خود برای دسترسی مجدد به سیستم پرداخت کرده را پیدا کرده و بازپس گرفته نیز مورد توجه سرمایه گذاران قرار گرفته است.

امتیاز کاربران:
نظرات کاربران
نظر بدهید
بانک اول در تلگرام
بانک اول در اینستاگرام
logo-samandehi