بانک اول
شنبه ۷ خرداد ۱۴۰۱ 28 May2022

شرایط دریافت وام 50 میلیون تومانی بانک سپه

بانک اول - افرادی که برای خرید کالاهای مصرفی بادوام کمبود نقدینگی دارند، می‌توانند تحت شرایطی از وام 50 میلیون تومانی بانک سپه استفاده کنند. بانک سپه این تسهیلات را تحت عنوان طرح «بهین کارت» به مشتریان واجد شرایط اعطا می‌کند.

به اشتراک بگذارید:

۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۱  خبر ۰ دیدگاه

به گزارش بانک اول متقاضیان دریافت وام بهین کارت با آن امکان خرید کالا از فروشگاه‌های طرف قرارداد بانک سپه را خواهند داشت. افراد برای دریافت این تسهیلات باید  در یکی از شعب بانک سپه سپرده قرض الحسنه داشته باشند یا آن را افتتاح کنند. این تسهیلات با سود 18 درصد پرداخت می‌شود و حداکثر زمان تسویه اقساط آن هم 36 ماه است. افرادی که مایلند از این طرح تسهیلاتی بهره ببرند باید ضامن رسمی معتبری را به بانک ارائه دهند. با توجه به مبلغ مذکور، مدت بازپرداخت معین و سود مشخص شده، میزان اقساط، یک میلیون و 807 هزار و 620 تومان خواهد بود. جمعا از این مبلغ تسهیلات 15 میلیون و 74 هزار و 312 تومان میزان سود آن است.

جزییات بیشتر از این وام

این وام در قالب کارت اعتباری به متقاضیان واجد شرایط پرداخت خواهد شد. افرادی امکان استفاده از این طرح را خواهند داشت که بدهی معوق یا چک برگشتی در سیستم بانکی نداشته باشند. پرداخت هزینه جانبی دریافت این تسهیلات اعم از تشکیل پرونده و اعتبارسنجی هم با خود متقاضیان است.

 

امتیاز کاربران:
نظرات کاربران
نظر بدهید
بنر تبلیغاتی آرون گروپ
بانک اول در تلگرام
بانک اول در اینستاگرام
logo-samandehi